صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: دوره اینترنشیپ در فنلاند

ApplyAbroad Superstar

Cool دوره اینترنشیپ در فنلاند

سلام

دوستان امروز داشتم دوره های اینترنشیپ را چک می کردم به این مطلب رسیدم:
    REQUIEREMENTS

• Currently a student or graduated within the two last years
    • 18-30 year old
    • Minimum 30 academic credits
    • Good level of English

DETAILS

• 6 to 8 weeks abroad

• Three projects in two countries to choose between

PRICE

• 200 euro; includes support from AIESEC troughout the whole internship and most often accomodation and one meal per day.

Airfare not included

سوال اینجاست که ما که بالای 30 سال داریم هیچ آپشنی برامون وجود نداره که کسب تجربه کنیم؟
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : دوره اینترنشیپ در فنلاند

ممکنه یکم بیشتر راجع به این دوره ها توضیح بدهید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    ممکنه یکم بیشتر راجع به این دوره ها توضیح بدهید؟
    دوره کاراموزی هست بین 6 تا 8 هفته که شما با هزینه کمی به یک کشور خارجی می روید و در یک شرکت یا موسسه بین المللی مربوط به رشته خودتون کاراموزی می کنید
    این یک تجربه کاری خیلی عالی برای شما و بهبود رزومه شما می شود. اصلا با کاراموزی های کشکی خودمون مقایسه نکنید!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

منظورتون اين كه مثلا وقتي 2 ترم در مستر (فنلاند) تموم شد تابستون رو 8 هفته ميشه كار آموزي گرفت ديگه؟حالا يا در فنلاند و يا در ساير كشورهاي اروپايي؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    منظورتون اين كه مثلا وقتي 2 ترم در مستر (فنلاند) تموم شد تابستون رو 8 هفته ميشه كار آموزي گرفت ديگه؟حالا يا در فنلاند و يا در ساير كشورهاي اروپايي؟
    بله دوست عزیز

یکسری موسسه هستند که اینکار را در فنلاند انجام می دهند ولی شرط سنی که عرض کردم را دارن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics University of Turku

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام

دوستان امروز داشتم دوره های اینترنشیپ را چک می کردم به این مطلب رسیدم:
    REQUIEREMENTS

• Currently a student or graduated within the two last years
    • 18-30 year old
    • Minimum 30 academic credits
    • Good level of English

DETAILS

• 6 to 8 weeks abroad

• Three projects in two countries to choose between

PRICE

• 200 euro; includes support from AIESEC troughout the whole internship and most often accomodation and one meal per day.

Airfare not included

سوال اینجاست که ما که بالای 30 سال داریم هیچ آپشنی برامون وجود نداره که کسب تجربه کنیم؟

سوالتون در مورد اینترنشیپ هست یا اکسچنج ؟
    اینترنشیپ هر جایی پیدا کردید میتونید برید ، پول هم بابتش دریافت میکنید، حالا یا از دانشگاه ( که شرایط سنی نداره ) یا اینکه انقدر رزومه قوی دارید که اینترنشیپ پذیرفته میشید و از همون موسسه حقوق میگیرید .(در سال یک بار واسه وُچر اینترنشیپ دانشگاه میشه اپلای کرد و معمولا خیلی ها پذیرفته میشند ، مخصوصا دانشجوهای سال های بالاتر)اما من فکر کنم منظور شما اکسچنج استیودنت هست که اونم امکانش هست ولی بیشتر برای دانشجوهای اروپایی . ولی همین امسال یکی از دوستان ایرانی من گرنت هم گرفت واسه دوره ی اکسچنج استیودنت . فکر نمیکنم شرایط سنی داشته باشه . بستگی به پشتکار خودتون داره . خیلی امکانات مختلفی وجود داره که اگه خودتون اینجا دنبالش باشید و پافشاری کنید قطعا به نتیجه میرسید. در ضمن موسسه خاصی واسه اینکارا وجود نداره ، معمولا اینترنشنال آفیس هر دانشگاهی این وظایف رو به عهده داره.
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : دوره اینترنشیپ در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط ninate نمایش پست ها
    سوالتون در مورد اینترنشیپ هست یا اکسچنج ؟
    اینترنشیپ هر جایی پیدا کردید میتونید برید ، پول هم بابتش دریافت میکنید، حالا یا از دانشگاه ( که شرایط سنی نداره ) یا اینکه انقدر رزومه قوی دارید که اینترنشیپ پذیرفته میشید و از همون موسسه حقوق میگیرید .(در سال یک بار واسه وُچر اینترنشیپ دانشگاه میشه اپلای کرد و معمولا خیلی ها پذیرفته میشند ، مخصوصا دانشجوهای سال های بالاتر)اما من فکر کنم منظور شما اکسچنج استیودنت هست که اونم امکانش هست ولی بیشتر برای دانشجوهای اروپایی . ولی همین امسال یکی از دوستان ایرانی من گرنت هم گرفت واسه دوره ی اکسچنج استیودنت . فکر نمیکنم شرایط سنی داشته باشه . بستگی به پشتکار خودتون داره . خیلی امکانات مختلفی وجود داره که اگه خودتون اینجا دنبالش باشید و پافشاری کنید قطعا به نتیجه میرسید. در ضمن موسسه خاصی واسه اینکارا وجود نداره ، معمولا اینترنشنال آفیس هر دانشگاهی این وظایف رو به عهده داره.
    موفق باشید
    ممنونم دوست خوب این سایت را ببینید برای اینترنشیپ بچه های ترکو هست بعد نظر بدید:
    WHY TO INTERN WITH AIESEC

