صفحه 42 از 80 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط behnoush86 نمایش پست ها
    من برای دکترا بورس گرفتم
    حدود 25 هزار کرون میدن که 40 درصدش برای مالیات میره
    من هم شاد باش می گم پیشگاهتون. ولی شما مطمئنید که 40 درصد مالیات می گیرن؟ تا جایی که من شنیدم حدود 25 درصد تا 30 درصد هست. بنا به گفته یکی از دوستان من که دانشگاه آلبورگ دکتری پذیرش گرفته. 25000 کرون حقوقش هست که پس از کسر مالیات و غیره 20000 کرون براش صافی میمونه. البته می گفت برای مجردها از 25000 تا 17500 کرون ماهیانه می دن بهشون که البته شوندش رو من نمی دونم. اگه اطلاعات بیشتری درباره فاند به اشتراک بگذارید سپاسگذار می شم.

به امید روزهای پر از پیروزی و کامیابی در دانمارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    من هم شاد باش می گم پیشگاهتون. ولی شما مطمئنید که 40 درصد مالیات می گیرن؟ تا جایی که من شنیدم حدود 25 درصد تا 30 درصد هست. بنا به گفته یکی از دوستان من که دانشگاه آلبورگ دکتری پذیرش گرفته. 25000 کرون حقوقش هست که پس از کسر مالیات و غیره 20000 کرون براش صافی میمونه. البته می گفت برای مجردها از 25000 تا 17500 کرون ماهیانه می دن بهشون که البته شوندش رو من نمی دونم. اگه اطلاعات بیشتری درباره فاند به اشتراک بگذارید سپاسگذار می شم.

به امید روزهای پر از پیروزی و کامیابی در دانمارک
    ممنون از لطفتون
    من با یکی از دانشجوهای دکترای اونجا صحبت کردم گفت بعد از گرفتن مالیات (بین 36 تا 40درصد)، برای یک دانشجوی دکترا حدود 16.500 میمونه
    البته همونطور که گفتم تا زمانیکه کپنهاگ نرم نمیتونم با اطمینان بگم،
    انشالا ویزام آماده شه حتما اطلاعات بهتری بهتون میدم

Junior Member

دوستان من ویکی را مطالعه کردم ولی از اونجا که اطلاعات ویکی گاهن آپدیت نیست میشه یه نفر لطف کنه بگه دانشگاه های دانمارک رایگان هستند یا نه ؟

کلا وضعیت پذیرش از دانشگاه های دانمارک چه طوره ؟ فکر نمیکنم خیلی پرطرفدار باشه ؟ این به خاطر سخت گیر بودن توی پذیرش هست یا علت دیگه ایی داره ایی ؟

کلا فکر میکنید من با مهندسی صنایع گرایش تحلیل سیستم ها از دانشگاه آزاد با حدود 5 سال سابقه کار با بیمه و دو تا مدرک متفرقه از اتاق بازرگانی تهران و زبان انگلیسی در حد آیلتس 6 میتونم پذیرش بگیرم ؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mnb_eng نمایش پست ها
    دوستان من ویکی را مطالعه کردم ولی از اونجا که اطلاعات ویکی گاهن آپدیت نیست میشه یه نفر لطف کنه بگه دانشگاه های دانمارک رایگان هستند یا نه ؟

کلا وضعیت پذیرش از دانشگاه های دانمارک چه طوره ؟ فکر نمیکنم خیلی پرطرفدار باشه ؟ این به خاطر سخت گیر بودن توی پذیرش هست یا علت دیگه ایی داره ایی ؟

کلا فکر میکنید من با مهندسی صنایع گرایش تحلیل سیستم ها از دانشگاه آزاد با حدود 5 سال سابقه کار با بیمه و دو تا مدرک متفرقه از اتاق بازرگانی تهران و زبان انگلیسی در حد آیلتس 6 میتونم پذیرش بگیرم ؟

با تشکر
    دوست عزیز دانشگاهاش رایگان نیست و چون هزینه تحصیل و زندگی خیلی بالاست (دانمارک جز کشورهای خیلی گرون دنیاس) تمایل برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ها کمه چون شما میتونید با هزینه ی خیلی کمتری در یک داشنگاه دیگه ادامه تحصیل بدید، ولی اگه بتونید بورس تحصیلی بگیرید عالیه، بطوریکه دانشجویان دکترا در دانمارک درآمد قابل توجهی رو دریافت میکنن که علاوه بر اینکه از پس هزینه های زندگی بر میاید میتونید سیو هم بکنید،
    سطح علمی دانشگاهاش خیلی خوبه البته بستگی به رشته ی شما هم داره که بنده اطلاعی در مورد رشته ی شما ندارم
    مثلا همونطور که قبلا گفتم دانشگاه کپنهاگ توی دنیا 50 ام و توی اروپا هفتمه که در کنار ساپورت مالی قابل توجهی که در صورت گرفتن بورس دریافت میکنید، میتونه یکی از گزینه های خوب برای ادامه تحصیل باشه

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

سلام
    دانمارک دانشگاه هنر دارد؟ (گرایش فیلمسازی)
    میشه به عنوان یک فیلمساز در دانمارک مشغول به کار شد؟

Junior Member

سلام بچه ها به نظر شما تحصیل دکترا هلند بهتره یا دانمارک؟؟اینجوری که دوستان می گن با حقوق دانمارک پس انداز هم می شه کرد درسته؟

Junior Member

سلام من شنیدم کسی که برای مستر میاد دانمارک همسرش حق کار داره. آیا این قانون برای سایر کشورها مثل سوئد یا نروژ هم هست؟ کسی خبر داره؟

از نگر من هلند بهتره. چون دانشگاه های معروفی داره و حقوق دکتری هم دست کمی از دانمارک نداره اگه بیشتر نباشه کمتر نیست البته بستگی به پوزیشنی داره که پذیرش می گیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط naziof نمایش پست ها
    سلام بچه ها به نظر شما تحصیل دکترا هلند بهتره یا دانمارک؟؟اینجوری که دوستان می گن با حقوق دانمارک پس انداز هم می شه کرد درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط riri013 نمایش پست ها
    سلام من شنیدم کسی که برای مستر میاد دانمارک همسرش حق کار داره. آیا این قانون برای سایر کشورها مثل سوئد یا نروژ هم هست؟ کسی خبر داره؟
    در مورد سوئد بله نه تنها همسر بلکه خود دانشجو هم حق کار داره. نروژ رو نمی دونم ولی گمونم اونجا هم مانند سوئد باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    در مورد سوئد بله نه تنها همسر بلکه خود دانشجو هم حق کار داره. نروژ رو نمی دونم ولی گمونم اونجا هم مانند سوئد باشه.
    شما مطمئن هستید؟ کار قانونی منظورم هستش. اینو از کجا میشه دقیقا فهمید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)