صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 223

موضوع: سوالات مربوط به پر کردن فرم ثبت نام دانشگاههای اتریش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture biotechnology

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به پر کردن فرم ثبت نام دانشگاههای اتریش

سلام دوستان بنده چند سوال در مورد فرم انلاين دانشگاه وين در مقطع دكترا دارم اگه لطف كنيد و رآهنمايي نماييد ممنون ميشم.
    اول اينكه اگر اين فرم انلاين را پر كنيم ديگر ارسال پستي مدارك به دانشگاه احتياج نيست (و بايد صبر كنيم اگه با درخواست ما موافقت شد و نامه اكسپت را برامون فرستادن بعد در زمان ثبت نام اصل ترجمه مدارك رو برد) يا بايد اون هم همزمان ارسال بشه؟
    ٢- براي مقطع دكترا مدارك دپيلم و پيش دانشگاهي هم بايد اپلود بشه يا لزومي نداره اگر لازم نيست چه مداركي به جاش بايد اپلود بشه؟
    ٣- اگر در زمان ارسال مدارك هنوز استاد راهنما نداشته باشيم به جاي Motivation letter in the Research Project چي بايد ارسال كرد؟
    ٤- مدارك تحصيلي ليسانس و ارشد بايد تو يك فايل پي دي اف باشن يا جداگانه؟ اين سوال را به اين دليل پرسيدم چون گزينه اي براي ارسال جداگانه اين مدارك پيدا نكردم.
    پيشاپيش ممنون از راهنمايتان.
    armankarimi

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط MOIN نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده چند سوال در مورد فرم انلاين دانشگاه وين در مقطع دكترا دارم اگه لطف كنيد و رآهنمايي نماييد ممنون ميشم.
    اول اينكه اگر اين فرم انلاين را پر كنيم ديگر ارسال پستي مدارك به دانشگاه احتياج نيست (و بايد صبر كنيم اگه با درخواست ما موافقت شد و نامه اكسپت را برامون فرستادن بعد در زمان ثبت نام اصل ترجمه مدارك رو برد) يا بايد اون هم همزمان ارسال بشه؟
    ٢- براي مقطع دكترا مدارك دپيلم و پيش دانشگاهي هم بايد اپلود بشه يا لزومي نداره اگر لازم نيست چه مداركي به جاش بايد اپلود بشه؟
    ٣- اگر در زمان ارسال مدارك هنوز استاد راهنما نداشته باشيم به جاي Motivation letter in the Research Project چي بايد ارسال كرد؟
    ٤- مدارك تحصيلي ليسانس و ارشد بايد تو يك فايل پي دي اف باشن يا جداگانه؟ اين سوال را به اين دليل پرسيدم چون گزينه اي براي ارسال جداگانه اين مدارك پيدا نكردم.
    پيشاپيش ممنون از راهنمايتان.

من تجربیات اخیر یکی از دوستانم رو میگم:
    1- علاوه بر نسخه آنلاین، بایستی همه مدارک رو هم پست کنید برای ادمیشن افیس دانشگاه وین.
    2-مدارک دیپلم و پیش نیازی نیست برای دکترا. لیسانس و ارشد و نامه عدم ممانعت از تحصیل دکترا لازم و کافیه.
    3- قاعدتن این قسمت توی فرم خالی می مونه و نمیشه پرش کرد چون استاد راهنما یا موضوع مشخص نشده. دوست من، استادش
    معلوم بود و یه خلاصه ای از کاری که میخواستن با استاد انجام بدن رو نوشته بودن.
    4- اگر گزینه ای برای اضافه کردن مدارک نداره، چاره ای نمی مونه دیگه. باید با همدیگه مرج کنید پی دی اف ها رو. منتها در نظر داشته باشید
    چون اصل مدارک رو باید بفرستید مشکلی احتمالن پیش نیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Translation

خیر برا ملی وین احتیاج به پست کردن مدارک نیست اصلا اگر پست کنید پس می فرستن. فقط و فقط آن لاینه ثبت‌نام

