صفحه 12 از 80 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

من چهار شنبه سفارت بودم و واسه ویزای دانشجویی اقدام کردم. اینم کل ماجرا.
    دو هفته قبل وقت گرفته بودم. وقت گرفتنم هم اینطوری بود که زنگ زدم و اون خانومه یه چندتا سوال ساده راجع به نوع ویزایی که میخوام پرسید و بعد شماره تلفنم رو گرفت و سه روز بعد زنگ زد و بهم وقت داد.
    چهارشنبه رفتم سفارت(یه خورده سخت پیداش کردم ولی جاش خیلی راحت بود< یه کوچه بالاتر از متروی صدر یا همون یه کوچه پایین تر از کوچه هدایت داخل کوچه اولین تقاطع سمت چپ اولین ساختمون.>) درو زدم و به دربون گفتم که وقت سفارت دارم اسمم رو چک کرد و گفت یه خورده دیگه صدات میکنم. رفتم تو و یه نیم ساعت هم تو منتظر بودم و بعد همون دربونه گفت که برو گیشه (پایین دوتا گیشه هست) رفتم اونجا قبل من یه نفر مصاحبش در حال تموم شدن بود تموم که شد من رو صدا کرد. برخورد مناسبی داشت فورم ها و مدارک رو یکی یکی خواست که من هم دادم. پاسپورتم رو گفت که امضا کن و اخرش هم پول رو گرفت و بهم رسید داد و هیچ سوال خاصی هم نپرسید. البته من بورس کامل بودم و برگه تمکن مالی لازم نبود بدم. کلا هیچ مشکلی نبود و خیلی ادمای ریلکسی بودن. برخوردشون هم مناسب بود. راستی چک پول 100 تومنی قبول نمیکنن. اگه سوال دیگه ای هست من شاید بتونم جواب بدم.

سلام
    بنده هم پنج شنبه سفارت بودم و واسه ویزای دانشجویی (ST2)اقدام کردم.
    اوایل اردیبهشت زنگ زدم و خانومه یه چندتا سوال ساده راجع به نوع ویزایی که میخوام پرسید و بعد شماره تلفنم رو گرفت و یک هفته بعد زنگ زد و بهم وقت داد و واسه 8 تیرماه! از دانشگاه ایمیل زدن که حداقل 60 روز طول میکشه که ویزا آماده بشه پس سعی کن که زودتر بری سفارت. دوباره که زنگ زدم گفت که اگه وقت زودتر داشته باشم بهت خبر میدم. یک هفته گذشت خبری نشد و دوباره زنگ زدم و بالاخره 20 روز وقت مصاحبه رو جلوتر انداخت.
    پنج شنبه رفتم سفارت درو زدم و به دربون گفتم که وقت سفارت دارم اسمم رو چک کرد و گفت صدات میکنم. رفتم تو و یه یه ربع هم تو منتظر بودم و بعد همون دربونه گفت که برو گیشه 2 (پایین دوتا گیشه هست) رفتم اونجا. برخورد مناسبی داشت فورم ها و مدارک رو یکی یکی خواست که من هم دادم. پاسپورتم رو گفت که امضا کن و اخرش هم پول رو گرفت و بهم رسید داد و هیچ سوال خاصی هم نپرسید. راستش اونموقع که زنگ زده بود و گفته بود فلان مدارکو بیار گفت عکس ها رو نچسبون و بیار اینجا میبریم میچسبونیم. ولی تو سفارت غر زد که چرا عکسارو نچسبوندی و از این حرفها. البته من بورس کامل بودم و برگه تمکن مالی لازم نبود بدم. کلا هیچ مشکلی نبود و به طور کلی برخوردشون مناسب بود. چک پول 100 تومنی هم که قبول نمیکنن. اگه سوالی بود خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم. در ضمن از آقا پوریا به خاطر راهنماییهای که در مورد سفارت و خود دانمارک داشتن ممنون و متشکرم.

