صفحه 14 از 80 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    این و این رو ببین

اگر اشتباه گفتم مقدار رو دوستان اصلاح کنند. شما در دوره دکترا حدود 5000 دلار ماهانه حقوق دریافت می کنید که بعد از کم شدن مالیات 3000 دلار براتون میمونه.
    موفق باشید

دقیقا البته من به یورو می گم که در این حدود هست، پولی که به حسابتون بعد از کسری ها ریخته میشه در حدود 2000 یورو هست. کلا کشور دانمارک شرایط زندگی در سطح بالایی هست، هزینه ها بالاست البته 700 رو فکر کنم کفش باشه. ولی باز هم اینقدری براتون می مونه که خیالتون راحت باشه.

برخی مسایل شاید مهم باشه، کلا بیمه درمانی هستید با یک دکتر خانوادگی که هیچ هزینه از اون 2000 رو دیگه پرداخت نمی کنید. خرید اتومبیل امکانش خیلی کم هست. چون قیمت ماشین هرچی باشه شما باید طبق قانون در حدود 150% بیشتر بدهید به همین خاطر هوای سالم دارند و خیابونهای بی ترافیک. مردمشون یکم ملی گرا افراطی هستند یعنی زیاد نمی تونید روی ورود به جامعه بسته شان حساب باز کنید ( البته بدلیل وجود دانشجویان خارجی مشکلی از این بابت نیست.) کارهای اداریشون رو حسابه حتی یک دوست آلمانی به من با تعجب گفت خیلی نظم دارند... من هم گفتم "پس مارو ندیدی."

و ...

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    دقیقا البته من به یورو می گم که در این حدود هست، پولی که به حسابتون بعد از کسری ها ریخته میشه در حدود 2000 یورو هست. کلا کشور دانمارک شرایط زندگی در سطح بالایی هست، هزینه ها بالاست البته 700 رو فکر کنم کفش باشه. ولی باز هم اینقدری براتون می مونه که خیالتون راحت باشه.

برخی مسایل شاید مهم باشه، کلا بیمه درمانی هستید با یک دکتر خانوادگی که هیچ هزینه از اون 2000 رو دیگه پرداخت نمی کنید. خرید اتومبیل امکانش خیلی کم هست. چون قیمت ماشین هرچی باشه شما باید طبق قانون در حدود 150% بیشتر بدهید به همین خاطر هوای سالم دارند و خیابونهای بی ترافیک. مردمشون یکم ملی گرا افراطی هستند یعنی زیاد نمی تونید روی ورود به جامعه بسته شان حساب باز کنید ( البته بدلیل وجود دانشجویان خارجی مشکلی از این بابت نیست.) کارهای اداریشون رو حسابه حتی یک دوست آلمانی به من با تعجب گفت خیلی نظم دارند... من هم گفتم "پس مارو ندیدی."

و ...

موفق باشید.

با تشکر از راهنمایی های دوستان...
    اینجور که به نظر میاد دانمارک کشور گرونی هست... من هم متاهلم و همچنین با توجه به شرایط مالی، هزینه ها برام خیلی مهمه.... دوستان با این اوصاف پینهاد میکنن چه کشوری برای دکترا انتخاب کنم...
    همونطور که قبلا گفتم من چون یکی ار اساتیدی که در زمینه ی تز و مقاله من خیلی کار کرده و در واقع کار من نوعی ادامه کار اونه و ایشون هم توی DTU هستن دانمارک رو اولویت قرار دادم وگرنه من خودم خیلی به انگلیس و فرانسه علاقه دارم... هر چند که انگلیس خیلی گرونه و من از پسش بر نمیام!!
    خوشحال میشم راهنمایی کنین...

با درود

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadclapton نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی های دوستان...
    اینجور که به نظر میاد دانمارک کشور گرونی هست... من هم متاهلم و همچنین با توجه به شرایط مالی، هزینه ها برام خیلی مهمه.... دوستان با این اوصاف پینهاد میکنن چه کشوری برای دکترا انتخاب کنم...
    همونطور که قبلا گفتم من چون یکی ار اساتیدی که در زمینه ی تز و مقاله من خیلی کار کرده و در واقع کار من نوعی ادامه کار اونه و ایشون هم توی DTU هستن دانمارک رو اولویت قرار دادم وگرنه من خودم خیلی به انگلیس و فرانسه علاقه دارم... هر چند که انگلیس خیلی گرونه و من از پسش بر نمیام!!
    خوشحال میشم راهنمایی کنین...

با درود
    دوست عزیز کشور دانمارک بالاترین کمک هزینه تحصیلی در مقطع دکترا رو میده اگه شما در دانمارک نتونید ادامه تحصیل بدید میشه گفت در هیچ کشور دیگه ای هم نخواهید توانست(در کشورهای دیگه بورس ها کفاف زندگی خودت رو هم نمیده)
    گذشته از همه این ها، با این پول در دانمارک به نظرم شما به راحتی می تونید با همسرتون زندگی کنید.

