صفحه 1 از 64 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 639

موضوع: دکترا در دانمارک

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

پیش فرض دکترا در دانمارک

سلام به همه ی دوستان عزیز
    این تاپیک و ایجاد کردم چون هر چی سرچ کردم در مورد مقطع دکترا چیزی در این انجمن پیدا نکردم!
    و امیدوارم برای آیندگان! حداقل کمی اطلاعات در این بخش جمع آوری شود.

متقاضیان دکترا در دانمارک اطلاعات و تجربیاتی که دارن در اختیار بقیه قرار بدن

با تشکر
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

پیش فرض پاسخ : دکترا در دانمارک

تا اینجا که من با اطلاعات کم می دونم!
    دکترا در دانمارک باید مثل دکترا در نروژ به صورت پوزیشن باشه و فکر کنم خیلی هم محدود است.
    و فکر می کنم مثله هلند و فنلاند و نروژ در دانمارک هم دکترا شغل محسوب میشه

اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم قرار بده
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Junior Member

اره درسته. اینجا باید position باز بشه که apply کنی. خیلی competitive هستش و تقریبا نزدیک به ۲% از اپپلیکانت ها scolarship میگیرن. اگه سواله دیگی دارین من میتونم کمک کنم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

Thumbs up پاسخ : دکترا در دانمارک

سلام به دكتراي آينده كه قرار برن دانمارك و ازين كشور بسيار زيبا و سطح بالا لذت ببرن....
    حاشيه رو بيخيال ميخوايم بگيم دكتري...

خوب بزارين ي جورايي مفصل سازي كنيم (هرچند هيچ اندازه ي خلاصه مفيد،مفيد نخواهد بود)
    دكتري تو كشور دانمارك توي قريب به 85% رشته ها پوزيشن كاري مخصوب ميشه يعني همانند كشورهاي هلند و نروژ و آلمان شما به عنوان ي محقق كه روي طرحي از پيش تعيين شده هستش كار خواهيد كرد و در قبال آون با توجه به تشخيص دانشگاه و يا با توجه به قرارداد ازپيش تعيين شده مبلغي به حقوق دريافت ميكنيد.

دوستان لطفا در فكر بورس نباشيد چون شما قرارداد كاري خواهيد داشت و عملا به شما خارج از ضوابط بورسي تعلق نخواهد گرفت===حقوق بسيار عالي دريافت خواهيد كرد پس نگران هزينه ها نباشيد
    در طول دوره اقامت شما در كشور دانمارك شما از ويزاي كار استفاده خواهيد كرد و خبري از ويزاي دانشجويي نيست.بنابراين چون شما كار ميكنيد مبلغي به عنوان ماليات از حقوق شما كسر مي شود.(توافق خاصي بر سر اين مسئله نيست،چون بنده براي دانمارك اقدام نكردم؛اما بنابر گفته دوستان مبلغ ماليات از 20 تا 40 درصد متفاوت و بنده هم چون دقيقا اطلاع ندارم مبلغ خاصي رو خودم اعلام نميكنم.)

پس نكات :
    1- دكتري در دانمارك پوزيشن كاري هستش
    2-دكتري در دانمارك ويزاي كار دريافت خواهيد كرد.
    3-دكتري در دانمارك حقوق دارد
    4-دانشجوي دكتري در دانمارك بايد ماليات پرداخت نمايد.

و اما ادامه ماجرا و شرايط:

دانشگاه هاي دانمارك جزو دانشگاه هاي خوب و خيلي خوب و يكسري هم دانشگاه هاي عالي هستند (پ.ن1** من اين رتبه رو براساس رنك گروه فني و مهندسي اعلام ميكنم).شما براي اطمينان از مورد تاييد بودن دانشگاه مد نظرتون ابتدا به سامانه نظام ارزشيابي وزارت علوم رفته و سطح دانشگاهتون رو از نظر وزارت علوم بررسي نماييد (ورود به سامانه و مشاهده كشور دانمارك)

راه هاي يافتن پوزيشن و اقدام:

راه اول:

ابتدا به ليست زير رفته و اسامي دانشگاه هاي دانمارك را مشاهده نماييد:

ليست دانشگاه هاي دانمارك

سپس در صورت تمايل وارد سايت هر دانشگاه شده و در قسمتي به نام vacancy و يا research و يا work in ... university بدنبال رشته و گرايش خاص خود باشيد.

