صفحه 12 از 91 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 902

موضوع: بررسی سوالات گرامر تافل سالهای قبل

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : بررسی سوالات گرامر تافل سالهای قبل

خیلی ممنون از پیگیریتون

پس تا اینجا قبول کردید که fabrics هم داریم. ولی من با شما موافقم که با fabric کردن گزینه اول هم می تونیم یه جمله درست بسازیم.

ولی در گزینه چهارم فکر می کنید to be produced اشتباهه؟!

من فکر می کنم بهتر بود به این صورت اصلاح میشد:

Today modern textile mills can manufacture as much fabric in a few seconds as it once took workers weeks to be produced by hand

باز هم از توجهتون متشکرم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman

38- The astronomy is the oldest science, but it continues to be at the forefront of scientific
    thought.

CORRECT ANSWER IS: A- PRACTICE TEST F

34. Astronauts receive extensive training to prepare themselves both physically and

psychologically for complexity and rigor of a space mission.

Correct answer is:B

چرا به جايthemselves بايدthemse استفاده نمود.
    کاربرد the قبل از astronomy اشتباهه. این واژه به تنهایی باید بکار بره. بقیه گزینه ها هم ظاهرا مشخص هستند!

در مورد آخری

من فکر می کنم. گزینه D باید عوض بشه نه B . باید یه the اولش اضافه بشه که میشه for the complexity حالا اگه جواب رو B مشخص کرده، فکر کنم اشتباه کرده! خدا کنه negar دوباره گیر نده که پاسخنامه اینجوری زده :-X

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Hi all

dear sjjpo2002

I asked a question seemingly not answered yet
    What is your reference for prepositions you used and referred for Inspire??
    with, of and by

thank you

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman

34. Astronauts receive extensive training to prepare themselves both physically and

psychologically for complexity and rigor of a space mission.

Correct answer is:B
    نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002

من فکر می کنم. گزینه D باید عوض بشه نه B . باید یه the اولش اضافه بشه که میشه for the complexity حالا اگه جواب رو B مشخص کرده، فکر کنم اشتباه کرده!
    من خودم هم با نظر یکی دیگه از دوستان که گفته بودن them باید به جای themselves بیاد مشکل داشتم. چیزی که شما میگی معقول به نظر می آید. اما از نظر گرامری توجیه دقیقش را نمی دانم فقط به گوشم آشنا می آید. از دوستان اگر کسی راهنمایی کنه ممنون می شوم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

کاربرد the قبل از astronomy اشتباهه. این واژه به تنهایی باید بکار بره. بقیه گزینه ها هم ظاهرا مشخص هستند!

در مورد آخری

من فکر می کنم. گزینه D باید عوض بشه نه B . باید یه the اولش اضافه بشه که میشه for the complexity حالا اگه جواب رو B مشخص کرده، فکر کنم اشتباه کرده! خدا کنه negar دوباره گیر نده که پاسخنامه اینجوری زده :-X
    من هم فکر می کنم همون B درسته...
    در صورتی themselves درست بود که prepare برمی گشت به Astronauts، اما در اینجا prepare برمی گرده به extensive training .

قبل از complexity هم نیازی به the نیست چون در اینجا complexity حالت جنرال داره و منظور نویسنده نوع خاصی از complexity نیست...

دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    Hi all

dear sjjpo2002

I asked a question seemingly not answered yet
    What is your reference for prepositions you used and referred for Inspire??
    with, of and by

thank you
    الان برای اینکه بتونم مرجع مشخصی رو معرفی کنم تا همه اون توضیحات توش باشه، حضور ذهن ندارم. اما همه مثالهایی که زدم مثالهای کاربردی و پرکاربرد هستند. سعی می کنم تا اگه مرجعی به ذهنم اومد حتما اینجا مطرح کنم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    من هم فکر می کنم همون B درسته...
    در صورتی themselves درست بود که prepare برمی گشت به Astronauts، اما در اینجا prepare برمی گرده به extensive training .

