صفحه 43 از 80 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط riri013 نمایش پست ها
    شما مطمئن هستید؟ کار قانونی منظورم هستش. اینو از کجا میشه دقیقا فهمید؟
    بله مطمئنم. چون خودم دارم سوئد درس می خونم!! شما می تونید به سایت اداره مهاجرت سوئد که لینکش رو براتون پیوست کردم مراجعه کنید. البته بازم بگم نروژ رو مطمئن نیستم ولی نود درصد باید مانند سوئد باشه.

http://www.migrationsverket.se/info/2394_en.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    بله مطمئنم. چون خودم دارم سوئد درس می خونم!! شما می تونید به سایت اداره مهاجرت سوئد که لینکش رو براتون پیوست کردم مراجعه کنید. البته بازم بگم نروژ رو مطمئن نیستم ولی نود درصد باید مانند سوئد باشه.

http://www.migrationsverket.se/info/2394_en.html
    خیلی ممنونم. لینک شما خیلی مفید بود . من خیلی دنبال این سایت میگشتم!!! البته من اطلاعاتی راجع به حق کار خود دانشجو پیدا کردم. ولی حدس میزنم که ویزای همسر عین ویزای دانشجو میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-نقشه برداری

سلام دوستان
    یه نظرتون شانس دارم بورس بگیرم برای تحصیل رایگان...
    کارشناس عمران-نقشه برداری از دانشگاه آزاد معدل 13.4
    مدرک زبان ندارم ولی چند کلاس زبان رو رفتم و برای آیلتس آمادگی کامل دارم
    ۱ سال سابقه کار وبیمه
    مدرک اتوکد 2013 از وزارت علوم
    میخوام ارشد معماری بخونم البته گرایش رو راهنماییم کنید لطفا

ممنون میشم موشکافانه جواب بدید دوستان چون من اطلاعات کاملی ندارم...با تشکر

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    فارغ التحصیل رشته حشره شناسی از دانشگاه تهران هستم و برای گرفتن بورس دکترا ضمن اینکه مدارک تافل و جی آر ای خود را گرفتم مدارک خود را نیز ترجمه کردم. در کنگره های علمی ایران و خارج شرکت کردم و مقاله های من زیر بررسی (under review) هستند.
    ممکن است برای گرفتن بورس کامل دکتری از دانشگاه های دانمارک من را راهنمایی کنید
    اگر پیام بدید ممنون میشوم

منظر پاسخ شما هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fx_saeid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه نظرتون شانس دارم بورس بگیرم برای تحصیل رایگان...
    کارشناس عمران-نقشه برداری از دانشگاه آزاد معدل 13.4
    مدرک زبان ندارم ولی چند کلاس زبان رو رفتم و برای آیلتس آمادگی کامل دارم
    ۱ سال سابقه کار وبیمه
    مدرک اتوکد 2013 از وزارت علوم
    میخوام ارشد معماری بخونم البته گرایش رو راهنماییم کنید لطفا

ممنون میشم موشکافانه جواب بدید دوستان چون من اطلاعات کاملی ندارم...با تشکر
    فک کنم برای ارشد بورس نمی دهند و یا بسیار بسیار کم است. و با توجه به رزومه شما این احتمال نزدیک به صفر می رسد، توصیه می کنم ارشد را در ایران بخوانید.
    پیروز باشید
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hajarfaal نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    فارغ التحصیل رشته حشره شناسی از دانشگاه تهران هستم و برای گرفتن بورس دکترا ضمن اینکه مدارک تافل و جی آر ای خود را گرفتم مدارک خود را نیز ترجمه کردم. در کنگره های علمی ایران و خارج شرکت کردم و مقاله های من زیر بررسی (under review) هستند.
    ممکن است برای گرفتن بورس کامل دکتری از دانشگاه های دانمارک من را راهنمایی کنید
    اگر پیام بدید ممنون میشوم

منظر پاسخ شما هستم

دوست عزیز
    مقاله آی اس آی، زمینه ی کاری مشترک و دانشگاه واسشون خیلی مهمه، کنگره های علمی چندان اهمیتی نداره
    چون تعداد درخواست کننده ها زیاده و عنوان تز دکترا در اکثر موارد مشخصه، فقط از طریق تعداد مقاله های آی اس آی مرتبط با تزی که اونا در نظر دارن (همون زمینه کاری مشترک) میتونید شانس قبولیه خودتون رو بالا ببرید
    موفق باشید

Junior Member

Hi All
    I am also a PhD student in Denamrk and just went through the topic quickly and felt like writting a couple of lines about the topic and some of the questions that looked frequent.
    As a PhD student you get around 18K in net in your account and recently they have decided to pay the pension also to the students directly rather than the pension fund which means you will be receving around 21Kkr per month net in your bank account. Life ios very expensive in DK but if you have an income here you wil be able to easily afford a qualiy life.
    An above average student life costs around 9Kkr and you will be saving plenty of money!
    Langauge is not a problema at all scince every one knows english very well, much better than you and me!
    Paper work and all things in that range run very smoothly as far as you provide them all the documentation they ask for except for VISA! which has a rather tricky process.
    YOu will be awarded awork permit as a PhD stundent for 3 years and if you are married the same goes for your wife and she will be a ble to work,ofcourse if she finds a job!
    Weather is not the mostly lovely thing about denmark most of the time it is cloudy!! but not super cold.