Junior Member

دوستان فکر نمی کنم DTU برای دوره PHD پولی دریافت کنه و salary های عالی میده اقای eshagh yazdan shenas یک ایرانی اهل بابل هست که phd مکانیک اونجا می خونه با ایشون مکاتبه کردم چیزی بابته شهریه نگفتن تو google اسمشو بزنید information اش میاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology

سلام دوستان
    من و همسرم برای phd دانشگاه copenhag اقدام کردیم. لطف میکنین هزینه تحصیل و زندگی رو بگید.ممنون

دانمارک به همراه نروژ بالاترین میزان حقوق برای دانشجویان PhD را دارا میباشند. حقوق یک دانشجوی PhD در دو سال اول برابر ۱۵۰۰۰ DKK میباشد که تقریبا برابر ۳۰۰۰ USD میباشد. در سال سوم این عدد به ۲۰۰۰۰ DKK یا ۴۰۰۰ USD میرسد. به این عدد ، ۱۵۰۰۰ USD که ساپورت مالی شرکت در کنفرانس های خارجی میباشد را اضافه کنید. ضمن اینکه ۳-۶ ماه ساپورت مالی برای فرصت مطالعاتی در هر دانشگاه خارجی که علاقه مند هستید را دارا می باشید. در طی این مدت حقوق شما به ۴۰۰۰ USD افزایش مییابد. تمامی عددهای ذکر شده بعد از کسر مالیات میباشد.
    ویرایش توسط ashkan78404 : July 7th, 2011 در ساعت 01:02 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من چند جا سوال کردم فقط بخش آمریکا بچه ها زحمت کشیدند جوابمو دادند
    من لیسانس شیمی دارم با معدل 12/1 از دانشگاه اصفهان و ارشد تجزیه دارم از صنعتی خواجه نصیر با معدل 15/5.
    4 تا مقاله ISI
    12 تا کتاب ترجمه شده.
    زبانم هم 570 شده.
    چقدر شانس دارم با فاند پذیرش بگیرم دانمارک؟ GRE subject هم میخوام بدم آبان. متاسفانه فاند برام خیلی مهمه. اینجا معدل لیسانس هم مهمه؟
    ممنون

بابا یکی ما رو تحویل بگیره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

بابا یکی ما رو تحویل بگیره؟
    دوست عزیز من هم می خواهم برای دانمارک البته برای مستر اقدام کنم ولی اطلاعات در موردش بسیار کم هست شما باید خودتون دست بکار بشید. بعید میدونم کسی بتونه در مورد شانس پذیرش کمکتون کنه.
    فکر کنم اگه از دوستان بخواهید که به شما در مورد برقراری ارتباط با اساتید دانشگاه های دانمارک کمک کنن بهتر به نتیجه برسید.
    در هر صورت امیدوارم موفق باشید و اگه اطلاعات بیشتری بدست آوردید در تاپیک قرار بدید.

ApplyAbroad Hero

سلام به همه دوستان
    من چند جا سوال کردم فقط بخش آمریکا بچه ها زحمت کشیدند جوابمو دادند
    من لیسانس شیمی دارم با معدل 12/1 از دانشگاه اصفهان و ارشد تجزیه دارم از صنعتی خواجه نصیر با معدل 15/5.
    4 تا مقاله ISI
    12 تا کتاب ترجمه شده.
    زبانم هم 570 شده.
    چقدر شانس دارم با فاند پذیرش بگیرم دانمارک؟ GRE subject هم میخوام بدم آبان. متاسفانه فاند برام خیلی مهمه. اینجا معدل لیسانس هم مهمه؟
    ممنون

دوست عزیز

تا جایی که در مورد من صدق می کرد، استادهای اروپایی بعد از ارزیابی اولیه که از روی همون روزمه هست، تصمیم نهایی رو با مصاحبه حضوری تا تلفنی می گیرد. یعنی اگر بتوانید اون مرحله اول رو رد کنید دیگر نیازی به نگرانی درباره معدلتان نخواهد بود. در مصاحبه استاد ارزیاب یخواهد کرد اگر به همان اندازه 4 تا مقاله توانایی داشته باشید و تواناییتون رو تو مصاحبه نشان دهید و انگیزه بالایتان رو استاد متوحه بشود. به راحتی با شرایط پایین تر از این پذیرش خواهید گرفت.

موفق باشید...
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

در مورد مستر تاجایی که من میدونم و قبلا بچه ها همینجا گفتن باید مثل امریکا و کانادا در زمان خاصی اپلای کنید( به دانشگاه درخواست بدید ) و استاد در این مورد چندان نقشی نداره. امکان بورس در دوره مستر کمتره و شما باید شهریه هم پرداخت کنید.
    درمورد دکترا اگه بورس باشید شهریه ای پرداخت نخواهید کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)