قبل از complexity هم نیازی به the نیست چون در اینجا complexity حالت جنرال داره و منظور نویسنده نوع خاصی از complexity نیست...

لطفا دلیل خودتون رو برای اینکه فکر می کنید themselves به Astronauts بر نمی گرده رو توضیح بدید. یا برعکس چرا فکر می کنید که به extensive training بر می گرده.
    اما در مورد اینکه complexity اینجا معنی پیچیدگی جنرال داره، کاملا با نظر شما مخالفم. وقتی ما در مورد یه رشته خاص صحبت می کنیم، پیچیدگیها و مشکلات خاص اون رشته رو مد نظر قرار می دهیم. به مثال زیر نگاه کنید:

The complexities of economics are clearly and entertainingly explained

اگر مثل نظر شما به این مثال نگاه کنیم، باید بگیم پیچیدگیها به صورت کلی مطرح شده و نیازی به the نیست. در صورتیکه چون پیچیدگیهای علم اقتصاد مطرح هست (حالا هر نوع پیچیدگی) باید از the استفاده کنیم.
    در مثال خودمون هم چون صحبت از پیچیدگیهای ماموریتهای فضایی است باید از the استفاده کنیم.

موفق و پیروز باشید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

در مورد prepare باید بگم که چون فکر می کنم تمرینات ، فضانوردان رو از نظر فیزیکی و روانی آماده می کنه نه فضانوردان... در اینجا من منبع گرامری ندارم و فقط از نظر معنایی بررسی کردم... شاید دوستان دیگر علمی تر جواب بدن...

در مورد The هم همینطور، فکر می کنم A space mission باعث می شه که حالت جنرال بگیره چون هر ماموریت فضایی ای پیچیدگی داره...

"پیچیدگی یک ماموریت فضایی" در مقابل "پیچیدگی ماموریت فضایی":
    در حالت دوم The باید بیاد....
    The complexity of space mission

به هر حال دوستان دیگر شاید علمی تر جواب بدن... من خودم هم کمی شک کردم شاید حق با شما باشد...

موفق باشید
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

سلام

دست همگی‌ درد نکنه.
    Astronauts receive extensive training to prepare themselves both physically and

psychologically for complexity and rigor of a space mission

من هم فکر می‌کنم گزینه D درست باشه چون complexity اسم مفرد هست و قبل از همه اسما مفرد باید از article استفاده نمود.

اما در مورد این سوال

The superintendent of women nurse for the Union Army during the Civil War was
    Dorothea Dix.

تا اینجا negar جون خوب تشخیص داده که nurse غلطه ولی nurses و حتی بخش پرستاری هم به جاش بنویسیم باز اشتباه کردیم.

درستش اینه که nursed بکار ببریم! رئیس پرستاران زحمتکش خانوم که در جریان جنگ داخلی، پرستاری ارتش آمریکا رو به عهده داشتند Dorothea Dix بود.

اگه بازهم فکر می کنید یه جاییش اشکال داره لطفا ذکر کنید.

لطفا بگید اینجا نوع nursed چیه؟؟(اسم، صفت)
    نقش women چیه؟؟ اگر صفت هست،مگر صفت می‌تونه جمع زده بشه؟؟؟

ممنونم

دوستان ممنون میشم نظراتتون را در مورد این سوال ها بگید. همگی‌ MAY 2002 هستند

9.A television camera produces an image by convening __ receives into a series of bright and dark dots.
    (A) and it
    (B) it
    (C) what it
    (D) that it

CORRECT ANSWER IS: C

چرا D صحیح نیست؟ از این نمونه که بین what و that آدمو گیر میندازه زیاد سوال مياد (يك عمر بهمون گفتند تفاوتي ندارند) لطفا تفاوتشون در صورت امكان جامع ذکر کنید.

25. Addressing themes that were unique American, the poet Walt Whitman celebrated
    the lives of ordinary people.

CORRECT ANSWER IS: B

39. Due to persistent inbreeding, self-pollinating plants have genetically more uniform
    than cross-pollinated plants, which harbor more genetic variability.

CORRECT ANSWER IS: B

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)