We're a youth run non-profit organisation and want to take care of you during the whole process

We offer you

• Great support from AIESEC Turku with the application process

• Help from AIESEC Turku with preparations for the trip
    • The local AIESEC office in the destination will make sure you will get from the airport to the accomodation
    • Most often accomodation and one meal per day during the project (check projects for more info) is provided
    • A local "buddy" will be there the whole time to make sure everything is fine and helps you with anything

AVAILABLE GLOBAL CITIZEN INTERNSHIPS

DESTINATION: PHILIPPINES, ASIA
    PROJECT: UNPLUG -THE POWER IS IN YOUR HANDS

DESTINATION: COLOMBIA, SOUTH AMERICA
    PROJECT: WE SPEAK

PROJECT: SUMMER CAMP

http://www.aiesecturku.com/internships.html

فکر کنم یک جای کار اشتباه شده ؟ یا من اشتباه پیدا کردم
    ویرایش توسط Saaaaam : June 8th, 2014 در ساعت 03:52 PM

بله دوست عزیز

یکسری موسسه هستند که اینکار را در فنلاند انجام می دهند ولی شرط سنی که عرض کردم را دارن!
    می شه چند تا از این موسسات رو بگین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics University of Turku

ممنونم دوست خوب این سایت را ببینید برای اینترنشیپ بچه های ترکو هست بعد نظر بدید:

We're a youth run non-profit organisation and want to take care of you during the whole process

We offer you

• The local AIESEC office in the destination will make sure you will get from the airport to the accomodation
    • Most often accomodation and one meal per day during the project (check projects for more info) is provided
    • A local "buddy" will be there the whole time to make sure everything is fine and helps you with anything

من درست متوجه منظورتون نمیشم . این وب سایتی که دادید مربوط به یه ارگانیزیشن هست که یه سری پروژه تعریف کرده به عنوان اینترنشیپ و یه سری محدودیت گذاشته برای اپلیکنت ها . از این پروژه ها زیاده ، مهم اینه که آیا به دردتون میخوره اصلا ؟ آیا به ازاش credit میگیرید ؟ حقوق بهتون پرداخت میشه . این چیزی که شما پیدا کردید یه نمونه است فقط از internship opportunities . معمولا بچه ها سعی میکنند از پوزیشن های توی خود دانشگاه استفاده کنند ، که هم بتونند مستر تز رو بهش مربوط کنند و هم بتونند خودشون رو به اساتید نزدیک تر کنند واسه PHD. من متوجه نمیشم منظورتون از اشتباه چیه دقیقا ؟ اگه باز فکر میکنید مبهمه قضیه براتون بپرسید.

Junior Member

سلام
    این اینترنشیپ ها همونجور که گفتین از ۱ تا ۶ ماه میتونه باشه و این سازمان AIESEC یک سازمان هستش که دانشجوهای همینجا راه انداختن و اکثر موقعیت ها در خارج از اتحادیه اروپا هست ولی در کل برای دوره اینترنشیپ در خود دانشگاه یا دانشگاهای دیگه و یا شرکتهای تجاری در همین فنلاند هم رقابت بالاست که معمولا پول میدن ولی اگه مجانی و فقط جهت کسب تجربه و ارتقای رزومه باشه میشه راحت پیدا کرد ولی در نهایت بستگی به پشتکار شما و رشته تحصیلی شما داره.

We offer you

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)