صفحه 14 از 23 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 223

موضوع: سوالات مربوط به پر کردن فرم ثبت نام دانشگاههای اتریش

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : راهنمای پر کردن فرم ثبت نام دانشگاههای اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط M00n نمایش پست ها
    سلام

برای فرم ثبت نام تکنیک وین قسمتی که نوشته شده نام دانشگاههایی که تا به حال رفته اید .اسم دانشگاهی که الان مشغول به تحصیل هستیم رو باید بنویسم یا نه ؟
    اسم تمام دانشگاههایی ک قبلا رفتیم و الان دارین میرین. منتهی ائنیو ک الان مشغول ب تحصیلید رو واسه تاریخ باید بزنی مثلا از 2012 تا الان ک بدونن هنوز اونجا مشغول ب تحصیلین.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    اسم تمام دانشگاههایی ک قبلا رفتیم و الان دارین میرین. منتهی ائنیو ک الان مشغول ب تحصیلید رو واسه تاریخ باید بزنی مثلا از 2012 تا الان ک بدونن هنوز اونجا مشغول ب تحصیلین.
    از راهنمایی شما ممنونم

دوستان سایت آنابین برای دانشگاه علمی کاربردی اسم جای خاصی رو ننوشته ؟یامن اشتباه سرچ میکنم .

فقط نوشته دانشگاه جامع علمی کاربردی.
    ویرایش توسط M00n : October 20th, 2015 در ساعت 08:01 AM

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme20 نمایش پست ها
    سلام بچه ها مرسی ازهمه ی راهنماییاتون
    من هم یه سوال کوچیک داشتم، ممنون میشم جوابمو بدین
    من برگه ی pre-register و دارم و میخوام تو سایت دانشگاه وارده حساب کاربریم بشم
    اما نمیدونم چه سایتی و از کدوم قسمت اطلاعات و وارد کنم و وارد شم
    چندتا سایت دانشگاه وین و گشتم اما متوجه نشدم

https://univis.univie.ac.at/erstanme...execution=e1s1

به این ادرس برید

Junior Member

سلام دوستان
    من مدارکم رو که به تایید سفارت رسیده تحویل گرفتم و میخوام برای تکنیک پذیرش بگیرم و به کمکتون برای پر کردن فرم نیازمندم
    1-اگر بخوام مهر سال 95 اونجا باشم wintersemester یا summersemester کدومشون رو باید انتخاب کنم واینکه جلوی 20 چی باید بنویسم؟
    2-در قسمت high school هم دبیرستان رو باید بنویسم هم پیش دانشگاهی و اینکه طبق ترجمه آلمانی باید بنویسم یا انگلیسی هم میشه؟
    3-در قسمت major field of studies آیا نیاز هست گرایش رو هم بنویسم یا خیر؟

Member bakhtiari3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط aztak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم رو که به تایید سفارت رسیده تحویل گرفتم و میخوام برای تکنیک پذیرش بگیرم و به کمکتون برای پر کردن فرم نیازمندم
    1-اگر بخوام مهر سال 95 اونجا باشم wintersemester یا summersemester کدومشون رو باید انتخاب کنم واینکه جلوی 20 چی باید بنویسم؟
    2-در قسمت high school هم دبیرستان رو باید بنویسم هم پیش دانشگاهی و اینکه طبق ترجمه آلمانی باید بنویسم یا انگلیسی هم میشه؟
    3-در قسمت major field of studies آیا نیاز هست گرایش رو هم بنویسم یا خیر؟
    1 - شما اگر الان برای پذیرش می خواهید اقدام کنید باید summersemester را انتخاب کنید که از مارچ ترمتون شروع میشه ، چون الان فقط برای summersemester پذیرش میدن ولی با توجه به اینکه در صورت موافقت با درخواستتون ، پذیرش برای ترم بعدی هم اعتبار داره می تونید مهر 95 هم (wintersemester) اتریش باشید
    2- هر دو رو بنویسید - انگلیسی هم مشکی نداره
    3 - در مقطع لیسانس نیازی نیست. ضمن اینکه دانشگاه به مدرک لیسانس که براشون میفرستین توجه می کنن.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    تو قسمت ثبت نام اولیه به این قسمت رسیدم ، تو قسمت اول رشته رو انتخاب کردم ولی قسمت دومش رو نمیدونم چی بزنم
    Selection of study programmes - your pre-registration for the Summersemester 2016

Please choose the study progrmme(s) for which you want to register by clicking on the "confirm selection" button. You can search for a study programme either by the subject area search OR with the exact name of it. For deleting a study click on "delete entries".

Selected study programmes

Bachelor's degree programme Business Informatics
    Summersemester 2016 ui-button

Bachelor's degree programme Computer Science

Select your intended study programme/s

Choose your study programme by subject area or below with the exact name of the study programme.Subject area
    Please choose Arts and Culture Bachelor programmes with entrance examination Business, Economics and Law Education and Philosophy History Languages Natural Sciences Psychology and Health Religion Secondary School Teacher Accreditation Programme (Lehramt) Social Sciences Society and Politics Sports Technics and Mathematics

Confirm selection

Enter the exact name of a study programme. If necessary, check the list with all studies. Only ten results can be shown.
    If you want to study a teacher accreditation programme, you have to enter both subjects with a space between them, e.g. History French or Chemistry Latin.
    Confirm selection
    Select a study programme
    Show the following types of degree programmes
    All study programmes
    Bachelor degree programme
    Diploma programme

