صفحه 13 از 80 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

سلام دوستانی که دانمارک زندگی کردند می تونند بگن دانمارک از لحاظ بها دادن یا نزاد پرستی نسبت به ایرانیها چطوریند؟؟؟؟ کلا میشه تو دانمارگ هم درس خوند هم عشق حال کرد؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه ازاد

سلام

از دوستانی که برای مقطع دکترا از دانشگاه های دانمارک پذیرش گرفتن کمک می خواستم، من برای چند تا موقعیت دکترا در دانشگاه الابرگ و DTU اقدام کرده ام ، می خواستم ببینیم میشه امیدی داشت که پذیرش گرفت. من تو پست های قبلی دیدیم که درخواست یک نفر رو رجکت کردن به این علت که ما با دانشگاه کشور شما مراوده و ارتباطی نداریم !

رشته مهندسی برق-قدرت ، معدل ارشدم 17 هست از دانشگاه ازاد علوم وتحقیقارت تهران
    ایلتس 6.5 دارم و چند تا مقاله در کنفرانس و مجلات علمی پژوهشی داخلی دارم
    مرسی.

سلام به همگی

من تازه واردم... مدتی هست که به فکر ادامه تحصیل برای دکترا در خارج از کشور افتادم... بعد از مطالعات و سوال جواب هایی که کردم فهمیدم بهتره دنبال استادی باشم که کارش مربوط به خودم باشه... خوب بنابراین من با توجه به تز و مقاله ام دیدم بهترین کسی که میتونم پیدا کنم استادی هست که توی زمینه تز من زیاد کار کرده و من هم خیلی به کاراش رفرنس دادم... ایشون توی DTU هست و مهندسی شیمی...

من شرایط DTU رو برای PhD مطالعه کردم اما اینگار هزینه اش زیاده ... حدود 140 هزار DKK
    http://www.dtu.dk/English/education/...ion%20fee.aspx

اما توی قسمت Salary نوشته:

As a PhD student you are placed on a pay grade based on whether you have been working after finishing your graduate studies.

As of 1 April 2010 the monthly salary less pension before tax amounts to:

Pay grade 4 (0 year seniority): DKK 25,014 (28,469 including pension)
    Pay grade 4 (1 year seniority): DKK 25,014 (28,469 including pension)
    Pay grade 5 (2 years seniority): DKK 26,862 (30,586 including pension)
    Pay grade 6 (3 years seniority): DKK 28,548 (32,516 including pension)
    Pay grade 8 (4 years seniority): DKK 30,208 (34,418 including pension)

از دوستان کسی هست که اطلاعی در مورد شرایط گرفتن کمک هزینه ها داشته باشه... ضمنا آیا کسی از دوستان در DTU دکترا میخونه؟ یا پذیرش گرفته؟
    آیا ایرانی های DTU انجمنی سایتی چیزی ندارن؟ والا من هر چی سرچ کردم چیز بدر بخوری نیومد...

ممنون از لطفتون
    با درود...

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

سلام به همه دوستان
    من چند جا سوال کردم فقط بخش آمریکا بچه ها زحمت کشیدند جوابمو دادند
    من لیسانس شیمی دارم با معدل 12/1 از دانشگاه اصفهان و ارشد تجزیه دارم از صنعتی خواجه نصیر با معدل 15/5.
    4 تا مقاله ISI
    12 تا کتاب ترجمه شده.
    زبانم هم 570 شده.
    چقدر شانس دارم با فاند پذیرش بگیرم دانمارک؟ GRE subject هم میخوام بدم آبان. متاسفانه فاند برام خیلی مهمه. اینجا معدل لیسانس هم مهمه؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadclapton نمایش پست ها
    سلام به همگی

من تازه واردم... مدتی هست که به فکر ادامه تحصیل برای دکترا در خارج از کشور افتادم... بعد از مطالعات و سوال جواب هایی که کردم فهمیدم بهتره دنبال استادی باشم که کارش مربوط به خودم باشه... خوب بنابراین من با توجه به تز و مقاله ام دیدم بهترین کسی که میتونم پیدا کنم استادی هست که توی زمینه تز من زیاد کار کرده و من هم خیلی به کاراش رفرنس دادم... ایشون توی DTU هست و مهندسی شیمی...

من شرایط DTU رو برای PhD مطالعه کردم اما اینگار هزینه اش زیاده ... حدود 140 هزار DKK
    http://www.dtu.dk/English/education/...ion%20fee.aspx

اما توی قسمت Salary نوشته:

As a PhD student you are placed on a pay grade based on whether you have been working after finishing your graduate studies.

As of 1 April 2010 the monthly salary less pension before tax amounts to:

Pay grade 4 (0 year seniority): DKK 25,014 (28,469 including pension)
    Pay grade 4 (1 year seniority): DKK 25,014 (28,469 including pension)
    Pay grade 5 (2 years seniority): DKK 26,862 (30,586 including pension)
    Pay grade 6 (3 years seniority): DKK 28,548 (32,516 including pension)
    Pay grade 8 (4 years seniority): DKK 30,208 (34,418 including pension)

از دوستان کسی هست که اطلاعی در مورد شرایط گرفتن کمک هزینه ها داشته باشه... ضمنا آیا کسی از دوستان در DTU دکترا میخونه؟ یا پذیرش گرفته؟
    آیا ایرانی های DTU انجمنی سایتی چیزی ندارن؟ والا من هر چی سرچ کردم چیز بدر بخوری نیومد...

