صفحه 48 از 80 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای تبدیل نمره و معدل به سیستم نمرات دانمارک، کسی اطلاع داره که نمره ردی(زیر 10) درسی که بار دوم قبول شدیم رو هم باید در جدول بیاریم یا فقط نمره دوم (قبولی) کافیه؟
    تو فایل اکسلی که خودشون برای راهنمایی دادن، در این مورد چیزی ندیدم. برای دانشگاه DTU میخوام
    من شخصا تا حالا نشنیدم که بشه درسی که یه بار افتادی رو از کارنامه حذف کرد. ضمنا من هم همین هفته از این دانشگاه پذیرش گرفتم، همچین چیزی ازم نخواسته بودن.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiiii10523 نمایش پست ها
    با سلام ... لیسانس بهداشت محیط با معدل 13.5 و فوق لیسانس مهندسی آب و فاضلاب با معدل 17 ... آیلتس 6 ... 3 تا توصیه نامه ... 2 سال سابقه کار ... 3 تا مقاله isi با IF بالا و 3 تا علمی پژوهشی ... رشتم جز عمران و محیط زیست طبقه بندی میشه ... چقدر شانس دارم واسه دکترا ؟ با چه فاندی ؟ ... ممنون ...
    سلام اگه دانمارک منظور شما هست خدمت شما عرض کنم که در دانمارک هر دانشگاه ترمی یک یا دونفر به عنوان دانشجوی دکتری که البته به استخدام دانشگاه در می ایند میگیرد و رقابت بسیار بالا و متاسفانه شرایط شما زیاد مطلوب نیست بهتر هست به کشورهای دیگر فکر کنید مثلا هلند

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    درود، لطفا درباره شرایط من نظر بدید و بگین که برای فاند گرفتن یا بورس برای دوره phd شانس دارم یا نه. رنک دانشگاه برام مهم نیست، فقط فاند برام مهمه...

مقطع: ارشد از صنعتی اصفهان
    معدل کل: 16.5
    رشته: برق- مخابرات - شبکه
    toefl 97
    GRE هنوز امتحان ندادم
    یک کنفرانس بین المللی داخلی و یک مقاله ژورنال خارجی
    دو تا recommendation خوب هم دارم

چیزی که مهمه: حتما فاند میخوام، بدون فاند پذیرش به دردم نمی خوره

خیلی ممنونم اگه درباره شرایط من نظر بدین
    والا دوست عزیز امسال رقابت خیلی بالاست یک جی ار ای 1200 به بالا بگیری میشه امیدی داشت بنظرم فعلا به هلند و المان و اتریش فکر کنید

Junior Member

سلام از دوستان کسی هست که منو راهنمایی کنه؟
    من مدرک کارشناسی ارشد در رشته محیط زیست (تصفیه آب و فاضلاب) با معدل A از دانشگاه هوکایدو ژاپن دارم و تصمیم دارم که برای دوره دکترا در دانمارک اقدام کنم. به نظر شما بهترین راه چیه؟ البته من ویزای کار دوساله از دانمارک نیز دریافت کردم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط siyamakis نمایش پست ها
    سلام از دوستان کسی هست که منو راهنمایی کنه؟
    من مدرک کارشناسی ارشد در رشته محیط زیست (تصفیه آب و فاضلاب) با معدل A از دانشگاه هوکایدو ژاپن دارم و تصمیم دارم که برای دوره دکترا در دانمارک اقدام کنم. به نظر شما بهترین راه چیه؟ البته من ویزای کار دوساله از دانمارک نیز دریافت کردم.
    سلام دوست خوبم دکتری در دانمارک به عنوان شغل محسوب می شود و هر ترم یک یا دونفر بیشتر نمی پذیرند رقابت بسیار بالاست