I hope this helps ! a
    I will try to write more if I get some spare time as today
    Goodluck to you All

نقل قول نوشته اصلی توسط behnoush86 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    مقاله آی اس آی، زمینه ی کاری مشترک و دانشگاه واسشون خیلی مهمه، کنگره های علمی چندان اهمیتی نداره
    چون تعداد درخواست کننده ها زیاده و عنوان تز دکترا در اکثر موارد مشخصه، فقط از طریق تعداد مقاله های آی اس آی مرتبط با تزی که اونا در نظر دارن (همون زمینه کاری مشترک) میتونید شانس قبولیه خودتون رو بالا ببرید
    موفق باشید
    سلام،

کلا بحث پذیرش خیلی‌ پیچیده‌تر از این حرفاست که بشه یه نسخهٔ مشترک پیچید. همهٔ بخشهای رزومهٔ شما تاثیر داره، چه موضوع پایان‌نامه، چه تجربه کاری. اینکه بگیم کنفرانس و اینجور چیزا اهمیت نداره اصلا صحیح نیست. به نظر من اینکه موضوع پایان‌نامه مرتبط با پروژهٔ دکترا باشه خیلی‌ مهمتر از داشتن مقاله هست. من کسی‌ رو میشناسم که اصلا مقاله ISI نداشت وقتی‌ پذیرش گرفت.
    تو درياي روشن دل ما چو ماهي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_genetic نمایش پست ها
    سلام،

کلا بحث پذیرش خیلی‌ پیچیده‌تر از این حرفاست که بشه یه نسخهٔ مشترک پیچید. همهٔ بخشهای رزومهٔ شما تاثیر داره، چه موضوع پایان‌نامه، چه تجربه کاری. اینکه بگیم کنفرانس و اینجور چیزا اهمیت نداره اصلا صحیح نیست. به نظر من اینکه موضوع پایان‌نامه مرتبط با پروژهٔ دکترا باشه خیلی‌ مهمتر از داشتن مقاله هست. من کسی‌ رو میشناسم که اصلا مقاله ISI نداشت وقتی‌ پذیرش گرفت.

سلام
    دوست عزیز چیزی که شما میفرمایید مربوط به رشته های فنیه که پوزیشنهای زیادی در کل دنیا داره، رشته ای که ایشون پرسیدن حشره شناسی کشاورزی و تعداد پوزیشنها محدود، پس فقط با مقاله میتونید شانس خودتون رو بالا ببرید چون وقتی یه درخواست کننده دیگه با بک گراند قویتر وجود داشته باشه دلیلی نداره که شما رو بعنوان دانشجو بپذیرن. اون موردیکه میفرمایید بدون مقاله پذیرش گرفتن جز موارده شانسی و اسثناء محسوب میشه چون دیگه مثله قدیم راحت بورس نمیدن

نقل قول نوشته اصلی توسط behnoush86 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز چیزی که شما میفرمایید مربوط به رشته های فنیه که پوزیشنهای زیادی در کل دنیا داره، رشته ای که ایشون پرسیدن حشره شناسی کشاورزی و تعداد پوزیشنها محدود، پس فقط با مقاله میتونید شانس خودتون رو بالا ببرید چون وقتی یه درخواست کننده دیگه با بک گراند قویتر وجود داشته باشه دلیلی نداره که شما رو بعنوان دانشجو بپذیرن. اون موردیکه میفرمایید بدون مقاله پذیرش گرفتن جز موارده شانسی و اسثناء محسوب میشه چون دیگه مثله قدیم راحت بورس نمیدن
    سلام

من نمی‌دونم چرا تعریف شما از بک‌گراند محدود شده به مقاله! مگه پایان‌نامه بک‌گراند محسوب نمی‌شه؟! اینکه هر کس باید رزومهٔ خوبی داشته باشه که شامل مقالات هم باشه در این شکی نیست ولی‌ تا اونجا که من میدونم نوشتن مقاله در کشاورزی به همین راحتی‌ نیست که اگه طرف فوقشو گرفته باشه بتونه باز مقاله بنویسه. کشاورزی کار عملی‌ می‌خواد با امکانات آزمایشگاهی. فک نکنم مثل رشته‌های فنّی بشه با شبیه‌سازی کامپیوتری یا آنالیز دیتا مقاله تولید کرد!
    اتفاقا دوستمون که پذیرش گرفته و مقاله نداشته از همین رشته‌های کشاورزی هستن. اینکه پوزیشن نسبت به قبل کم شده یا زیاد نمی‌شه بحث کرد، حداقل در رشتهٔ من (ژنتیک) پسیتینها خیلی‌ بیشتر از ۲ ۳ ساله پیش هست.
    برای همهٔ پویندگان راه علم آرزوی موفقیت دارم
    تو درياي روشن دل ما چو ماهي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)