صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 223

موضوع: سوالات مربوط به پر کردن فرم ثبت نام دانشگاههای اتریش

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به پر کردن فرم ثبت نام دانشگاههای اتریش

سلام دوست عزیز اطلاعتت را حتما صادقانه و کامل وارد کن ،صداقت براشون مهمه /// درضمن کسانی که آنلاین ثبت نام می کنند حتما تا قبل از ددلاین مثل اینکه حضوری بایستی در دانشگاه حضور پیدا کنند و مدارکشون را تحویل بدهند، ولی کسانی که این امکان را ندارن مدارکشون بایستی ترجمه آلمانی رسمی ،تایید شده دادگستری و وزارت امورخارجه را تحویل سفارت اتریش بدهند تا تایید بشه و بعد با فرمی که از تو سایت دانشگاه قابل دانلود هست با پست به آدرس دانشگاه ارسال کنند

http://www.tuwien.ac.at/en/services/..._registration/

After receiving your admission letter and - if necessary - your visa you can come to Vienna. Once in Vienna, you can do the online pre-regsitration.

دوستانی که اطلاعات بیشتری در این باره دارند خواهشا کمک کنید که اگر اطلاعاتی کم یا غلط هست و ... .

Junior Member

دوستان براي دانشگاه تكنيك تو سايتش فقط اين كد033 243براي كارشناسي معماري هست من بايد همينو داخل فرم بنويسم؟يني معماري داخلي و مهندسي معماري كدهاي جدا نداره؟

این سوال تکراری هست چون از صفحه ی اول و پست اول تا اینکه آخرین پست هست کسی به سوال جواب نداده است ، متاسفانه اعضا وقتی به جواب سوالاتشان می رسند تجربیاتشون رو به اشتراک نمی گذارند که به سایرین کمک بشه و یک بانک اطلاعاتی قوی برای سایرین ایجاد بشه
    STAMP OF RECEIPT در فرم ثبت نام دانشگاه tuwien (تکنیک وین) مربوط به سفارت هست یا دانشگاه ؟
    این فرم APPLICATION FOR ADMISSION TO( درخواست برای ثبت نام) بایستی به تایید سفارت اتریش در تهران برسه ؟؟؟؟؟یا نه بعد از تکمیل فرم به صورت تایپ شده و امضای دستی پرینت فرم مذکور همه چیز کامل هست که روی مدارک تحصیلی تایید شده ی سفارت گذاشته شود و ارسال گردد ؟؟؟
    ویرایش توسط Alireza_KSHZ : January 21st, 2017 در ساعت 10:29 PM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_KSHZ نمایش پست ها
    این سوال تکراری هست چون از صفحه ی اول و پست اول تا اینکه آخرین پست هست کسی به سوال جواب نداده است ، متاسفانه اعضا وقتی به جواب سوالاتشان می رسند تجربیاتشون رو به اشتراک نمی گذارند که به سایرین کمک بشه و یک بانک اطلاعاتی قوی برای سایرین ایجاد بشه
    STAMP OF RECEIPT در فرم ثبت نام دانشگاه tuwien (تکنیک وین) مربوط به سفارت هست یا دانشگاه ؟
    این فرم APPLICATION FOR ADMISSION TO( درخواست برای ثبت نام) بایستی به تایید سفارت اتریش در تهران برسه ؟؟؟؟؟یا نه بعد از تکمیل فرم به صورت تایپ شده و امضای دستی پرینت فرم مذکور همه چیز کامل هست که روی مدارک تحصیلی تایید شده ی سفارت گذاشته شود و ارسال گردد ؟؟؟
    STAMP OF RECEIPT دقیقن کجای فرم فرار داره؟
    در حالت کلی این رو دز نظر بگیرید که تایید سفارت برای مدارکی هستش که اصلش به فارسی صادر شده و بعد ترجمه رسمی شده. در واقع
    سفارت مدرک ترجمه شده رو تایید میکنه. فرم ثبت نام دانشگاه یا مواردی ازین دست که اساسن "مدرک" به حساب نمیان و اصلن صادر شده به زبان
    فارسی نیستم که نیازی به تایید سفارت داشته باشه. فرم ثبت نام رو پر کنید و همراه "مدارک" پست کنید.

