صفحه 18 از 80 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

شما مستقیما با استاد تماس میگیری برای phd و اگه اون ok داد همه چیز حله و مراحل بعدی فرمالیته ست(حداقل تجربه من واسه دانمارک اینه).

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdan نمایش پست ها
    شما مستقیما با استاد تماس میگیری برای phd و اگه اون ok داد همه چیز حله و مراحل بعدی فرمالیته ست(حداقل تجربه من واسه دانمارک اینه).

من هم که فعلا در مرحله ok هستم. اما الان مشکل گرفتن وقت از سفارت دارم. گویا تلفنی هست. اما همش اشغاله...این تنها راه حل هست؟ چی کار میشه کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin01110 نمایش پست ها
    من هم که فعلا در مرحله ok هستم. اما الان مشکل گرفتن وقت از سفارت دارم. گویا تلفنی هست. اما همش اشغاله...این تنها راه حل هست؟ چی کار میشه کرد؟
    روزهای سه شنبه و پنج شنبه 1:30 تا 3 مشغول بودن هم که همین طوره چاره ای نداره(حداقل من نشنیدم).

سلام

من دکترای عمومی دامپزشکی دارم از دانشگاه فردوسی با معدل نزدیک 17 . تافل 78 . موضوع پایان نامه و رشته ای که میخوام برای دکترا انتخاب کنم هم به هم نزدیکه . مقاله ندارم . دو تا سوال دارم :
    آیا با این شرایط می تونم برای دکترا پذیرش بگریم ( مخصوصا با این نمره ی زبان ) ؟چون تو دانمارک فقط 3 تا دانشگاه پزشکیه که تعداد خیلی کیمیه .
    لازمه که استاد پیدا کنم ؟

ممنون

ممنونم از راهنماییتون بچه ها
    من یه سوال دیگه دارم
    شرایط گرفتن پذیرش چه طوریه؟؟
    خیلی سخته؟ ینی احتیاج به مقاله ISI و CV خفن داره؟؟
    حقیقتش vacancy های معرفی شده از طرف خود سایت دانشگاه ها فوق العاده محدوده
    واسه فیلد کاری من تقریبا هیچ چی نبود
    می خوام ببینم راهش چیه؟
    حتی اگه نباشه هم استادی که باهاش مکاتبه می کنی می تونه برات ظرفیت باز کنه؟؟
    به خصوص برای اون Salari میگم. چون بدون اون من هرگز نمی تونم دانمارک تحصیل کنم
    اوضاع مالیم خیلی وخیمه
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    بخصوص شما Arvin جان و amirdan جان

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

من دکترای عمومی دامپزشکی دارم از دانشگاه فردوسی با معدل نزدیک 17 . تافل 78 . موضوع پایان نامه و رشته ای که میخوام برای دکترا انتخاب کنم هم به هم نزدیکه . مقاله ندارم . دو تا سوال دارم :
    آیا با این شرایط می تونم برای دکترا پذیرش بگریم ( مخصوصا با این نمره ی زبان ) ؟چون تو دانمارک فقط 3 تا دانشگاه پزشکیه که تعداد خیلی کیمیه .
    لازمه که استاد پیدا کنم ؟

ممنون
    سلام
    من با داشتن نمره زبان قابل قبول و مقاله نتونستم پارسال جایی رو پیدا کنم رشته ام هم نزدیک به رشته شما بود
    حداقل نمره زبان رو به حداقل لازم برسونین
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member

سلام
    در کل مینیمم هزینه چقدر میتونه در بیاد؟؟ابرای دوره های پزشکی عمومی ???ارزش و اعتبار مدرکشون چقدره؟
    ::معدل ديپلم تجربی 15

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    سلام
    من با داشتن نمره زبان قابل قبول و مقاله نتونستم پارسال جایی رو پیدا کنم رشته ام هم نزدیک به رشته شما بود
    حداقل نمره زبان رو به حداقل لازم برسونین

سلام

حداقل نمره ی زبان برای دکترا چه نمره ایه ؟منظورتون از اینکه جایی پیدا نکردید یعنی رشته ای که می خواستید نبود یا پذیرش نتونستید بگیرید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin01110 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون بچه ها
    من یه سوال دیگه دارم
    شرایط گرفتن پذیرش چه طوریه؟؟
    خیلی سخته؟ ینی احتیاج به مقاله ISI و CV خفن داره؟؟
    حقیقتش vacancy های معرفی شده از طرف خود سایت دانشگاه ها فوق العاده محدوده
    واسه فیلد کاری من تقریبا هیچ چی نبود
    می خوام ببینم راهش چیه؟
    حتی اگه نباشه هم استادی که باهاش مکاتبه می کنی می تونه برات ظرفیت باز کنه؟؟
    به خصوص برای اون Salari میگم. چون بدون اون من هرگز نمی تونم دانمارک تحصیل کنم
    اوضاع مالیم خیلی وخیمه
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    بخصوص شما Arvin جان و amirdan جان

سلام

غیر از سوالام تو پست قبلی 3تا سوال دیگه دارم :
    1 . شرایط پذیرش برای دکترا در دانمارک سخته یا نه ؟
    2 . تو سایت دانشاه کوپنهاگ هر چی گشتم نتونستم مینیمم نمره ی زبان رو پرای دکترا یپدا کنم و فقط نوشته بود نمره ی تافل یا آیلتس رو باید داشته باشیم . برای دکترا مینیممی برای زبان نیست یا اینکه من نتونستم پیدا کنم ؟
    3 . تو سایت دانشگاه کوپنهاگ رشته ای که می خوام جزء position ها نبود ولی تو دپارتمان مربوطه نوشته بود برای اینکه به عنوان دانشجوی PHD ادامه تحصیل بدید می تونید برای یکی از رشته های زیر اپلای کنید . تا وقتی این رشته ها جزء position ها نباشه نمی شه اپلای کرد ؟

ممنون می شم هر کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)