ممنون از لطفتون
    با درود...
    سلام
    فکر میکنم شما وقت نکردی این تاپیک رو کامل بخونین.درست گفتم؟اخه دکترا در دانمارک کمک هزینه دیگه معنی نداره.یعنی همه ی دانشجویان دکترا حقوق دارند.خیلی هم توووپپپپههه!!!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

فقط یه یاداوری.
    تا جایی که من میدونم تو دانمارک و اکثر کشورهای اروپایی همه چیز با استاده و اونه که بهتون پذیرش و فاند میده و به همین خاطر دوره دکترا معمولا زمان شروع خاصی نداره( منهای سوئد نروژ). پس اگه بتونید یه استادی پیدا کنید که زمینش باهاتون بخونه و جای خالی داشته باشه شانستون خیلی بالا میه.
    این لینکی هم که شما گذاشتین واسه کسایی که بخوان خودشون هزینه خودشون رو بدن.

مازرونی ریکا... خله ممنون... ته کجه دری؟ دانمارک؟

1- دوستان یعنی اگه من از استاد پذیرش بگیرم دیگه اوکیه؟ بعد این حقوق رو به همه میدن یا باید شایستگی هامو (p نشون بدم؟...
    اینجوری که در کمترین حالت ماهی 25 هزار تا میدن.... میشه سالی دوروبره 300 هزار... به قول شما اگه هزینه با خودم باشه باید سالی 140 هزار تا بدم دانشگاه .... پس حدود 160 هزار تا برای خودم میمونه... درسته؟

2- اما این حالتی که میگین استاد پذیرش کنه درست... فرض من با استاد مکاتبه کنم و اونم اوکی بده... آیا باید باز هم این هزینه سالی 140 هزار تا رو بدم؟

3- بعد وضع کار و هزینه اجاره flat و خورد و خوراک و اینها دانمارک چه جوریه؟

4- من کلا میخوام اگه بشه کمترین هزینه رو داشته باشم چون شرایط مالی ام خوب نیست... و گرنه اگه داشتم که میرفتم انگلیس یا آمریکا...برای دانمارک بورس هم میشه گرفت؟

5- کسی از دوستان، دانمارک هست یا اینکه نزدیک رفتنش باشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

3- بعد وضع کار و هزینه اجاره flat و خورد و خوراک و اینها دانمارک چه جوریه؟
    • هزینه زندگی در دانمارک(ماهانه) : 700 یورو(البته بخور و بمیر)
    • به عنوان یک دانشجوی non-EU/EAA شما می توانید تا 15 ساعت در هفته کار می کنند.
    • کار تمام وقت در طول ماه های ژوئن ، جولای و آگوست خواهد بود.

تا اونجا که من از یکی از بستگان نزدیکم که در دانمارک هست سوال کردم کار گیر آوردن در دانمارک خیلی راحت هست.

اگه درست خاطرم باشه برای دوره دکترا بعد از کم کردن مالیات و این حرفها 3000 فکر کنم دلار برات میمونه.(نمی دونم از این پول باید شهریه هم بدی یا نه)

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    • هزینه زندگی در دانمارک(ماهانه) : 700 یورو(البته بخور و بمیر)
    • به عنوان یک دانشجوی non-EU/EAA شما می توانید تا 15 ساعت در هفته کار می کنند.
    • کار تمام وقت در طول ماه های ژوئن ، جولای و آگوست خواهد بود.

تا اونجا که من از یکی از بستگان نزدیکم که در دانمارک هست سوال کردم کار گیر آوردن در دانمارک خیلی راحت هست.

اگه درست خاطرم باشه برای دوره دکترا بعد از کم کردن مالیات و این حرفها 3000 فکر کنم دلار برات میمونه.(نمی دونم از این پول باید شهریه هم بدی یا نه)
    ببخشید من درست متوجه منظور شما نشدم...
    اون هزینه ها و حقوق ها که من گففتم به کرون دانمارک هست...
    شما میگی 700 یورو ماهانه برای زندگی در دانمارک نیازه... این مربوط به چه هزینه هایی هست... هزینه مسکن، خوراک، رفت و آمد و قبض ها رو شامل میشه؟
    بعد اینکه میگین برای دکترا 3000 تا برام میمونه منظورتون چیه؟ یعنی از چی کم میشه که 3000 تاش میمونه (دلار)؟... ار حقوق دکترا؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

شما میگی 700 یورو ماهانه برای زندگی در دانمارک نیازه... این مربوط به چه هزینه هایی هست... هزینه مسکن، خوراک، رفت و آمد و قبض ها رو شامل میشه؟
    این و این رو ببین

بعد اینکه میگین برای دکترا 3000 تا برام میمونه منظورتون چیه؟ یعنی از چی کم میشه که 3000 تاش میمونه (دلار)؟... ار حقوق دکترا؟
    اگر اشتباه گفتم مقدار رو دوستان اصلاح کنند. شما در دوره دکترا حدود 5000 دلار ماهانه حقوق دریافت می کنید که بعد از کم شدن مالیات 3000 دلار براتون میمونه.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)