Junior Member

سلام دوستان عزيز به كمك شما احتياج دارم ...
    الان در حال آپلود كردن مدارك در دانشگاه ملي وين ترم Semmester 2016 رو براي من اعلام كرد ، اين به چه معناست ؟ من الان نميخوام برم ، هدفم براي ترم اول يا دوم 2017 هستش .
    لطفا اين رو به من راهنمايي كنيد .
    دوم اينكه بعد از گرفتن پذيرش چند ترم ميتونم صبر كنم و بعد درخواست ويزا بدم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahnavi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز به كمك شما احتياج دارم ...
    الان در حال آپلود كردن مدارك در دانشگاه ملي وين ترم Semmester 2016 رو براي من اعلام كرد ، اين به چه معناست ؟ من الان نميخوام برم ، هدفم براي ترم اول يا دوم 2017 هستش .
    لطفا اين رو به من راهنمايي كنيد .
    دوم اينكه بعد از گرفتن پذيرش چند ترم ميتونم صبر كنم و بعد درخواست ويزا بدم ؟
    هر ترم ددلاین خاص خودش رو داره. شما از الان واسه ترم های بعد نمیتونین اپلای کنید مگر اینکه زمانش فرا رسیده باشه. بعد از پذیرش باید برای ویزا اقدام کنید چون پذیرش ها تاریخ انقضا داره ولی برای دانشگاه ملی وین معمولا پذیرش ها تا سه سال اعتبار داره. البته تا پارسال اینجوری بوده حالا نمیدونم قوانین تغییر کرده یا نه.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

سلام دوستان
    من الان پستهای قبلی رو خوندم و با نظر یکی از دوستام هم چک کردم یکم گیج شدم. من برای ارشد رشته مکانیک دانشگاه تکنیک وین می خوام اقدام کنم. حالا برای مدارک دانشگاهی هم اماده هست. الان فقط برای شروع کار باید باید تقاضانامه رو انلاین پر کنم یا باید تقاضانامه رو از جایی دانلود کنم بعد پر کنم و پست کنم برای دانشگاه؟ تو کدوم قسمت سایت دانشگاه این موارد ذکر شده؟ امکانش هست لینک بخشی از سایت دانشگاه که توضیح داده رو بذارید؟

Junior Member

سلام دوستان من سوال در مورد پرکردن فرم دانشگاه وین دارم.
    من برای بچلر اقدام میکنم
    .قسمت Completed degree programmes رو اصلا نمیفهمم. چون من هنوز تو ایران دانشگاه نرفتم ولی از من میخواد در قسمت degree programme از بین گذینه های non-austrian bachelor programme / diploma /master /phd و گذینه آخر general higher education intrance انتخاب کنم.
    با توجه به دیپلمی که دارم diploma رو میزنم بعد قسمت بعد (others / university of tehran / azad) میخواد انتخاب کنم
    ممنون میشم توضیح بدین
    آیا باید کلا ان قسمت رو خالی بزارم؟

Junior Member

دوستان اگه ميشه منو راهنمايي كنيد
    من در حال پر كردن فرم تكنيك هستم اين سوالها براي من پيش اومد البته كل فروم رو خوندم
    ١.قسمت academic degreeچي بايد بنويسم من تازه ترم ١ ليسانسم.البته ي فوق ديپلم دارم
    ٢.براي قسمت دانش زبان الماني ميتونم بنويسم A2.2 البته تا برم خب قطعا B1 گرفتم؟

دوستان عزیزی که در مورد ثبت نام آنلاین سوال کرده بودند
    After completion of the online-pre-registration you have to
    come to the Admission Office in person during the office hours within the admission deadlines.
    http://www.tuwien.ac.at/en/services/studienabteilung/the_conditions_for_admission_of_foreigners/admission_to_a_bachelors_programme/step_3_enrollment/
    سلام لینک بالا دقیقا جواب سوال شما هست

با سلام
    دوستان عزیز ممنون میشم لطفا راهنمایی کنید:

1) در سایت ثبت نام دانشگاه وین در صفحه U:account در مراحل درخواست پذیرش،
    مدرک کاردانی رو در کدوم قسمت باید آپلود کرد. چون قسمت Completed Degree Programme فقط گزینه آپلود مدارک لیسانس، ارشد و دکترا رو داره.

2) در ادامه مراحل تکمیل فرم درخواست پذیرش، یکسری سوالات آماری از شغل پدر و مادر، نوع شغل و میزان تحصیلات اونها میپرسه. آیا ضروریه ؟ درست وارد کردن اینها چقدر مهمه ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
    ویرایش توسط saeid_1986a : January 8th, 2017 در ساعت 05:14 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)