صفحه 49 از 80 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

درود
    تشکر و سپاس از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون. تنها یک نکته رو با توجه به تجربه دوستم خواستم یاد آوری کنم که داشتن رزومه عالی هم همیشه نمی تونه ملاک پذیرش باشه. همیشه کسی که با رزومه عالی نتونسته پذیرش بگیره دلیل بر این نیست که کسی که تو همون پوزیشن پذیرش گرفته رزومش عالیتر بوده. نمونه اون همین دوستم که نه مقاله چاپ شده داشت نه تزش مرتبط با پوزیشن بود تنها نمره هاش خوب بودند که چند ماه پیش همیجا تو دانمارک پذیرش گرفت. بعد پذیرش نظر استادش رو پرسیده بود ایشون گفته بودن که یک نفر دیگه هم بوده از نپال که حتی تو همین زمینه کتاب نوشته بوده و رزومه بسیار عالی داشته منتها چون ایشون (استاد) هیچ تجربه و شناختی از نپالیها نداشت و بر عکس پیشتر با یک ایرانی کار کرده بود و راضی هم بود ازش، برای همین ترجیح دادش که دوست من (که ایرانی هم هست) رو انتخاب کنه برای پوزیشن!.
    البته در این رابطه تجربیات دیگه هم شبیه این دارم که حالا سر فرصت اونها رو هم به اشتراک خواهم گذاشت

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.ahmadinia نمایش پست ها
    در ارتباط با نظر دوست گرامی

بنده در برای همه کشورهای اسکاندیناوی اپلای کردم نکته جالبی متوجه شده روش ارزیابی سوید و فنلاند با نروژ و دانمارک بسیار تفاوت دارد شما به راحتی با یک رزومه متوسط میتوانید از سوید و فنلاند پذیرش بگیرید ولی با رزومه بسیار عالی ممکن هست نتوانید از دانمارک و نروژ حتی پذیرش بگیرید.

درود بر دوستان عزیز
    کسی اینجا دانشجوی دانشگاه پلی تکنیک دانمارک نیست ؟ کمی در مورد دانشگاه ، هزینه زندگی و اطلاعات اولیه به روز شده نیاز دارم . من در حال حاضر اسپانیا هستم . برای دکتری احتمالا بیام دانمارک.
    Technical University of Denmark

Junior Member

با سلام

بنده دانشجوی اونجا نیستم.
    کشورهای اروپایی که مثل ایران نیستند شرایطشون همین جوری شناور باشه، بخصوص کشورهای اسکاندیناوی. پس اطلاعات بروز لازم نیست! (پستهای قبلی را بخونید)
    اما بهرحال، دانمارک بسیار گران است و نسبت به اسپانیا که شما اونجائید بمراتب هزینه های بالایی دارد، از خانه گرفته تا خرجهای روزمره و البته شهریه، طوریکه برای مستر رفتن به اونجا یه جورایی...
    هزینه هایی که در سایت دانشگاه ذکر میشود تقریبا دقیق درمیاد متاسفانه! و خیلی کمتر نمیشه.
    دکترا شغل محسوب میشود ولی بدانید رقابت بسیار بالایی دارد و قبولی اش سخت. (ساده بگم اصلا فکر نکن مثل اسپانیاست.)
    بشخصه نه دیدم و نه شنیدم کسی که از استاد اوکی نگرفته باشه اپلای کرده و قبول شده، پس سعی کن با استاد ارتباط داشته باشی وگرنه...

اگر رزومه خیلی قوی ندارید و اگر بدنبال اپلای در کشورهای اسکاندیناوی هستید، سوئد، فنلاند و همچنین نروژ را اول مدنظر داشته باشید.

ممنونم خیلی ، من بورسیه دکتری هستم ( از دانشگاه مبدا که الان هستم به دانمارک ، با این شرایط که شما میگی باید ببینم چقده حقوق میدن ، چون همونطور که میگین اینجا اسپانیا با ماهی چهارصد یورو بهترین زندگی رو میشه کرد .
    ببینیم چی میشه ...

داخل پرانتز ، من شخصا انتخاب نکردم ، دانشگاه من سالی دو بار برنامه فاند و اکسچنج داره ، این بین دانشگاه هایی پیشنهاد میشن که هر کدوم یه سری شرایطی دارن اما خیلی آسون تر از اقدام کردن شخصی هست چون توصیه نامه نمی خوان و دانشگاه ها با هم در ارتباطن از این رو کار خیلی راحت تر میشه ... و اساتید شخصا با هم در تماسن و چون به دانشگاه ها و شرایط هم آگاهی دارن و با هم تبادل دانشجو می کنن.

Junior Member

به نظر شما دانمارک کشور مناسبی برای تحصیل طراحی صنعتی در مقطع لیسانس هست؟
    واقعا مهم هستش سوالم ممنون می شم جواب بدید

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman72 نمایش پست ها
    به نظر شما دانمارک کشور مناسبی برای تحصیل طراحی صنعتی در مقطع لیسانس هست؟
    واقعا مهم هستش سوالم ممنون می شم جواب بدید
    والا تا اونجا که من میدونم کشور دانمارک و دانشگاه های کپنهاگ و ارهوس جزو بهترین ها هستن ولی هزینه خیلی بالاست! بورس لیسانسم ندارن متاسفانه!

سرخابی باشید!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام...
    من متقاضی تحصیل در دانمارک برای لیسانس هستم. من توی شرایط گرفتن پذیرش دیدم که علاوه بر دیپلم یک سال higher education هم مورد نیازه.
    میخاستم ببینم با توجه به شرایطی که گفتم میشه با دیپلم پذیرش گرفت یا نه؟

با سلام خدمت دوستان و اساتید
    دوستان مدرک دانشگاه علمی کاربردی (چه پودمانی و چه غیر پودمانی) مورد تایید دانشگاه های دانمارک هست یا نه؟!؟
    سپاسگذارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_golden نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید
    دوستان مدرک دانشگاه علمی کاربردی (چه پودمانی و چه غیر پودمانی) مورد تایید دانشگاه های دانمارک هست یا نه؟!؟
    سپاسگذارم
    دوست عزیز هر مدرکی را که وزارت علوم ایران تایید کند دانشگاه های دانمارک نیز تایید می کنند فقط تفاوت در رتبه بندی دانشگاه ها می باشد همانظور که دانشگاه های تهران و .. رتبه اول در ایران را دارند مسلما در ارزیابی مدارک تحصیلی در دانمارک نیز رتبه بالاتری را برخوردار خواهند شد و دانشگاه های پودمانی و .. که درجه چند حساب می شوند نیز همینطور
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)