صفحه 22 از 80 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    سلام مرسي دو سال نه كه 5و6 سال!ليسانس و فوق ليسانس!
    اره اینجوری میشه. خوبه که جوونی و تو این سن میخوای بیای اینجا. آفرین آفرین

سلام

یه سوال دارم از دوستانی که در دانمارکن و از اوضاع دانشگاه های اونجا باخبرن. من به تازگی برای دکترا در دانشگاه آرهوس اپلای کردم. آیا با معدل خوب و توصیه نامه از اساتیدم ,که یکیشون هم در دانشگاه کپنهاگ 6 ماهی تدریس می کرده , اما بدون مقاله شانس گرفتن پذیرش دارم ؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

یه سوال دارم از دوستانی که در دانمارکن و از اوضاع دانشگاه های اونجا باخبرن. من به تازگی برای دکترا در دانشگاه آرهوس اپلای کردم. آیا با معدل خوب و توصیه نامه از اساتیدم ,که یکیشون هم در دانشگاه کپنهاگ 6 ماهی تدریس می کرده , اما بدون مقاله شانس گرفتن پذیرش دارم ؟

ممنون
    سلام
    من الان دانشگاه آرهوس دکتری میخونم و مقاله نداشتم. الانم ندارم. البته با من مصاحبه کردن. رفیق همه چیز که مقاله نیست. آدم دلش صاف باشه اوکی میشه. همینجوره بخدا. فقط آدم باید از ته دل بطلبه

سلام

یکی از مدارکی که واسه اپلای برای دانشگاه های دانمارک می خوان پروپوزال هست که تو سایت دانشگاه یک پروپوزال 1 صفحه ایه و دیگری 5 صفحه ای اما دقیقا نمی دونم که 5 صفحه ای رو هم می خوان یا نه . از دوستانی که با روند اپلای در دانشگاه های دانمارک آشنایی دارن ممنون می شم راهنمایی کنن و بگن دانشگاه های دانمارک در زمان اپلای فقط یه شرخ مختصر از پروژه رو می خوان ؟ آیا پروپوزال مفصل تر رو باید در صورت پذیرش ارائه بدم یا در زمان اپلای ؟

ممنون
    کلا تا جایی که من میدونم تو دانمارک واسه گرفتن position یا واسه پروژه هایی که تو پیج گروه هست اپلای میکنین یا اینکه جنرال اپلیکیشن که اینجوری به جز مدارکی که معمول هست و میخوان باید شما یک پروپوزال هم بنویسین و در زمان اپلای مشخص کنین که با چه استادی میخواین کار کنین. پس واسه اینکار اول بهتر هست که با استاد در تماس باشین تا پروپوزال رو قبل از ددلاین کامل کنین. در حالتی که واسه پروژه هایی که خود دانشگاه مشخص کرده اپلای کنین ماهیانه شما حدودا 15000 کرون و در حالتی که پروپوزال رو خودتون مینویسین حقوق شما 10000 کرون هست. البته چون مورد اول متقاضی بیشتری داره و در نتیجه گرفتن بورس سختتره. وای یک راه دیگه هم این هست که با هزینه شخصی اقدام کنین که اینجوریم فک کنم خیلی زیاد دربیاد! در ضمن واسه هر دو مورد مصاحبه خواهید شد.

سلام

ممنون از راهنماییتون. این موقعیتی که من اپلای کردم phd fellowship هست که از بین چند تا موضوعی که دانشگاه تععین کرده بود باید یکی رو انتخاب می کردم و خودم پروپوزال می نوشتم. پروپوزالی که من نوشتم بر اساس یه روشه خیلی جدیده که 2 ساله دارن روش کار می کنن . آیا موضوع پروپوزال تاثیری روی پذیرش داره ؟ و اینکه آیا پذیرش برای phd fellowship ها سخته؟ آخه من دکترای عمومی دارم و می خوام phd علوم آزمایشگاهی بخونم . تو شرایطی که برای پذیرش اولویت دارن یکیش گذروندن دوره های کلینیکی بود . آیا با توجه به این مدرک دکترای عمومی من مزیتی محسوب می شه در صورتی که بخوام برای رشته های آزمایشگاهی تو هر دانشگاه دیگه ای اپلای کنم و یا اینکه باید از مستر شروع کنم ؟ ( چون یکی از دانشگاه در جواب ایمیلم گفته بود با مدرک دکترای حرفه ای می شه مستقیما برای phd اپلای کرد ). یه سوال دیگه هم دارم تو دانمارک رشته های دکترا شهریه دارن ؟آخه دانشگاه کپنهاگ برای application fee هزینه داده بود در صورتی که دوستان می گن دکترا در دانمارک شهریه نداره؟