Junior Member

سلام
    منم برای ویزای دانشجویی اقدام کردم. وقت گرفتم برای 9 تیر. دانشگاه گفته تا 26 اوت اونجا باشم و گفته حداکثر دو ماه طول می کشه. شما میگید بیشتر میشه ! چی کار کنم ؟
    دانشگاه هم تو نامه های بورس و پدیرش اسمم رو با اشتباه تایپی فرستاده . بهشون ایمیل زدم درست کنن. اگه وفت سفارت رو جلو بندازم و نامه ها رو همین جوری بدم به نظرتون مشکل ایجاد میشه؟
    همه چی پیچیده بهم . قاطی کردم دیگه. این خنگا فعلا جواب ایمیلم نمیدن ....
    اگه میتونید لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط neftekhari نمایش پست ها
    سلام
    منم برای ویزای دانشجویی اقدام کردم. وقت گرفتم برای 9 تیر. دانشگاه گفته تا 26 اوت اونجا باشم و گفته حداکثر دو ماه طول می کشه. شما میگید بیشتر میشه ! چی کار کنم ؟
    دانشگاه هم تو نامه های بورس و پدیرش اسمم رو با اشتباه تایپی فرستاده . بهشون ایمیل زدم درست کنن. اگه وفت سفارت رو جلو بندازم و نامه ها رو همین جوری بدم به نظرتون مشکل ایجاد میشه؟
    البته به منم گفتن حدود دو ماه طول میکشه ولی تو محض احتیاط زنگ بزن و وقت زودتر رزرو کن. با اینکه به نامه پذیرش دانشگاه تو سفارت زیاد توجه نمیکنن ولی اینکه اسم شما اشتباه باشه به نظر من مشکل ایجاد میکنه. شما باید حتما به دانشگاه بگی پارت دوم ST2 رو هم برات اصلاح کنه و اونو هم برای شما و هم برای اداره مهاجرت بفرسته.

Junior Member

سلام
    تو سفارت از من فقط کپی نامه پذیزش زو خواست پس با پرینتش هم کارتون راه میوفته. ST2 هم که پرینتش لازمه فقط و اصلش رو اصلا نمیفرستن. امیدوارم دیر نشده باشه.

Dear

Referring to your forwarded application I now have received the result from our Head of Department of Development and Planning and the supervisor according to procedures of the university.

Unfortunately we are not able to meet your application because there is no cooperation with a university in Iran and however, we are not able to enter into such a cooperation at this time. We have a practice that makes all our tuition fee waivers based on a cooperation with a university, which we have good relationship or contacts to, and unfortunately we do not have this cooperation in your case.

As we on this basis do not have the opportunity to offer you enrollment in our Doctoral School, we wish you good luck with your future academic studies, and thank you for your interest in our university.

Best regards

Inge Marie Harksen
    سلام به همه رفقا من منظورش نفهميدم

اين نامه از دانشكاه البورك بود

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

کاملا مشخصه دیگه... میگن درخواستی که تو application داده بودین رو Turn down کردن یعنی تقاضاتون رو رد کردن... ترجیح میدن این شانس رو به دانشجوهایی بدن که دانشگاهشون با دانشگاه اینا قرارداد همکاری داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiramiri1360 نمایش پست ها
    Dear

Referring to your forwarded application I now have received the result from our Head of Department of Development and Planning and the supervisor according to procedures of the university.

Unfortunately we are not able to meet your application because there is no cooperation with a university in Iran and however, we are not able to enter into such a cooperation at this time. We have a practice that makes all our tuition fee waivers based on a cooperation with a university, which we have good relationship or contacts to, and unfortunately we do not have this cooperation in your case.

As we on this basis do not have the opportunity to offer you enrollment in our Doctoral School, we wish you good luck with your future academic studies, and thank you for your interest in our university.

Best regards

Inge Marie Harksen
    سلام به همه رفقا من منظورش نفهميدم

Junior Member

سلام
    ممنونم از راهنماییتون. چون این خنگای دانشگاه دیر اشتباها رو درست کردن نتونستم وقتم رو زودتر بندازم. فقط یه سوال! توی فرم منظورش از personal ID چیه؟ خالی بذارمش؟ و اینکه عکس باید عکس پاسپورتم باشه؟ یا نه؟ و اینکه دستی پر کردین شما هم؟
    اگه میشه بگین شماها کجا پذیرش گرفتین! خیلی ایرانی اونجا کمه و من احساس غربت میکنم !

دانشگاه SDU برخلاف DTU و AAU ایرانی‌ خیلی کم داره

سلام
    ممنونم از راهنماییتون. چون این خنگای دانشگاه دیر اشتباها رو درست کردن نتونستم وقتم رو زودتر بندازم. فقط یه سوال! توی فرم منظورش از personal ID چیه؟ خالی بذارمش؟ و اینکه عکس باید عکس پاسپورتم باشه؟ یا نه؟ و اینکه دستی پر کردین شما هم؟
    اگه میشه بگین شماها کجا پذیرش گرفتین! خیلی ایرانی اونجا کمه و من احساس غربت میکنم !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)