صفحه 5 از 23 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 223

موضوع: سوالات مربوط به پر کردن فرم ثبت نام دانشگاههای اتریش

پیش فرض پاسخ : راهنمای پر کردن فرم ثبت نام دانشگاههای اتریش

جای دیگه واسه تیک زدن رشته پیدا نکردم، با ادمیشین آفیس در تماسم با ایمیل، اگه نشد میشه با ایمیل بهشون اطلاع بدم که کروم رشته رو میخوام بخونم نه؟
    عکسارو گذاشتما ، صفحه قبل هست *
    ویرایش توسط rezaramona : December 24th, 2014 در ساعت 09:10 PM
    Never Give UP

اون انتخاب رشته رو جاشو پیدا کردم :دی ، همون اولشه :دی ، فقط واسه سوالای آخر همون صفحات رشته ها که باس پرینت بگیرم یا نه و اینکه باید تماما با حروف بزرگ بنویسم جاهای خالی رو درسته؟!
    چون بعضی از دانشگاه ها تو فرماشون نوشته ولی لینز ننوشته و در نهایت آدرس دانشگاه همونیه که صفحه اول بالای صفحه قرار داره؟
    Never Give UP

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    اون انتخاب رشته رو جاشو پیدا کردم :دی ، همون اولشه :دی ، فقط واسه سوالای آخر همون صفحات رشته ها که باس پرینت بگیرم یا نه و اینکه باید تماما با حروف بزرگ بنویسم جاهای خالی رو درسته؟!
    چون بعضی از دانشگاه ها تو فرماشون نوشته ولی لینز ننوشته و در نهایت آدرس دانشگاه همونیه که صفحه اول بالای صفحه قرار داره؟
    ضرری نداره پرینت بگیرین. با حروف بزرگ بنویسید. ادرس تو سایت هست دیگه. ادرس بخش پذیرشو وارد کنین.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Member RezaRazeR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering-TU Wien

دوستان، در مورد فرم تکنیک وین اگه برای مستر فرم پر کنم نیازی هست که اطلاعات مربوط به دبیرستان هم پر بشه؟

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaRazeR نمایش پست ها
    دوستان، در مورد فرم تکنیک وین اگه برای مستر فرم پر کنم نیازی هست که اطلاعات مربوط به دبیرستان هم پر بشه؟
    بله تمام قسمت ها رو پر کنید
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

ببخشید اگه بخوام واسه چن تا رشته اقدام کنم، باید مثلا دو تا فرم جداگانه پر کنم؟
    Never Give UP

Junior Member

سلام دوستان.جهت اپلیکیشن دکترا 2 مورد را خواسته:
    A certificate of de-registration in case you were previously enrolled in the same degree programme at another Austrian university (you will need this for personal admission once you have received an acceptance letter) در اینجا منظورشون چه مدرکی است؟
    Certain documents that were not issued in Austria need to be legalised. In some cases (e.g. if the documents were issued in EU/EEA countries) the legalisation is not necessary. If the original documents were not issued in German or English, they will need to be translated by a court-sworn translator after the legalisation process. این یعنی مدارک به تایید سفارت برسد یا...؟
    دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایند. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط law42 نمایش پست ها
    سلام دوستان.جهت اپلیکیشن دکترا 2 مورد را خواسته:
    A certificate of de-registration in case you were previously enrolled in the same degree programme at another Austrian university (you will need this for personal admission once you have received an acceptance letter) در اینجا منظورشون چه مدرکی است؟
    Certain documents that were not issued in Austria need to be legalised. In some cases (e.g. if the documents were issued in EU/EEA countries) the legalisation is not necessary. If the original documents were not issued in German or English, they will need to be translated by a court-sworn translator after the legalisation process. این یعنی مدارک به تایید سفارت برسد یا...؟
    دوستان با تجربه راهنمایی بفرمایند. ممنون
    سلام دوست عزیز این دو موزد پر واضحه که مورد اول برا زمانیه که نامه پذیرش از دانشگاه های اتریش داشته باشین.
    مورد دوم میگه جز کشورهای اتحادیه اروپا باقی کشور ها نیاز دارن که ترجمه آلمانی بشن مدارک و تایید و بعد به تایید سفارت اتریش.
    و راجع به جوابم هم مطمئنم نگران نباشین.
    Never Give UP

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaramona نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز این دو موزد پر واضحه که مورد اول برا زمانیه که نامه پذیرش از دانشگاه های اتریش داشته باشین.
    مورد دوم میگه جز کشورهای اتحادیه اروپا باقی کشور ها نیاز دارن که ترجمه آلمانی بشن مدارک و تایید و بعد به تایید سفارت اتریش.
    و راجع به جوابم هم مطمئنم نگران نباشین.
    از شما ممنونم. مثلا من پذیرش مستر دارم و میخواهم مجدد برای دکترا اپلای کنم- تا اگر بپذیرند دکترا را ثبت نام کنم- باید اعلام کنم یا منظورش پذیرش دکتراست که کسی قبل از اپلای جدید گرفته باشه؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط law42 نمایش پست ها
    از شما ممنونم. مثلا من پذیرش مستر دارم و میخواهم مجدد برای دکترا اپلای کنم- تا اگر بپذیرند دکترا را ثبت نام کنم- باید اعلام کنم یا منظورش پذیرش دکتراست که کسی قبل از اپلای جدید گرفته باشه؟ ممنون
    نه نیازی نیست کلمه enrolled یعنی رفتین با پذیرش دفترشون و رسما ثبت نام کردین، ثبت نام که نکردین ، فقط پذیرش گرفتین.
    Never Give UP

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)