ممنون

سلام

ممنون از راهنماییتون. این موقعیتی که من اپلای کردم phd fellowship هست که از بین چند تا موضوعی که دانشگاه تععین کرده بود باید یکی رو انتخاب می کردم و خودم پروپوزال می نوشتم. پروپوزالی که من نوشتم بر اساس یه روشه خیلی جدیده که 2 ساله دارن روش کار می کنن . آیا موضوع پروپوزال تاثیری روی پذیرش داره ؟ و اینکه آیا پذیرش برای phd fellowship ها سخته؟ آخه من دکترای عمومی دارم و می خوام phd علوم آزمایشگاهی بخونم . تو شرایطی که برای پذیرش اولویت دارن یکیش گذروندن دوره های کلینیکی بود . آیا با توجه به این مدرک دکترای عمومی من مزیتی محسوب می شه در صورتی که بخوام برای رشته های آزمایشگاهی تو هر دانشگاه دیگه ای اپلای کنم و یا اینکه باید از مستر شروع کنم ؟ ( چون یکی از دانشگاه در جواب ایمیلم گفته بود با مدرک دکترای حرفه ای می شه مستقیما برای phd اپلای کرد ). یه سوال دیگه هم دارم تو دانمارک رشته های دکترا شهریه دارن ؟آخه دانشگاه کپنهاگ برای application fee هزینه داده بود در صورتی که دوستان می گن دکترا در دانمارک شهریه نداره؟

ممنون
    اینکه پروپوزال تاثیر داره باید بگم 100% تاثیر داره. تا جایی که من میدونم با مدرک دکتری حرفه ای میشه واسه PhD اپلای کرد. اینجا من دانشجو میشناسم که از کارشناسی مستقیم اومده PhD. حالا اینکه شما مزیتی نسبت به بقیه دارین یا نه من نظری ندارم چون از این چیزها مطلع نیستم. اگر شما واسه PhD Fellowship اقدام کردین شهریه نمیدین. کلا قضیه اینجوریه که دانشگاهها شهریه دارن ولی وقتی شما بورس میگیرین از محل بودجه ای که واسه شما در نظر گرفتن شهریه دانشگاه هم پرداخت میشه و شما در جریان این کاغذ باریها قرار نمیگیرین و اتوماتیک خودشون تنظیم میکنن.
    تو درياي روشن دل ما چو ماهي

سلام دوستان.من وضعیتمو توضیح می دم،لطفا راهنماییم کنین
    میخوام بدونم شانسی برای ایتالیا دارم؟
    دانشجو سال آخر مکانیک دانشگاه علم و صنعت.
    معدلم فعلا15.5
    1 مقاله در رابطه با nano tubeدارم البته هنوز acceptنشده
    پروژه های مثل طراحی سیستم حرارت مرکزی / تهویه مطبوع/ تبرید/ تاسیسات بهداشتی انجام دادم
    3 ماه در پالایشگاه کار آموز بودم
    برای IELTSهم دارم می خونم
    آیا شانسی برای پذیرش دارم؟ معدلم پایین نیست؟چه دانشگاهی برای رشته مکانیک بهتره؟و این که چه گرایشهای برای مکانیک دارن؟و همچنین آیا شرایط گرفتن بورس را دارم یا نه؟
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید
    با تشکر

Junior Member razib آواتار ها

سلام

من میخوام برای دکتری اپلای کنم....چند وقتیه که توی انجمن میرم و میام تا اطلاعاتی که لازمه بدست بیارم....از اساتید میخوام که بنده رو راهنمایی بفرمایند....برای اپلای کردن برای دانشگاهی مثل DTU در دانمارک اول نمره زبان باید چند باشه؟ آیا آشنایی با زبان فرانسه میتونه کمک کننده باشه؟ دوم بایستی اول با اساتید مکاتبه کنم و بعد از طریق دانشگاه یا نه همه چیز توسط دانشگاه بررسی میشه؟ من هنوز امتحان زبان ندادم چطور باید برنامه ریزی کنم که از نظر زمان بندی دچار مشکل نشم......خیلی ممنون
    Success has no secret but there are numerous ways to achieve it! Just find one now...

نقل قول نوشته اصلی توسط razib نمایش پست ها
    سلام

من میخوام برای دکتری اپلای کنم....چند وقتیه که توی انجمن میرم و میام تا اطلاعاتی که لازمه بدست بیارم....از اساتید میخوام که بنده رو راهنمایی بفرمایند....برای اپلای کردن برای دانشگاهی مثل DTU در دانمارک اول نمره زبان باید چند باشه؟ آیا آشنایی با زبان فرانسه میتونه کمک کننده باشه؟ دوم بایستی اول با اساتید مکاتبه کنم و بعد از طریق دانشگاه یا نه همه چیز توسط دانشگاه بررسی میشه؟ من هنوز امتحان زبان ندادم چطور باید برنامه ریزی کنم که از نظر زمان بندی دچار مشکل نشم......خیلی ممنون
    کلا نمره زبان زیاد فرقی نداره بین کشورهای مختلف. تافل آی بی ت 80، کاغذی 580، ایلتس 6.5.
    فرانسه به چه دردی میخوره اینجا؟!! مگه اینکه رشته خاصی میخونی!
    معمولا با استاد مکاتبه میکنی ولی نهایتا دانشگاه بررسی میکنه. کلا شرایط متغیره، قانون خاصی نیست فک کنم.
    تو درياي روشن دل ما چو ماهي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : دانمارک

hi, I wanna apply for Master of mechanichal engineering, is there any scholarship available there?
    and weather it covers the cost of living including accommodation or not?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)