صفحه 6 از 91 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 902

موضوع: بررسی سوالات گرامر تافل سالهای قبل

پیش فرض پاسخ : بررسی سوالات گرامر تافل سالهای قبل

خیلی ممنون بابت پاسخ

یه سری سوال دیگه:

99-01

15. All eels spawn in the sea, the eggs hatching into transparent, ribbonlike larvae _____, feeding until they metamorphose into small eels.
    (A) that drift about
    (B) drift about
    (C) about drifting
    (D) drift about them

اونقدراین سوال رو خوندم که کاملا قاطی کردم! اگه دوستان غیر از دادن جواب درست، این جمله رو به فارسی هم ترجمه کنن ممنون میشم

33. Serving as chief of the United States Children''s Bureau from 1921 to 1934, Grace Abbott fought the rights of women and children through the world.

درمورد این سوال هم جواب c ذکر شده!!! در یه وبسایت نوشتن که جواب d هست وباید throghout میشده؟ اگردرسته تفاوت through و throughoutچیه؟ (معنیهاشون شبیه همه)

96-10
    25. Although ferns lack flowers, they do have leaves, stems, and root

.
    جواب گزینه d ذکر شده و گفته باید roots نوشته میشده. سوال من اینه که آیا در "ساختار پارالل" جمع یا مفرد بودن هم باید به صورت یکسان درنظر گرفته بشه. اگر اشتباه نکنم خیلی موارد رو دیدم که parallel structure رو برای تطابق جمع یا مفرد بودن درنظر نمیگرفتن! البته شاید هم دارم اشتباه میکنم!

و اگه جواب غلط همون گزینه d باشه، در نتیجه c باید درست باشه. دراینصورت do, have چطور پشت سر هم اومدن؟ چه ساختاریه؟
    آنکه میخواهد روزی پريدن آموزد، نخست میبايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد.  پرواز را با پرواز آغاز نمیکنند. "نیچه"

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh_METAL
    خیلی ممنون بابت پاسخ

یه سری سوال دیگه:

99-01

15. All eels spawn in the sea, the eggs hatching into transparent, ribbonlike larvae _____, feeding until they metamorphose into small eels.
    (A) that drift about
    (B) drift about
    (C) about drifting
    (D) drift about them

اونقدراین سوال رو خوندم که کاملا قاطی کردم! اگه دوستان غیر از دادن جواب درست، این جمله رو به فارسی هم ترجمه کنن ممنون میشم

ترجمه:همه مار ماهی ها در دریا تخمگذاری میکنند ،تخم ها شفاف می شوند و لاروهای روبان مانند دور آنها حرکت میکنند و تا زمانی که به مار ماهی کوچک تبدیل شوند از آن تغذیه میکنن(البته فکر کنم!)فکر میکنم جواب گزینه 4 باشه
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

96-10
    25. Although ferns lack flowers, they do have leaves, stems, and root

.
    جواب گزینه d ذکر شده و گفته باید roots نوشته میشده. سوال من اینه که آیا در "ساختار پارالل" جمع یا مفرد بودن هم باید به صورت یکسان درنظر گرفته بشه. اگر اشتباه نکنم خیلی موارد رو دیدم که parallel structure رو برای تطابق جمع یا مفرد بودن درنظر نمیگرفتن! البته شاید هم دارم اشتباه میکنم!

و اگه جواب غلط همون گزینه d باشه، در نتیجه c باید درست باشه. دراینصورت do, have چطور پشت سر هم اومدن؟ چه ساختاریه؟
    سلام
    بله باید همه Parallel Structure باشه و Do در اینجا نقش تاکید بروی فعل را دارد.

33. Serving as chief of the United States Children''s Bureau from 1921 to 1934, Grace Abbott fought the rights of women and children through the world.

درمورد این سوال هم جواب c ذکر شده!!! در یه وبسایت نوشتن که جواب d هست وباید throghout میشده؟ اگردرسته تفاوت through و throughoutچیه؟ (معنیهاشون شبیه همه)

جواب این سوال هم خیلی روشن است فقط کافی به دیکشنری یه سری بزنی.
    من فکر کنم قبلا در مورد این موضوع تو همین تاپیک اشاره شده است.
    What Goes Around...Comes Around

ممنون از دوستانی که پاسخ میدن

لطف میکنید اگر به این سه سوال من هم جواب بدین. 1 در این ور دنیا و 100 در اون ور دنیا پاداش بگیرین

2000-08

30. Alaska became the forty-ninth state in 1959, and Hawaii became the fiftieth state lately that year.
    به جای گزینه غلط چه باید قرار داد؟

