صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: پیشنهاد برای جمله Greeting با استادای خارجی

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد برای جمله Greeting با استادای خارجی

يكي از اساتيد دانشگاه كانادا قبول كرده بود سوپروايزرم بشه و پذيرش گرفتم حالا يه دانشگاه امريكايي با رنك بالاتر بهم بورس بيشتر داده ميخوام برم اونجا ولي نميدونم چه جوري به اون استادم بگم و ازش تشكر كنم.ميشه چند تا جمله انگليسي واسه تشكر بهم پيشنهاد بدين؟به جز Thank you very much for your kind support.چيزي به ذهنم نميرسه.و كلا اينكه چه جوري بگم بهتره چون دوباره ميخوام واسه دكتري همين دانشگاه اپلاي كنم.
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arhm نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم درباره طرز شروع نامه به اساتیدی که استادیار یا دانشیارند! ایمیل را با کدام یک از موارد زیر باید شروع کرد ؟( صحیح تر و مودبانه تر !! ؟؟ !! )
    Dear Professor
    Dear Professor Dr
    Dear Dr
    با تشکر
    در غرب، مخصوصا اروپا، حتی اگه طرف استادیار هم باشه دوست داره که professor خطابش کنی! حتی اگه دانشجوی دکترا هم باشه. اینو از یه آمریکایی شنیدم.
    در ضمن، بهتره ایمیلتون رو اینجوری شروع کنین:
    Dear professor FOLANI,
    My name is ..., Ms student in ...

With warm regards,
    Mohsen aaaa

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arhm نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم درباره طرز شروع نامه به اساتیدی که استادیار یا دانشیارند! ایمیل را با کدام یک از موارد زیر باید شروع کرد ؟( صحیح تر و مودبانه تر !! ؟؟ !! )
    Dear Professor
    Dear Professor Dr
    Dear Dr
    با تشکر
    Dear Prof.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen220 نمایش پست ها
    در غرب، مخصوصا اروپا، حتی اگه طرف استادیار هم باشه دوست داره که professor خطابش کنی! حتی اگه دانشجوی دکترا هم باشه. اینو از یه آمریکایی شنیدم.
    در ضمن، بهتره ایمیلتون رو اینجوری شروع کنین:
    Dear professor FOLANI,
    My name is ..., Ms student in ...

With warm regards,
    Mohsen aaaa
    دقیقا درسته ... من واسه استادای اتریشی که میزدم روی عادت dear اسم کوچیک میزدم بعدش طرف خیلی رسمی و خشک منو به فامیلم صدا میکرد ! یکیشون حتی مشخص بود عصبانی شده ...
    به هر حال به نظر من بهتره تو ایمیل اول Dear Professor Family صدا کنید ... اون اگر خودش پایه صمیمیت بود اونوقت شما رو Dear Name صدا میزنه و بعدش شما میتونید باهش رله بشید دیگه

البته نمیشه این قضیه رو تعمیم داد ... خیلی جاها بود که تو یک دانشگاه یک نفر خیلی صمیمی یک نفر خیلی خشک ! آخه استاد ها هم از کشورهای مختلف با فرهنگ های مختلف هستن دیگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد برای جمله Greeting با استادای خارجی

من هیچوقت استادا جوابم رو ندادن...... میشه کمک کنین، یه چیزی شبیه temp هاي كنفرانس ها بسازید که همه بدونیم تو نامه به استادا چی بنویسیم؟ بی نهایت ممنون میشم
    خیلی به کمک نیاز دارم

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه زمانی برای فرستادن رزومه و میل زدن به استاد مناسبه؟؟

شاید سوال ناشیانه ای باشه، اما الان تو ایمیل ها، کریسمس مبارک و از این حرف ها بگیم یا خود شیرینی اضافیه؟ یا شایدم احترام و ضروریه...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)