نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: تجربیات آزمون کامپیوتری June 2014

پیش فرض تجربیات آزمون کامپیوتری June 2014

دوستان اولین تجربه من از امتحان جنرال در آمریکا به صورت زیر بود.
    آزمون ساعت 12 ظهر در یکی از مراکز parametric برگزار شد. حق بردن مداد، پاکن، چک نویس، ساعت، دستمال کاغذی، آب، شکلات و هرگونه خوراکی رو ندادن. فقط کلید کمد و آی-دی رو اجازه دادن ببرم داخل مرکز امتحان. یه چک نویس 4 برگی آبی رنگ با مدادای دوران دبستان دادن دستم و گفتن اگه پیزی خواستی فقط دستتو ببر بالا تا برات بیاریم.
    من یه هوودی پوشیده بودم و بهم گفتن اجازه نداری اونو در طول امتحان از تنت در بیاری!!! بعدشم که امضا و عکسو چک امنیتی. معلوم نیست این چینیا چه بلایی سر این بنده خداها آوردن که انقدر سخت میگیرن.
    من 2 هفته رایتینگ خوندم. ریاضی و وربال هم فقط تستای بیگ بوکو زدم. نمرم شد وربال 148 و کوانت 159. 2 هفته دیگه هم جواب رایتینگ میاد.
    حالا من 4-5 ماه دیگه میخوام دوباره امتحان بدم، ولی اساتید لطفا نظرشونو درباره نتیجه امتحانم بگن ممنون میشم.
    امتحان من شامل 6 سکشن بود. اول 2 تا ریتینگ. بعدش یه تست وربال. یه تست کوانت. 10 دقیقه استراحت. یه تست وربال. یه تست کوانت و یه تست وربال دیگه.
    خوب حالا درباره سوالها:
    رایتینگ: عنوان ایشیو تاپیک که تو مجموعه pool نبود ولی اینو میگغت که محقان باید بیشتر زمینه های تحقیقیشونو روی مسائلی بزارن که برای اکثریت جامعه کابرد داشته باشه. عنوان آرگیومنت هم که در pool بود، درباره قایقایی بود که در روستای باستانی Palea پیدا شدن و چون نمونش در روستای مجاور هم پیداشده، پس باید از طریق قایق به روستای مجاور منتقل داده شده باشن.
    وربال هم که از نظر مفهومی مشابه متون بیگ بوک بود.
    کوانت سکشن اولش عالی بود و میتونم بگم بدون غلط اون سکشنو تموم کردم. ولی برای سکشن دوم همه سوالاش مفهومی و شدیدا وقت گیر بود. 5 سوالو کاملا شانسی زدم.

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون کامپیوتری June 2014

سوالهای سکشن دوم کوانت که یادم مونده:
    اگه تعدادی عدد دارای median 51 باشن و یه گروه دیگه از اعداد شامل median 52 باشن، مجموعه این اعداد چه میانه ایی دارن؟
    سوالهای نمودار پیدا کردن احتمال در یک جدول با گروه خونی انسانی بود.
    میانگین و رنج و میانه یک گروه از اعداد نامعلومو داده بود و گفته بود اضافه کردن عدد 24 به این گروه چه تغییری در میانگین و رنج و میانه ایجاد میکنه.
    فرمول دنباله داده بود و گفته بود جمله a135 چند میشه که اونو بعد از محاسبه 10 جمله اول میشد حساب کرد.
    چند تا سوال احتمال هم بود که یکم ترجمه و تحلیل از انگلیسی به فارسیش زمان بر بود.
    طبق معمول سوالهای مربوط به percent increase هم داشت که آسون و زمان بر بود.
    اگه 8 ضلعی داخل دایره قرار داده بشه، محیط 8 ضلعیو بر اساس قطر دایره بگین.
    20=(2^x)-y رابطه صفر و وای چیه

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

سلام،

دوستان گرامی لطفا در تاپیک های مرتبط با تجربیات آزمون، تنها موارد مربوط با تجربیات خود از آزمون را مطرح و از ارسال پست های نامرتبط خودداری کنید. تعدادی از پست های نامرتبط اخیر حذف و تعدای نیز به تاپیک مربوطه منتقل شدند.

ممنون از همکاریتون،
    موفق باشید
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

با سلام و عرض ادب
    کسی جواب نهایی (بخش انشا) ازمون جی ار ای سازمان سنجش 7 June رو گرفته؟
    پیشاپیش ممنون از لطف شما
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

هنوز نمرات رسمی من در سایت ثبت نشده.

کامپیوتر تایمر داره و نیازی به بردن ساعت نیست. یعنی اصلا اجازه نمیدن.
    بعد از اتمام امتحان میتونین 4 تا دانشگاه رو انتخاب کنین تا به صورت مجانی نمرات رو ارسال کنه. بعد از جلسه، هزینه داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morvarid2191 نمایش پست ها
    هنوز نمرات رسمی من در سایت ثبت نشده.
    سلام. برای من یک مشکلی در قسمت پروفایلم پیش اومده. من در قسمت دیدن نمره ازمون Computer-based GRE® revised شماره ای که از طرف سازمان ETS اومد را وارد کردم و کارنامه ای ظاهر شد که نمره ای نداشت. بعد از اون هر کاری کردم به صفحه قبلش برم نتونستم و این کارنامه ثابت تو پروفایلم هست. مشکل من اینه که بعد امتحان اگر نتونم صفحه مربوط به وارد کردن شماره روی بلیط ازمون هستش دا وارد کنم چی؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب سوالم را بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)