Junior Member

من در خال حاضر در حال خوندن دکترا در دانشگاه علامه ایران در رشته مدیریت هستم، اما می خوام برای یک position دکترا در دانشگاه آرهوس اقدام کنم.در سایت دانشگاه scholarship اعلام کرده بودند اما الان سوالم این است که شانس پذیرش من چقدر است؟معدل لیسانس و فوق لسانس من 18، یک مقاله علمی پژوهشی داخلی، شاگرد اول دوره لیسانس و مدرک زبان آیلتس دارم.ممنون می شم اگر بتونید اطلاعاتی را درباره نحوه گرفتن پذیرش از این دانشگاه به من بدید.
    Junior Member

دانشگاه های دانمارک دارای موقعیت های ایده آلی برای مقطع دکترا هستند ولی رقابت سختی برای پذیرش در این مقطع وجود دارد که بدلیل سطح بسیار عالی دانشگاه ها و کمک هزینه های بسیار خوب این کشور (برای مقطع دکترا) و همچنین اوضاع کار مناسب میباشد.
    پذیرش از دانمارک در مقطع دکترا بسیار رقابت سختی دارد، برای بالا بردن شانس خود حتما در سایر کشورها نیز اقدام کنید به عنوان گزینه های بعدی خود، مثل: سوئد، نروژ، هلند، فنلاند، آلمان و... از اروپا و البته امریکا و کانادا. (نکته: هیچگاه در انتخاب دانشگاه و کشور خودتان را محدود نکنید و احساسی تصمیم نگیرید معمولا 95% جواب پذیرشها در هر سال مشابه و یا سختتر میشود!)
    در مورد شانس پذیرش شما باید بگویم، بنده به شخصه تنها دو مورد را که دارای رزومه های خیلی عالی بوده اند را دیده ام که توانسته اند پذیرفته شوند (شاگرد اول در کارشناسی و ارشد، دارای چندین مقاله از جمله 4 مقاله آی اس آی، نمره بالای GRE و ...) البته در مهندسی. اما بنده اطلاع زیادی از رشته های غیر مهندسی ندارم.
    برای پذیرش هم بطور کل ایمیل به دپارتمان مربوطه، و به اساتید بهترین و اولین راه است.
    ویرایش توسط zna : March 25th, 2013 در ساعت 09:03 PM

درود
    دوستان من برای کسانی که اینجا پست گذاشتن و شانس پذیرششون رو برای پوزیشن دکتری خواستارند، تنها یاد آوری کنم درسته رقابت برای پذیرش خیلی سخته و برای هر پوزیشنی هم تنها یک یا دو نفر بیشتر نمیخوان. ولی یک فرمول کلی برای پذیرش نمی شه عنوان کرد و با توجه به نمره آیلتس و مقاله آی اس آی و معدل گفت کی پذیرش می گیره یا کی نمی گیره. شرایط پذیرش از دانشگاه به دانشگاه و استاد به استاد فرق می کنه توصیه می کنم پست های پیشین رو هم که تو این زمینه خیلی بحث شده یه نگاهی بندازید. همونطور که پیشتر نوشته بودم یکی از هم دانشگاهی های من که اکثر نمره هاش 3 دی یا ای بود (معادل 10 تا 12 تو ایران) از دانشگاه لولیا سوئد پذیرش گرفت. البته خوب خیلی شانس اورد ولی به هر حال شدنیه. همونطور که گفتم شرایط با هم فرق می کنه و نمی شه فرمول کلی عنوان کرد.
    من هم توصیه می کنم شما تمام دانشگاه هایی رو که برای رشته و تخصص شما پوزیشن دارند اپلای کنید چه دانمارک و چه سوئد و آلمان و هلند و هر کشور دیگه.

