صفحه 15 از 80 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdan نمایش پست ها
    در مورد مستر تاجایی که من میدونم و قبلا بچه ها همینجا گفتن باید مثل امریکا و کانادا در زمان خاصی اپلای کنید( به دانشگاه درخواست بدید ) و استاد در این مورد چندان نقشی نداره. امکان بورس در دوره مستر کمتره و شما باید شهریه هم پرداخت کنید.
    درمورد دکترا اگه بورس باشید شهریه ای پرداخت نخواهید کرد.
    کاملا همینطور هست، ولی در مورد دکتری دست استاد بازتر هست، البته بستگی دارد که فاندی که می گیرید استاد بهتون پرداخت می کنه یا دانشگاه.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

درمورد دکترا دقیقا اینطور. دست استاد کاملا بازه و اگه ازتون خوشش بیاد دیگه تقریبا هیچ مشکلی نیست.

درمورد دکترا دقیقا اینطور. دست استاد کاملا بازه و اگه ازتون خوشش بیاد دیگه تقریبا هیچ مشکلی نیست.
    من تا جایی که توی سایت ها دیدم و تحقیق کردم برای سوئد، نروژ و فنلاند دوره دکتری فعلا رایگان هست... فاند هم چون دیگه رایگانه دانشگاه حقوقی نمیده و اگه میخوای باید ببینی میتونی از استاد فاند بگیری یا نه.

دانمارک دکتری رایگان نیست... مثلا برای دانشگاه DTU برای سال 2013 حدود 140 هزار کرون هست
    http://www.dtu.dk/English/education/...ion%20fee.aspx

اما خب همین دانشگاه به دانشجوهای دکتراش حقوق هم میده.... مثلا DTU از حدود ماهی 25 هزار تا 30 هزار کرون متغیره ولی باید یه مقداریش رو هم بدی بابت مالیات...
    http://www.dtu.dk/English/education/...on/salary.aspx

البته به نظر میرسه این هزینه 140 هزار تا در صورتی هست که شما نتونی scholarship از جایی بگیری... مثلا برای دکترای DTU لیست scholarship های موجود رو زده:
    http://www.dtu.dk/English/education/...olarships.aspx

دوره های دکتری موجود با scholarship که از طرف دولت دانمارک هزینه اش پرداخت میشه:
    http://www.dtu.dk/English/About_DTU/vacancies.aspx

یعنی اگه شما نتونی هزینه رو از این حالت ها پرداخت کنی باید خودت اون 140 هزارتا رو بدی...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadclapton نمایش پست ها
    من تا جایی که توی سایت ها دیدم و تحقیق کردم برای سوئد، نروژ و فنلاند دوره دکتری فعلا رایگان هست... فاند هم چون دیگه رایگانه دانشگاه حقوقی نمیده و اگه میخوای باید ببینی میتونی از استاد فاند بگیری یا نه.

دانمارک دکتری رایگان نیست... مثلا برای دانشگاه DTU برای سال 2013 حدود 140 هزار کرون هست
    http://www.dtu.dk/English/education/...ion%20fee.aspx

اما خب همین دانشگاه به دانشجوهای دکتراش حقوق هم میده.... مثلا DTU از حدود ماهی 25 هزار تا 30 هزار کرون متغیره ولی باید یه مقداریش رو هم بدی بابت مالیات...
    http://www.dtu.dk/English/education/...on/salary.aspx
    سلام

نروژ با اینکه دانشگاهاش رایگانه, به دانشجو های دکترا حقوق هم میدهد حالا به صورت Fellowships یا....

High wages, worker rights
    In contrast to the United States and a range of European countries, Norway offers its PhD candidates staff positions at the university, with good pay and a range of benefits. In fact, Norway’s PhD students are among the best paid in the world.

Junior Member

عزیزان دکتری اگه بورس باشید در کل اسکاندیناوی رایگانه یعنی از بورسی که میگیرید یک کرون هم به دانشگاه نمیدید. این لینکایی هم که گذاشتید واسه حالتیه که بورس نداشته باشید.

عزیزان دکتری اگه بورس باشید در کل اسکاندیناوی رایگانه یعنی از بورسی که میگیرید یک کرون هم به دانشگاه نمیدید. این لینکایی هم که گذاشتید واسه حالتیه که بورس نداشته باشید.
    همونطور که بالا گفتم توی اسکاندیناوی (نروژ، فنلاند و سوئد) کلاً دکتری رایگانه.... حالا چه شما بورس باشی چه نباشی... پس به دانشگاه پولی نمیدی... اما دیگه از حقوق مثل دانمارک خبری نیست... بنابراین برای خرج زندگی باید یا بورس بشی یا فاند بگیری یا دست کنی توی جیب خودت!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

دوستان یک سوالی برای یکی از آشنایان به وجود اومده اگه کمک کنید ممنون میشم :
    می خواستش بدونه اگه شخصی از بستگان درجه یک(خواهر) فردی باشه که در دانمارک اقامت دائم دارد می تونه بدون پرداخت شهریه در اون کشور تحصیل کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی برای یکی از آشنایان به وجود اومده اگه کمک کنید ممنون میشم :
    می خواستش بدونه اگه شخصی از بستگان درجه یک(خواهر) فردی باشه که در دانمارک اقامت دائم دارد می تونه بدون پرداخت شهریه در اون کشور تحصیل کنه؟
    سلام
    نه نمیتونه متاسفانه تا جایی که من میدونم

Junior Member

سلام بروبچس
    من الان 4 ماهه که ارشد و فارغ التحصیل شدم و اخیرا یه پیشنهاد از Arhus داشتم برای phd ولی به این شکل که میگه بیا و سه ماه به عنوان RA کاربکن اگه به توافق رسیدم به عنوان دانشجوی دکترا برمیدارمت. ولی این وسط من مشکل سربازی دارم.
    راهی هست که بتونم این سربازی رو دوربزنم و معافیت تحصیلی بگیرم؟ اگه حتی این کارو بتونم بکنم هم توصیه میکنید که برم؟ در ضمن این رو هم در نظر داشته باشید که این جزو معدود پیشنهادهایی که من میتونم این موقع از سال پیدا کنم و اگه بخوام کشش هم بدم باز مشکل سربازی خواهم داشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)