راه دوم:

به سايت كاريابي رسمي دولت دانمارك به آدرس http://workindenmark.dk رفته و در قسمت search job وارد شده،سپس بخش academic work را انتخاب نماييد ليست كامل كارهاي تحقيقاتي براي شما نشان داده مي شود.
    (شما مي توانيد بصورت مستقيم جست و جوي اكادميك را در اين لينك مشاهده فرماييد)
    سپس شرايط هر كار را براي خود سنجيده و اقدام فرماييد.
    براي مثال در لينك جستجو گزينه University research and teaching positions - science (110)ا انتخاب نموده و وارد جزئيات آن مي شويم:
    گزينه PhD رو با لينك // اين لينك // انتخاب نموده وارد آن شويد:
    در لينك بالا كليه توضيحات لازم براي شما داده شده است كه شامل زمان شروع ثبت نام و زمان پايان ثبت نام؛مدارك لازم براي ثبت نام؛لينك ثبت نام آنلاين و ساير اطلاعات را مشاهده نماييد.

راه سوم:

به سايت studyindenmark.dk رفته و در انجا وارد قسمت PhD Position شويد ( ورود از اين لينك ).سپس به جستجو بپردازيد...

اما لينك هاي كاربردي:

شرايط زندگي در دانمارك رو از اين لينك مطالعه فرماييد

هزينه زندگي در دانمارك رو از اين لينك مطالعه فرماييد

اميدوارم به دردتون بخوره...
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member mehran82 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ferry57 نمایش پست ها
    اره درسته. اینجا باید position باز بشه که apply کنی. خیلی competitive هستش و تقریبا نزدیک به ۲% از اپپلیکانت ها scolarship میگیرن. اگه سواله دیگی دارین من میتونم کمک کنم.
    اسکالر شیپ برای دکتری برای کشورهای حوزه اسکاندیناوی معنی نداره. چون حقوق میگیرن. یعنی شما سعیتو فقط برای گرفتن دکتری میکنی بعدش که گرفتی دیگه حقوق بت میدن.
    موفق باشی
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    سلام به دكتراي آينده كه قرار برن دانمارك و ازين كشور بسيار زيبا و سطح بالا لذت ببرن....
    حاشيه رو بيخيال ميخوايم بگيم دكتري...

خوب بزارين ي جورايي مفصل سازي كنيم (هرچند هيچ اندازه ي خلاصه مفيد،مفيد نخواهد بود)
    دكتري تو كشور دانمارك توي قريب به 85% رشته ها پوزيشن كاري مخصوب ميشه يعني همانند كشورهاي هلند و نروژ و آلمان شما به عنوان ي محقق كه روي طرحي از پيش تعيين شده هستش كار خواهيد كرد و در قبال آون با توجه به تشخيص دانشگاه و يا با توجه به قرارداد ازپيش تعيين شده مبلغي به حقوق دريافت ميكنيد.

در طول دوره اقامت شما در كشور دانمارك شما از ويزاي كار استفاده خواهيد كرد و خبري از ويزاي دانشجويي نيست.بنابراين چون شما كار ميكنيد مبلغي به عنوان ماليات از حقوق شما كسر مي شود.(توافق خاصي بر سر اين مسئله نيست،چون بنده براي دانمارك اقدام نكردم؛اما بنابر گفته دوستان مبلغ ماليات از 20 تا 40 درصد متفاوت و بنده هم چون دقيقا اطلاع ندارم مبلغ خاصي رو خودم اعلام نميكنم.)

پس نكات :
    1- دكتري در دانمارك پوزيشن كاري هستش
    2-دكتري در دانمارك ويزاي كار دريافت خواهيد كرد.
    3-دكتري در دانمارك حقوق دارد
    4-دانشجوي دكتري در دانمارك بايد ماليات پرداخت نمايد.

و اما ادامه ماجرا و شرايط:

دانشگاه هاي دانمارك جزو دانشگاه هاي خوب و خيلي خوب و يكسري هم دانشگاه هاي عالي هستند (پ.ن1** من اين رتبه رو براساس رنك گروه فني و مهندسي اعلام ميكنم).شما براي اطمينان از مورد تاييد بودن دانشگاه مد نظرتون ابتدا به سامانه نظام ارزشيابي وزارت علوم رفته و سطح دانشگاهتون رو از نظر وزارت علوم بررسي نماييد (ورود به سامانه و مشاهده كشور دانمارك)

راه هاي يافتن پوزيشن و اقدام:

راه اول:

ابتدا به ليست زير رفته و اسامي دانشگاه هاي دانمارك را مشاهده نماييد:

ليست دانشگاه هاي دانمارك

سپس در صورت تمايل وارد سايت هر دانشگاه شده و در قسمتي به نام vacancy و يا research و يا work in ... university بدنبال رشته و گرايش خاص خود باشيد.