تو این قسمت چی رو بزنم و کدوم گزینه رو انتخاب کنم ؟؟؟

تو مرحله اولیه که لیست مدارک رو میخوای انتخاب بکم ، من هم پیش دانشگاهی دارم و هم دیپلم ، ولی اونجا فقط diploma هست و چیزی به عنوان پیش دانشگاهی نیستش ، من باید هم دیپلم رو وارد کنم هم پیش دانشگاهی رو ؟
    ویرایش توسط sh_shafiee : January 12th, 2016 در ساعت 07:58 PM دلیل: ادغام با بعدی

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Hdeljoi نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    تو قسمت ثبت نام اولیه به این قسمت رسیدم ، تو قسمت اول رشته رو انتخاب کردم ولی قسمت دومش رو نمیدونم چی بزنم
    Selection of study programmes - your pre-registration for the Summersemester 2016

Please choose the study progrmme(s) for which you want to register by clicking on the "confirm selection" button. You can search for a study programme either by the subject area search OR with the exact name of it. For deleting a study click on "delete entries".

Selected study programmes

Bachelor's degree programme Business Informatics

Bachelor's degree programme Computer Science

Select your intended study programme/s

Choose your study programme by subject area or below with the exact name of the study programme.Subject area
    Please choose Arts and Culture Bachelor programmes with entrance examination Business, Economics and Law Education and Philosophy History Languages Natural Sciences Psychology and Health Religion Secondary School Teacher Accreditation Programme (Lehramt) Social Sciences Society and Politics Sports Technics and Mathematics

Confirm selection

Enter the exact name of a study programme. If necessary, check the list with all studies. Only ten results can be shown.
    If you want to study a teacher accreditation programme, you have to enter both subjects with a space between them, e.g. History French or Chemistry Latin.
    Confirm selection
    Select a study programme
    Show the following types of degree programmes
    All study programmes
    Bachelor degree programme
    Diploma programme

تو این قسمت چی رو بزنم و کدوم گزینه رو انتخاب کنم ؟؟؟

تو مرحله اولیه که لیست مدارک رو میخوای انتخاب بکم ، من هم پیش دانشگاهی دارم و هم دیپلم ، ولی اونجا فقط diploma هست و چیزی به عنوان پیش دانشگاهی نیستش ، من باید هم دیپلم رو وارد کنم هم پیش دانشگاهی رو ؟
    من که واقعا گیج شدم و نفهمیدم کدوم قسمتها رو میگید. در جواب سوال اخرتون میتونم بگم شما میتونید دیپلم رو انتخاب کنید و اگر جایی برای توضیحات اضافه داره بنویسید پیش دانشگاهی هم دارید. در کل زیاد سخت نگیرین من قبلا این مراحل رو رفتم و خود دانشگاه بهم گفت اگر جایی اشتباه کردم جای نگرانی نیست و میشه بعدا اصلاحش کرد. شما الان تو دو کادر اول دو تا رشته انتخاب کردید که رشته هاییه که میخواین اپلای کنین. نمیدونم کجاشو مشکل دارین. اون قسمتی که نوشته
    Select a study programme باید مقطعی رو که میخواین براش اپلای کنین رو انتخاب کنین تا لیست رشته هاشو براتون بیاره.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

با سلام و خسته نباشید
    لطفا میشه راهنماییم کنین ، من در قسمت پیش ثبت نام دانشگاه وین تو صفحه ای که باید مدارک دیپبم و پیش رو وارد کنم به مشکل برخوردم
    Details of your secondary school leaving certificate

وقتی این رو انتخاب میکنم
    I have a non-Austrian secondary school leaving certificate

گزیه هایی که داره ایناست
    non-Austrian secondly school certificate - IB-Diploma
    non-Austrian secondly school certificate - Lycee Francais
    non-Austrian secondly school certificate - Reifezeugnis der Europainschen Schulen
    non-Austrian secondly school leaving certificate
    secondly school leaving certificate (Germany)
    study - specific secondary school certificate ( fachgebundene Reifeprufung )
    University qualific ac cording to c ooperation treaty

الان من گزبنه اول رو انتخاب کنم ، تاریخ اتمام پیش رو بزنم یا دیپلم رو ؟
    لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه ، ممنون ...

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Hdeljoi نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    لطفا میشه راهنماییم کنین ، من در قسمت پیش ثبت نام دانشگاه وین تو صفحه ای که باید مدارک دیپبم و پیش رو وارد کنم به مشکل برخوردم
    Details of your secondary school leaving certificate

وقتی این رو انتخاب میکنم
    I have a non-Austrian secondary school leaving certificate

گزیه هایی که داره ایناست
    non-Austrian secondly school certificate - IB-Diploma
    non-Austrian secondly school certificate - Lycee Francais
    non-Austrian secondly school certificate - Reifezeugnis der Europainschen Schulen
    secondly school leaving certificate (Germany)
    study - specific secondary school certificate ( fachgebundene Reifeprufung )
    University qualific ac cording to c ooperation treaty

الان من گزبنه اول رو انتخاب کنم ، تاریخ اتمام پیش رو بزنم یا دیپلم رو ؟
    لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه ، ممنون ...
    دوباره همین و انتخاب کنید.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون ، فقط یه سوال دیگه پایین همین قسمت تاریخ(Expected) date of completion of studies میخواد ، تاریخ دیپلم باید زده بشه یا پیش ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)