صفحه 19 از 80 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط unknownsoldier نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون بچه ها
    من یه سوال دیگه دارم
    شرایط گرفتن پذیرش چه طوریه؟؟
    خیلی سخته؟ ینی احتیاج به مقاله ISI و CV خفن داره؟؟
    حقیقتش vacancy های معرفی شده از طرف خود سایت دانشگاه ها فوق العاده محدوده
    واسه فیلد کاری من تقریبا هیچ چی نبود
    می خوام ببینم راهش چیه؟
    حتی اگه نباشه هم استادی که باهاش مکاتبه می کنی می تونه برات ظرفیت باز کنه؟؟
    به خصوص برای اون Salari میگم. چون بدون اون من هرگز نمی تونم دانمارک تحصیل کنم
    اوضاع مالیم خیلی وخیمه
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    بخصوص شما Arvin جان و amirdan جان
    موقعیت های خالی در دانمارک خیلی کمه در ضمن اولویت برای خود دانمارکی هاست برای همین احتیاج به CV خیلی خوبی داره. مکاتبه با استادی که موقعیت خالی نداره به هیچ دردی نمی خوره در بهترین حالت میگه صبر کن تا موقعیت باز بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin12 نمایش پست ها
    موقعیت های خالی در دانمارک خیلی کمه در ضمن اولویت برای خود دانمارکی هاست برای همین احتیاج به CV خیلی خوبی داره. مکاتبه با استادی که موقعیت خالی نداره به هیچ دردی نمی خوره در بهترین حالت میگه صبر کن تا موقعیت باز بشه.
    من خیلی هم با این حرف موافق نیستم. خیلی از موقعیت ها تو page گروه مطرح میشه و تو لیست دانشگاه نمیاد. پس تماس گرفتن با هد گروه کم تاثیر نیست.

از دوستانی که برای ویزا رفتن سفارت میشه کاملن بگن چه مدارکی بردن؟ میخوام مطمئن شم چیزی رو یادم نرفته....تشکر

سلام

کسی می دونه industiral PHD که تو بعضی دانشگاه ها هست چه فرقی با PHD داره ؟ مدرکش به اندازه ی PHD اعتبار داره ؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin01110 نمایش پست ها
    از دوستانی که برای ویزا رفتن سفارت میشه کاملن بگن چه مدارکی بردن؟ میخوام مطمئن شم چیزی رو یادم نرفته....تشکر
    همون چیزای که تو سایت سفارت نوشته و مدارکی که تو فرم ویزا ذکر شده. البته تحویل مدارک به سفارت یک چیزه و انتظار برای دریافت ویزا ...

سلام

یکی از دانشگاه ها در جواب ایمیلم توضیحاتی نوشته که بود که ممنون می شم کمکم کنید تا معنی دقیقشو متوجه بشم :

Please note that your funding has to be in place before you apply for enrolment.
    Your salary is a part of the funding and needs to be in place before you apply for enrolment.

یک سوال دیگه هم دارم . آیا به فاند هم مثل salary مالیات تعلق می گیره ؟ تو ایمیل نوشته مقدار فاند سالانه 60000 کرون دانمارک هست . از این میزان چقدر به طور خالص برای دانشجو می مونه ؟

ممنون

سلام

تو پست قبلیم یه چیزی رو اشتباه نوشتم و اونم اینه که میزان فاند 60000 کرون نیست . تو ایمیل نوشته :
    The application fee is DKK 60.000 per year (=DKK 180.000 in total). DKK 20.000 per year (=DKK 80.000 in total) will be reversed to the project to cover operational expenses
    این یعنی این که باید شهریه بدیم ؟ بالاخره تو دانمارک به همه ی PHD ها حقوق می دن یا نه ؟اگه فاند بگیریم باز هم باید از اون مبلغی که بهمون می دن شهریه بپردازیم ؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

تو پست قبلیم یه چیزی رو اشتباه نوشتم و اونم اینه که میزان فاند 60000 کرون نیست . تو ایمیل نوشته :
    The application fee is DKK 60.000 per year (=DKK 180.000 in total). DKK 20.000 per year (=DKK 80.000 in total) will be reversed to the project to cover operational expenses
    این یعنی این که باید شهریه بدیم ؟ بالاخره تو دانمارک به همه ی PHD ها حقوق می دن یا نه ؟اگه فاند بگیریم باز هم باید از اون مبلغی که بهمون می دن شهریه بپردازیم ؟

ممنون
    تا جایی که من متوجه شدم شما فاند نگرفتی. درسته؟ واینا ازتون خواستن که این پولا رو به یه حسابی واریز کنی.
    قسمت های قبلی نامه چیزی از فاند گفته؟

سلام

من هنوز نه برای فاند اقدام کردم و نه پذیرش . به یکی از دانشگاه ها ایمیل زدم و پرسیدم به داشجویان دکترا حقوق می دن یا نه که این جوابو دادن . می خوام بدونم معنی دقیق این جملات چیه :

Please note that your funding has to be in place before you apply for enrolment.
    Your salary is a part of the funding and needs to be in place before you apply for enrolment.

به اضافه ی اینکه شما مطمئنید تو دانمارک به همه ی دانشجوهای دکترا حقوق می دن ؟ یا اینکه باید دنبال فاند بود ؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_genetic نمایش پست ها
    همون چیزای که تو سایت سفارت نوشته و مدارکی که تو فرم ویزا ذکر شده. البته تحویل مدارک به سفارت یک چیزه و انتظار برای دریافت ویزا ...
    خیلی ممنون از راهنمایی.
    حقیقتش به من موقع گرفتن وقت ویزا گفتن علاوه بر اون چیزایی که در فرم st2 هست یه سری کپی شناسنامه و پاسپورت و نامه پذیرش و پول! بیارین. در این صورت گواهی پزشکی و...لازم نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)