صفحه 16 از 80 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mohseno نمایش پست ها
    سلام بروبچس
    من الان 4 ماهه که ارشد و فارغ التحصیل شدم و اخیرا یه پیشنهاد از Arhus داشتم برای phd ولی به این شکل که میگه بیا و سه ماه به عنوان RA کاربکن اگه به توافق رسیدم به عنوان دانشجوی دکترا برمیدارمت. ولی این وسط من مشکل سربازی دارم.
    راهی هست که بتونم این سربازی رو دوربزنم و معافیت تحصیلی بگیرم؟ اگه حتی این کارو بتونم بکنم هم توصیه میکنید که برم؟ در ضمن این رو هم در نظر داشته باشید که این جزو معدود پیشنهادهایی که من میتونم این موقع از سال پیدا کنم و اگه بخوام کشش هم بدم باز مشکل سربازی خواهم داشت.
    شما برای خورج از کشور بیش از 1 ماه، حتما باید معافیت تحصیلی بگیرید، توصیه من اینکه یک پذیرش از جای دیگه (مثل مالزی، انگلیس بدون فاند ردیف کنید) بعد معافیت تحصیلی بگیرید برید. اگر ماندگار شدید که تو سفارت ایران دانمارک پرونده تشکیل می دید و معافیتون به دانمارک تغییر می کنه و اگر نخواسیتد بر گردید و ادامه ی زندگی با داتشن یک دوره ی سه ماهه اینترشیپی در رزومه که قطعا برای بعد مفید خواهد بود.

آهاروس دانشگاه خیلی خوبی هست، دکتری تو دانمارک هم داراری شرایط بسیار خوبی می باشد. با توجه به اینها حتما توصیه می کنم برید. البته سه ساله هست دکتری و شما باید سخت کار کنید و همچنین شهر آهاروس کوچیکه ( جمعیتش حدودا 300 هزارتا) ولی سطح زندگی بسیار بالاست.

موفق باشید .
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

این رو تو تحصیل در بلژیک دیدم. بدک نیست یه سری بهش بزنید.
    http://www.fr-iranscholarship.com/mo...showpage&pid=7

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdan نمایش پست ها
    این رو تو تحصیل در بلژیک دیدم. بدک نیست یه سری بهش بزنید.
    http://www.fr-iranscholarship.com/mo...showpage&pid=7
    البته منبع خیلی خوبی هستش ولی در مورد بلژیک که من اطلاعات کامل تری نسبت به دانمارک دارم باید بگم که بعضی از اطلاعات داده شده UpToDate نیست و بعضا مربوط به چند سال گذشته هست. احتمالا همچین موردی درباره ی این مجموعه هم وجود داشته باشه... بچه ها دقت لازم رو نسبت به این مساله داشته باشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    البته منبع خیلی خوبی هستش ولی در مورد بلژیک که من اطلاعات کامل تری نسبت به دانمارک دارم باید بگم که بعضی از اطلاعات داده شده UpToDate نیست و بعضا مربوط به چند سال گذشته هست. احتمالا همچین موردی درباره ی این مجموعه هم وجود داشته باشه... بچه ها دقت لازم رو نسبت به این مساله داشته باشن
    دقیقا همین طوره در این مورد هم بعضی از قسمت هاش اپ دیت نیست. مثلا نرخ برابری دلار کرون رو 0.165 زده در حالی که این نرخ الان 0.195!

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

میشه به این مواردی به روز نیست اشاره کنید و اطلاعات جدیدش و بگید؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    میشه به این مواردی به روز نیست اشاره کنید و اطلاعات جدیدش و بگید؟
    همون طور که عرض کردم من پکیج مربوط به بلژیک رو مطالعه کردم که در مورد مباحثی که تغییراتی کردن بحث شده، اما در مورد دانمارک دوستانی که اطلاعات کافی دارن در صورت اینکه مثل Amirdan به این موارد برخورد کردن لطفا به اشتراک بذارن.
    ممنون.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

همون طور که عرض کردم من پکیج مربوط به بلژیک رو مطالعه کردم که در مورد مباحثی که تغییراتی کردن بحث شده، اما در مورد دانمارک دوستانی که اطلاعات کافی دارن در صورت اینکه مثل Amirdan به این موارد برخورد کردن لطفا به اشتراک بذارن.
    ممنون.

منظور من هم همون بلژیک بود، البته تو بخش ادامه تحصیل در بلژیک طبیعتاً باید بگید
    ممنون

Junior Member

سلام.در دانمارک دو بخش social science&natural science هست کسی اطلاع دارد ریاضی وامار جزئ کدام قسمت است؟یا شاخه دیگری دارد؟ اگر میدانید لطفا پاسخ دهید.ممنون.

Junior Member

تا جایی که میدونم جز Natural هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mah.sh نمایش پست ها
    سلام.در دانمارک دو بخش social science&natural science هست کسی اطلاع دارد ریاضی وامار جزئ کدام قسمت است؟یا شاخه دیگری دارد؟ اگر میدانید لطفا پاسخ دهید.ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه ازاد

دوستان من برای جند موقعیت دکترا در DTU و آلابرگ اقدام کردم الان حدود 45 روز از شروع بررسی مدارک می گذره و غیر از ایمیل دریافت مدارک هیچ خبری ازشون نشده ، کسی می دونه که روال کار چیه اگه رد بشی بهت خبر میدن یا میذارنت تو خماری؟ و اصلن بعد چند روز جواب میدن؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)