صفحه 47 از 80 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

با سلام ... لیسانس بهداشت محیط با معدل 13.5 و فوق لیسانس مهندسی آب و فاضلاب با معدل 17 ... آیلتس 6 ... 3 تا توصیه نامه ... 2 سال سابقه کار ... 3 تا مقاله isi با IF بالا و 3 تا علمی پژوهشی ... رشتم جز عمران و محیط زیست طبقه بندی میشه ... چقدر شانس دارم واسه دکترا ؟ با چه فاندی ؟ ... ممنون ...

Banned

سلام
    ببخشید یه سوال داشتم از دوستان با تجربه
    من می خوام برای دوره master از دانشگاه University of Southern Denmark در رشته Robotics Systems پذیرش بگیرم...
    به نظر شما من با این رزومه برای فول فاند شدن شانس دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

دانشجوی کارشناسی خواجه نصیر... مهندسی کامپیوتر کامپیوتر ( سخت افزار )

معدل : 16.5
    مقاله : 2 ISI و 4 کنفرانس
    سابقه کار : 6 ماه مرتبط ( طراحی سیستم های دیجیتال) و 1 سال غیر مرتبط(ترجمه)
    TA : طراحی سیستم های VLSI
    زمینه تخقیقاتی : mobile robotics-space robotics
    عضو انجمن رباتیک ایران و IEEE
    تافل : 101
    GRE در فرمت قدیم 1120
    مدرک ZD B1 زبان آلمانی

درود، لطفا درباره شرایط من نظر بدید و بگین که برای فاند گرفتن یا بورس برای دوره phd شانس دارم یا نه. رنک دانشگاه برام مهم نیست، فقط فاند برام مهمه...

مقطع: ارشد از صنعتی اصفهان
    معدل کل: 16.5
    رشته: برق- مخابرات - شبکه
    toefl 97
    GRE هنوز امتحان ندادم
    یک کنفرانس بین المللی داخلی و یک مقاله ژورنال خارجی
    دو تا recommendation خوب هم دارم

چیزی که مهمه: حتما فاند میخوام، بدون فاند پذیرش به دردم نمی خوره

خیلی ممنونم اگه درباره شرایط من نظر بدین

Junior Member

خدمت آقای matinking عرض کنم که:
    در دانمارک دانشگاه DTU سطح بسیار بالایی دارد و همچنین دارای کورس مخصوص افراد نخبه است که در واقع diploma with award نام دارد که مزایا خوبی هم بعد از فارغ التحصیلی خواهد داشت.
    این دانشگاه از خیلی از سایر دانشگاه های خوب مثل: KTH, Chalmers از سوئد معروفتر و صنعتی تر است.
    پیشنهاد میشود در این دانشگاه نیز اپلای کنید.
    اما هرگز فراموش نکنید که از اروپا فاند گرفتن بسیار سخت است و معمولا چیزی بنام فاند کامل پدیده نادری است. مثلا در مورد DTU عملا فاند کامل وجود ندارد.
    پیشنهاد بعدی هرگز کانادا و امریکا را از دست ندهید، چرا که با این شرایط شانس فاند دارید.

این نکته را نیز ذکر کنم که یکی از دوستان بنده با معدل 16 و تنها یک مقاله کنفرانس معمولی از دانشگاه چامرز tuition waver کامل گرفت (مجموعا) اما از دانشگاه DTU ریجکت شد.
    همچنین دقت کنید که سوئد و دانمارک دارای هزینه های زندگی بالایی هستند. بخصوص دانمارک

Junior Member

سلام دوستان
    من همینطوری الکی الکی به چندتا استادهای دانشگاه DTU میل زدم بعد یکیشون جوابمو داد و میل منو واسه رئیس بخششون هم فوروارد کرده بود و رئیسه الان بهم میل داده که مدارکتو بفرست
    کم مونده شاخ در بیارم ، این در حالیه که یونی های پایین تر استادها اصلا جواب نمیدن
    من چندتا سوال دارم
    اول اینکه این دانشگاه شهریه میگیره یا نه ؟ و برای اپلای هم اپلیکیشن فی داره ؟ اگه آره چقدر؟
    دوم اینکه توی دانشگاه برای ارشد میشه کار کرد یا نه ؟ و با پولی که میدن میشه خرج زندگی رو در آورد یا نه
    سوم اینکه توی دانمارک دانشجوها اجازه کار دارند یا نه؟
    من چندتا پست بالاتر خوندم که هزینه های زندگی تو دانمارک بالاست ، این یعنی اینکه باید از ایران مرتب پول ببریم یا اونجا میتونیم از پس هزینه ها بر بیایم با کار کردن ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zna نمایش پست ها
    خدمت آقای matinking عرض کنم که:
    در دانمارک دانشگاه DTU سطح بسیار بالایی دارد و همچنین دارای کورس مخصوص افراد نخبه است که در واقع diploma with award نام دارد که مزایا خوبی هم بعد از فارغ التحصیلی خواهد داشت.
    این دانشگاه از خیلی از سایر دانشگاه های خوب مثل: KTH, Chalmers از سوئد معروفتر و صنعتی تر است.
    پیشنهاد میشود در این دانشگاه نیز اپلای کنید.
    اما هرگز فراموش نکنید که از اروپا فاند گرفتن بسیار سخت است و معمولا چیزی بنام فاند کامل پدیده نادری است. مثلا در مورد DTU عملا فاند کامل وجود ندارد.
    پیشنهاد بعدی هرگز کانادا و امریکا را از دست ندهید، چرا که با این شرایط شانس فاند دارید.

