صفحه 17 از 80 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus2535 نمایش پست ها
    دوستان من برای جند موقعیت دکترا در DTU و آلابرگ اقدام کردم الان حدود 45 روز از شروع بررسی مدارک می گذره و غیر از ایمیل دریافت مدارک هیچ خبری ازشون نشده ، کسی می دونه که روال کار چیه اگه رد بشی بهت خبر میدن یا میذارنت تو خماری؟ و اصلن بعد چند روز جواب میدن؟ مرسی
    منظورتون اینه که اپلای کردین ؟ اگه اینه که فکر می کنم 3 ماهی طول میکشه یعنی کلا معموله که حداقل 3 تا 4 ماهی برای جواب ادمیشن صبر می کنن. من خودم اینطوری بودم . حتما جواب چه مثبت چه منفی رو اطلاع میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط neftekhari نمایش پست ها
    منظورتون اینه که اپلای کردین ؟ اگه اینه که فکر می کنم 3 ماهی طول میکشه یعنی کلا معموله که حداقل 3 تا 4 ماهی برای جواب ادمیشن صبر می کنن. من خودم اینطوری بودم . حتما جواب چه مثبت چه منفی رو اطلاع میدن
    مرسی از کمکتون مثلا یکی از پوزیشن ها که اپلای کردم تو توضیحاتش این رو نوشته بود ولی الان 1 آگوست شده و خبری نیست. شما نظر خاصی ندارین. خیلی ممنونم
    At the Faculty of Engineering and Science, Department of Electronic Systems 3 PhD stipends in Control of Smart Grids are available within the general study programme Electrical and Electronic Engineering. The stipends are open for appointment from August 1, 2011 or as soon as possible thereafter.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus2535 نمایش پست ها
    مرسی از کمکتون مثلا یکی از پوزیشن ها که اپلای کردم تو توضیحاتش این رو نوشته بود ولی الان 1 آگوست شده و خبری نیست. شما نظر خاصی ندارین. خیلی ممنونم
    At the Faculty of Engineering and Science, Department of Electronic Systems 3 PhD stipends in Control of Smart Grids are available within the general study programme Electrical and Electronic Engineering. The stipends are open for appointment from August 1, 2011 or as soon as possible thereafter.
    یه کم صبر کنین ( یک هفته ده روز) بعد اگه خبری نشد , ایمیل بزنید در مورد نتیجه سوال کنید ! موفق باشید

دوستانی که واسه ویزا اقدام کردن بایستی توجه داشته باشن که اداره مهاجرت تا زمانی که پول به دستشون نرسه مدارکتون رو بررسی نمیکنه و از اونجایی که سفارت دانمارک در تهران در سال 4 نوبت پول ها رو به حساب اداره مهاجرت واریز میکنه، لازمه که اسکن رسید پرداخت هزینه رو به طرف حسابتون در دانمارک (منشی گروه، منشی دانشگاه و یا هر کسی که باهاش تو دانمارک در ارتباطین ) بفرستین تا اون هم به اداره مهاجرت بفرسته و مثل اینکه اونا با داشتن رسید شروع به بررسی مدارک میکنن. نمیدونم این جریان تا چه اندازه مهمه ولی به شخصه در مورد من اینجوری بوده. (حداقل تا جایی که منشی گروه بهم گفت!)

سلام
    من برای دکتری با یه استاد در university of southern denmark میل زدم گفت فاند نداریم اگه میتونی با پول خودت بیا. به نظر شما مخارج دانشگاه چقدر هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimzare نمایش پست ها
    سلام
    من برای دکتری با یه استاد در university of southern denmark میل زدم گفت فاند نداریم اگه میتونی با پول خودت بیا. به نظر شما مخارج دانشگاه چقدر هست؟
    زیاده. تو سایت دانشگاه کامل نوشته, به تفکیک رشته !

با سلام خدمت دوستان
    من دانشجو ترم 3 کارشناسی ارشد مکاترونیک هستم
    علاقه زیادی دارم که برای PhD برای دانمارک اقدام کنم
    اگر ممکنه منو راهنمایی کنین
    بالاخره دانمارک هزینه تحصیل داره یا نه؟
    چون اوضاع مالی من خوب نیست که بخوام خودم هزینه تحصیل بدم
    و اینکه اول باید با یه استاد مکاتبه کنم یا اینکه از طریق سایت دانشگاه پی گیری کنم؟
    لطفا منو راهنمایی کنید
    ممنونم

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط unknownsoldier نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من دانشجو ترم 3 کارشناسی ارشد مکاترونیک هستم
    علاقه زیادی دارم که برای PhD برای دانمارک اقدام کنم
    اگر ممکنه منو راهنمایی کنین
    بالاخره دانمارک هزینه تحصیل داره یا نه؟
    چون اوضاع مالی من خوب نیست که بخوام خودم هزینه تحصیل بدم
    و اینکه اول باید با یه استاد مکاتبه کنم یا اینکه از طریق سایت دانشگاه پی گیری کنم؟
    لطفا منو راهنمایی کنید
    ممنونم
    عزیزم شما اگه میخوای دکترا اپلای کنی حقوق میگیری و مشکل مالی نداری
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    عزیزم شما اگه میخوای دکترا اپلای کنی حقوق میگیری و مشکل مالی نداری
    ممکنه در مورد سوال دومم هم منو راهنمایی کنید؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط unknownsoldier نمایش پست ها
    ممکنه در مورد سوال دومم هم منو راهنمایی کنید؟
    عزیزم من تجربه ی اپلای برای دکترا رو ندارم.اما تا ونجایی که یادم میاد یکی از بچه ها اول با استاد بیشتر مراحل رو طی کرد و بعد اپلای کرد.اما بازم دقیقا مطمئن نیستم.
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)