32)Toward the end of his life, john Singer Sargent returned to the painting of landscapes and the use of watercolors, of which he excelled.
    گزینه غلط گزینه آخر هست که اگر اشتباه نکنم باید in باشه. سوال اصلی من اینه که آیا نباید برای ایجاد ساختار پارالل به جای use از using استفاده میشده؟

آنکه میخواهد روزی پريدن آموزد، نخست میبايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد.  پرواز را با پرواز آغاز نمیکنند. "نیچه"

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

HI

1- ...................................state late that day

یعنی اخرهای اون سال

2----------------- in which,....yes

YEEEEEEES; parallel but "the use" is parallel to "the painting of"............

so "of" is incorrect

با تشکر از دوستان بالاخص Countdown, Behrang , Blackrose

1. Willa Cather, , gained recognition for her books concerning the American frontier.
    A. A novelist and Pulitzer prizewinning.
    B. A Pulitzer prizewinning novelist.
    - A or B, why?

2. 200301
    33. Between 1871 until 1891, the population of Toronto more than tripled, increasing from 56000 to 181000.
    “Until” is incorrect, yes, but isn’t “more than” incorrect too?
    How did it use “more than” + verb?

3. من تا حالا فکر می کردم که فقط جمله اول (زیر) درسته
    The first thing to do is to read ...
    The first thing to do is read ...
    حالا که جستجو کردم دیدم عبارت دوم هم زیاد وجود داره، حالا می خوام بدونم اولا چرا عبارت دوم درسته و ثانیا چه تفاوتی با اولی داره

4. The color and pageantry, keen rivalry, and high level of competition both contribute to the great worldwide interest in the Olympic Games.
    Which and Y?

ببخشید زیاد شد. 9 می

بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

ممنون از لطف دوستان

یه سوال از کتاب پترسون دارم.

صفحه 142-سوال 3:

A baby's first teeth ..... are generally the lower incisors.
    a) appearence , b) apear , c) to apear , d) in apearing

جواب گزینه c هست، علاوه بر اینکه فلسفه استفاده از to+verb رو در این حالت متوجه نمیشم، در ضمن به نظرم جواب a درسته! اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط snowman
    با تشکر از دوستان بالاخص Countdown, Behrang , Blackrose

1. Willa Cather, , gained recognition for her books concerning the American frontier.
    A. A novelist and Pulitzer prizewinning.
    B. A Pulitzer prizewinning novelist.
    - A or B, why?

4. The color and pageantry, keen rivalry, and high level of competition both contribute to the great worldwide interest in the Olympic Games.
    Which and Y?

SNOWMAN جان من یه سرچی برای سوالت انجام دادم. و تو اینجا http://www.urch.com/forums/toefl-gra...stions-ii.html

یه چیزایی در مو.رد سوال اولت نوشتن. مثلا یکی نوشته
    A has redundancy and also pulitzer winning what؟

تا نظر دوستان چی باشه.

راستی این فرومی که لینکش رو گذاشتم به از APPLYABROAD خودمون نباشه ، خوب سایتیه. یکی از بزرگترین و منحصربه فردترین ویژگیهاش اینه که به زیان اینگلیسیه. البته اکثر بچه هایی که برای تافل خودشون رو آمادذه میکنن و احیانا سوالات رو سرچ کرده باشن احتمالا پیش از این بهش برخوردن.

در ضمن سوال آخری رو هم فقط جوابش رو یه جا دیدم که C نوشته بود (((داخل پرانتز: فکر کنم وجود BOTH کلا غیر ضروریه و باید حذف بشه)))

سلام

2008-08

22. Free land, cheaply transportation, and powerfully persuasive railroad advertising all helped flood the
    western part of the United States with farmers in the nineteenth century.

جواب گزینه 1 هست. اما

به نظرم این سوال مشابه سوالی هست که snowman مطرح کرده بود. در اینجا چرا all درسته ولی در اون سوال both نادرست بود.

دو روز دیگه امتحان برگزار میشه. دوستان کاربلد اگر این یکی دو روز بیشتر به اینجا سر بزنین لطف بزرگی میکنین

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

سلام

2008-08

22. Free land, cheaply transportation, and powerfully persuasive railroad advertising all helped flood the
    western part of the United States with farmers in the nineteenth century.

جواب گزینه 1 هست. اما

به نظرم این سوال مشابه سوالی هست که snowman مطرح کرده بود. در اینجا چرا all درسته ولی در اون سوال both نادرست بود.

دو روز دیگه امتحان برگزار میشه. دوستان کاربلد اگر این یکی دو روز بیشتر به اینجا سر بزنین لطف بزرگی میکنین
    باید بشه:
    Cheap Transportation

All هم Reflex همه ی موارد قبل از اون هست.
    زمین خالی، حمل و نقل ارزان و... ، همه، کمک کردند که....
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)