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به پر کردن فرم ثبت نام دانشگاههای ات

دوستان من تازه سفارت بودم و قرار بود مدارکم رو تحویل بدم ولی به یک دلیل احمقانه نشد. ازونجایی که من سالی یه امضا هم نمیزنم، امضای پاسپورتم که مال دو سال پیش بود با امضای فرم درخواست اقامت فرق داشت و بهمین دلیل بهم گفتن چون امضاهات باهم نمیخونه باسپورتت مشکوک به جعلی بودنه!! الان پاسپورتت دیگه تو سفارت معتبر نیست، باید بری پاس جدید بگیری بیای، و منم با هزار مکافات پلیس گذرنامه رو متقاعد کردم که لطف کنه و نامه باطل شدن پاسم رو امضا کنه تا بتونم پاس جدید بگیرم، و الان که پاس جدید اومده سفارت واسه 4 ماه دیگه بهم وقت مصاحبه داده . خلاصه، حواستون به امضاهایی که توی فرم درخواست اقامت میزنید باشه.

عرض سلام
    دوستان من میخوام برای مقطع دیپلم حقوق در دانشگاه وین ثبت نام کنم اما هر چی تو سایت دانشگاه میگردم اپلیکیشن فرم رو نمیتونم پیدا کنم :-(
    چندتا فرم باید پر کنم؟
    فرم آنلاین برای چی هست؟
    اگه الان اقدام کنم به ترم بعدی میرسم یا نه؟
    تشکر از راهنماییتون
    ویرایش توسط mohammadhalimi : July 1st, 2017 در ساعت 12:28 AM

Junior Member

سلام دوستان.من می خوام برای دانشگاه وین ثبت نام کنم .ممنون می شم اگر راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

سلام
    من به سوال غیر معمول داشتم.
    من از دانشگاه GRAZ پذیرش دارم برای دکترا و احتمالا تا ۲ ماه دیگه کارم رو اونجا شروع کنم. شاید برنامه ‌ام اینطور باشه که حدود ۱۰ ماه دیگه ، پذیرش اتریش رو رها کنم و برم استرالیا برای یک موقعیت بهتر. میخواستم ببینم ممانعت قانونی داره این کار برای اتریش؟ میدونم کشورهای دیگه مثل قنلاند همچین کاری رو کردن و مشکلی نداشتن. (دلیل اینکه الان میخوام برم اتریش اینه که از جای دیگه‌ای پذیرش قطعی ندارم و دلیل اینگه شاید رهاش کنم اینه که کاملا با بک گراندم مچ نیست.)
    ممنون میشم جواب بدین

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimentezari نمایش پست ها
    سلام
    من به سوال غیر معمول داشتم.
    من از دانشگاه GRAZ پذیرش دارم برای دکترا و احتمالا تا ۲ ماه دیگه کارم رو اونجا شروع کنم. شاید برنامه ‌ام اینطور باشه که حدود ۱۰ ماه دیگه ، پذیرش اتریش رو رها کنم و برم استرالیا برای یک موقعیت بهتر. میخواستم ببینم ممانعت قانونی داره این کار برای اتریش؟ میدونم کشورهای دیگه مثل قنلاند همچین کاری رو کردن و مشکلی نداشتن. (دلیل اینکه الان میخوام برم اتریش اینه که از جای دیگه‌ای پذیرش قطعی ندارم و دلیل اینگه شاید رهاش کنم اینه که کاملا با بک گراندم مچ نیست.)
    ممنون میشم جواب بدین
    از نظر قانونی‌ مشکلی‌ نیست اما از نظر اخلاقی‌ بهر حال شما یک پوزیشن دکترا رو اشغال می‌کنید و استاد مربوطه روش حساب میکنه. البته معمولا دانشگاه‌ها یک بازه ۶ ماهه رو در نظر میگیرن که ۲ طرف ببینن می‌تونن باهم کار کنن یا خیر. ولی‌ اگه بعدش شما ناگهان بخواید ول کنید و برید، خب اخلاقی‌ نیست و البته بستگی به استاد هم داره، ممکنه ایمیل بزنه و به استاد بعدی تو استرالیا بگه که اینکار رو کردید. بهر حال اگه از ابتدا همه چیز رو شفاف بگید، از این جهت هم مشکلی‌ پیش نمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Oxfordenglish1 نمایش پست ها
    Evidence of direct admission to the proposed study programme at a recognised university in the country of issue of the secondaryschool leaving certificate
    دوستان من لیسانسم از دانشگاه سراسریه این چه مدرکیه که میخوان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)