راه دوم:

به سايت كاريابي رسمي دولت دانمارك به آدرس http://workindenmark.dk رفته و در قسمت search job وارد شده،سپس بخش academic work را انتخاب نماييد ليست كامل كارهاي تحقيقاتي براي شما نشان داده مي شود.
    (شما مي توانيد بصورت مستقيم جست و جوي اكادميك را در اين لينك مشاهده فرماييد)
    سپس شرايط هر كار را براي خود سنجيده و اقدام فرماييد.
    براي مثال در لينك جستجو گزينه University research and teaching positions - science (110)ا انتخاب نموده و وارد جزئيات آن مي شويم:
    گزينه PhD رو با لينك // اين لينك // انتخاب نموده وارد آن شويد:
    در لينك بالا كليه توضيحات لازم براي شما داده شده است كه شامل زمان شروع ثبت نام و زمان پايان ثبت نام؛مدارك لازم براي ثبت نام؛لينك ثبت نام آنلاين و ساير اطلاعات را مشاهده نماييد.

راه سوم:

به سايت studyindenmark.dk رفته و در انجا وارد قسمت PhD Position شويد ( ورود از اين لينك ).سپس به جستجو بپردازيد...

اما لينك هاي كاربردي:

شرايط زندگي در دانمارك رو از اين لينك مطالعه فرماييد

هزينه زندگي در دانمارك رو از اين لينك مطالعه فرماييد

اميدوارم به دردتون بخوره...

سپاس دوست عزیز

این شرایطی که گفتین آیا واسه مستر هم وجود داره ؟ یا فقط واسه دکتری هستش؟

۲: تو این کشورهایی که ذکر کردین کلا پوزیشن دایرکت دکتری وجود داره مثل آمریکا ؟
    " همه ی ما
    فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم
    که جهان را بی جهت
    یک جور عجیبی جدی گرفته ایم ! " ​سيّد علی صالحی

درود

شرایط برای فوق لیسانس فرق می کنه. خیلی سخت اسکولارشیپ میدن و مستر شغل هم حساب نمی شه یعنی باید ویزای تحصیلی بگیرید.
    من نمی دونم دقیقا پوزیشن مستقیم که می فرمایید چی هست ولی اگر فرید شما قبولی برای پی اچ دی از لیسانس مستقیما به دکتری هست، من ندیدم کسی بدون داشتن مستر برای پی اچ دی اقدام کنه. چون یکی از شرایط پذیرش برای پی اچ دی داشتن مدرک فوق لیسانس هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arnavaz4444 نمایش پست ها
    سپاس دوست عزیز

این شرایطی که گفتین آیا واسه مستر هم وجود داره ؟ یا فقط واسه دکتری هستش؟

۲: تو این کشورهایی که ذکر کردین کلا پوزیشن دایرکت دکتری وجود داره مثل آمریکا ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

arnavaz444:

سلام.

متاسفانه درخواست direct Bs to PhD تو نروژ،دانمارك و سوئد طبق قوانين نخبگان وزارت علوم (سازمان عالي تحصيلات) وجود داره و براي دانشجوي اينترنشنال بسيار سخت (در حد غيرممكن) هستش.

مستر تو دانمارك هم پولي هستش و شما به عنوان دانشجوي غير اروپايي اجازه تحصيل رايگان رو نداريد.اما مي تونيد دنبال بورس باشبد كه اون هم شرايط و شروط خاص را دارد.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

سلام دوستان من براي يك پوزيشن در دانمارك اپلاي كردم. چقدر طول ميكشه بعد از ددلاين نتيجه رو اعلام كنن؟

دوستان داشتن ریکام از اساتید چقدر در پروسه اپلای دکتری در دانمارک موثره؟
    پوزیشنی که من میخوام براش اقدام کنم، دو تا ریکام میخواد ولی من هیچی ندارم.
    با توجه به اینکه برای هر پوزیشنی باید ریکامندیشن جدا نوشته بشه(حداقل اسم دانشگاه عوض شه و دوباره استاد مهر و امضاش کنه)، ماها که مجبوریم حداقل برای 10-15 پوزیشن اقدام کنیم تا یه نتیجه عالی بگیریم، شما چطور از اساتید ریکام میگیرید؟ یعنی برای هر پوزیشنی که میخواید اقدام کنید، دوباره از استادتون تقاضای ریکام می کنید؟

صفحه 1 از 64 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)