این نکته را نیز ذکر کنم که یکی از دوستان بنده با معدل 16 و تنها یک مقاله کنفرانس معمولی از دانشگاه چامرز tuition waver کامل گرفت (مجموعا) اما از دانشگاه DTU ریجکت شد.
    همچنین دقت کنید که سوئد و دانمارک دارای هزینه های زندگی بالایی هستند. بخصوص دانمارک
    بسیار متشکرم از پاسختون!!!
    پس بنا به فرمایش شما حتی اگه من شانس بیارم و برای scholarship های DTU برگزیده بشم باز هم این کمک هزینه ها کاملا کفاف هزینه های تحصیل و زندگی رو نخواهند داد!!! همین طوره؟؟؟؟

Junior Member

این اسکولارشیپی که شما میگید به شهریه مربوط میشه و هزینه های زندگی جداست. در ضمن خیلی بعیده که کل شهریه رو واستون ویو کنن. اگرچه برخی کمک هزینه های دیگر نیز ممکن است که هم بسیار اندک و بعید است طوریکه من تا حالا ندیدم.
    پس 99.9 در صد شک نکنید که کماکان نیاز به هزینه شخصی دارید. این قضیه برای سوئد هم صدق میکند و اکثر اسکولارشیپ آنها برای شهریه است. ولی اسکولارشیپهایی نیز در سوئد هست که برای هزینه های زندگی است اما در دانمارک و در DTU بسیار بعید.

Junior Member

در مورد ایمیل زدن به استادها لازم میدونم چندتا چیز رو بگم:
    1. این موضوع شانسی است که این اتفاقات می افتد. همون زمان که دوست من ایمیل می زد، به این دانشگاه نیز زد و استاد مورد نظر گفت فقط میتوانی اپلای کنی و باید بررسی بشود. این جواب تقریبا از سوی تمام استادهای اروپا ذکر می شود و یا جوابی نمی آید.
    2. یکی دیگر از دوستان (البته برای دکترا) به بهترین دانشگاه بلژیک ایملی زد و استاد در همان روز جواب او را مبنی بر اینکه فردا در اسکایپ با هم صحبت کنیم داد. پس از صحبت از طریق اسکایپ، او فاند کاملی گرفت و بدون اقدام خاصی و تنها در یک روز پذیرفته شد.
    پس:
    لازم نیست شاخ در بیاورید.

در مورد سوالات:
    1. بله میگیره، خوب هم میگیره. مثل سوئد و ...
    2. بله. در سه ماه از سال میتوان فول تایم و در مابقی پارت تایم کار کرد.
    3. بله
    4. هزینه شخصی نیاز است

Junior Member

سلام سلام

.. من تازه وارد به این فروم هستم .. و احتمال میدم با توجه به اکتیویتی شما ، بتونید به من کمک کنید

من از مالزی MBA (فوق لیسانس مدیریت) و در ایران لیسانس میکروبیولوژی گرفتم. می‌خواستم ببینم از نظرِ دوستانی که با شرایط آشنا تر هستند، شانس گرفتن پذیرش برایِ دکترا مدیریت بیشترِ ، یا برای فوق لیسانس مرتبط با میکروبیولوژی اقدام کنم .. ؟

سلام دوستان
    برای تبدیل نمره و معدل به سیستم نمرات دانمارک، کسی اطلاع داره که نمره ردی(زیر 10) درسی که بار دوم قبول شدیم رو هم باید در جدول بیاریم یا فقط نمره دوم (قبولی) کافیه؟
    تو فایل اکسلی که خودشون برای راهنمایی دادن، در این مورد چیزی ندیدم. برای دانشگاه DTU میخوام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)