یه نکته دیگه که داشت یادم می رفت بگم برای استاد همون طور که پیشتر هم گفته بودم در وحله اول علاقه مندی مهم هست برای اینکه براش خیلی مهم هست که بعد اینکه کسی شروع به کار کرد بعد یه مدت کار رو ول نکنه بره. من توصیه می کنم هر جایی که اپلای می کنید الکی و خشک و خالی اپلای نکنید و سعی کنید در مورد تحقیقات ، مقالات و زمینه کاری استاد مربوطه اطلاعاتی به دست بیارید و یه جوری و به یه بهانه ای با استاد در ارتباط باشید و به این صورت نشون بدید که شما به پوزیشنی که ارائه شده علاقه مندید.

پیروز باشید
    ویرایش توسط ramin985 : March 31st, 2013 در ساعت 02:31 PM

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

سلام
    من ارشد امنیت اطلاعات می خونم دانشگاه تهران
    معدلم دیپلم 17.01
    معدل کارشناسی 15.25
    معدل ارشد تا الان 18:40
    IELTS: 6.5
    درسم کم کم تمومه پایان خدمت هم ندارم هنوز :دی
    3 تا paper دارم یک کنفرانس
    3 تا recommendation خوب هم دارم
    برای دکتری رشته ی امنیت اطلاعات می تونید راهنماییم کنید کجا ها چقدر شانس دارم و در چه سطحی هست؟
    درضمن با فاند مد نظرم هست
    سپاس

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin985 نمایش پست ها
    درود
    دوستان من برای کسانی که اینجا پست گذاشتن و شانس پذیرششون رو برای پوزیشن دکتری خواستارند، تنها یاد آوری کنم درسته رقابت برای پذیرش خیلی سخته و برای هر پوزیشنی هم تنها یک یا دو نفر بیشتر نمیخوان. ولی یک فرمول کلی برای پذیرش نمی شه عنوان کرد و با توجه به نمره آیلتس و مقاله آی اس آی و معدل گفت کی پذیرش می گیره یا کی نمی گیره. شرایط پذیرش از دانشگاه به دانشگاه و استاد به استاد فرق می کنه توصیه می کنم پست های پیشین رو هم که تو این زمینه خیلی بحث شده یه نگاهی بندازید. همونطور که پیشتر نوشته بودم یکی از هم دانشگاهی های من که اکثر نمره هاش 3 دی یا ای بود (معادل 10 تا 12 تو ایران) از دانشگاه لولیا سوئد پذیرش گرفت. البته خوب خیلی شانس اورد ولی به هر حال شدنیه. همونطور که گفتم شرایط با هم فرق می کنه و نمی شه فرمول کلی عنوان کرد.
    من هم توصیه می کنم شما تمام دانشگاه هایی رو که برای رشته و تخصص شما پوزیشن دارند اپلای کنید چه دانمارک و چه سوئد و آلمان و هلند و هر کشور دیگه.

یه نکته دیگه که داشت یادم می رفت بگم برای استاد همون طور که پیشتر هم گفته بودم در وحله اول علاقه مندی مهم هست برای اینکه براش خیلی مهم هست که بعد اینکه کسی شروع به کار کرد بعد یه مدت کار رو ول نکنه بره. من توصیه می کنم هر جایی که اپلای می کنید الکی و خشک و خالی اپلای نکنید و سعی کنید در مورد تحقیقات ، مقالات و زمینه کاری استاد مربوطه اطلاعاتی به دست بیارید و یه جوری و به یه بهانه ای با استاد در ارتباط باشید و به این صورت نشون بدید که شما به پوزیشنی که ارائه شده علاقه مندید.

پیروز باشید
    در ارتباط با نظر دوست گرامی

بنده در برای همه کشورهای اسکاندیناوی اپلای کردم نکته جالبی متوجه شده روش ارزیابی سوید و فنلاند با نروژ و دانمارک بسیار تفاوت دارد شما به راحتی با یک رزومه متوسط میتوانید از سوید و فنلاند پذیرش بگیرید ولی با رزومه بسیار عالی ممکن هست نتوانید از دانمارک و نروژ حتی پذیرش بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)