صفحه 50 از 80 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad75 نمایش پست ها
    سلام...
    من متقاضی تحصیل در دانمارک برای لیسانس هستم. من توی شرایط گرفتن پذیرش دیدم که علاوه بر دیپلم یک سال higher education هم مورد نیازه.
    میخاستم ببینم با توجه به شرایطی که گفتم میشه با دیپلم پذیرش گرفت یا نه؟
    منظور همان پیش دانشگاهی خود ماست اگر دارید دیگه مشکلی نیست! فقط یک نکته من خانوادم در مقطع لیسانس اونجا تحصیل کردن به زبان دانمارکی بود! با زبان که مشکلی نداری انشاله!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eandm نمایش پست ها
    سلام . من و همسرم برای فرصتمطالعاتی از دانمارک دعوتنامه داریم. کسی میدونه که آیا گرفتن ویزای دانمارک برای زن و شوهر سخته یا آسونه؟ منظورم اینه که مثل امریکا یا اسپانیا گیر نمیدن؟
    دوست گرامی تجربه اخیر دوستان نشان می دهد ویزای تحصیلی دانمارک به نسبه از بقیه کشورهای اروپایی ساده تر و راحتتر اعطا می شود فقط گواهی تمکن مالی قوی جور کنید
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان
    ایا کسی اینجا برای دانشگاه DTU اپلای کرده.اینها یه فرم اکسل دارن که توش میخوان نمره های مستر و لیسانسمون رو وارد کنیم و تبدیل بشه به مقیاس اونا. حالا این فایل اکسل خیلی گیج تو گیجی هست.من میخوام ببینم کسی قبلن این فایل اکسل رو پر کرده تا کمی سوالات من رو جواب بده.؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایا کسی اینجا برای دانشگاه DTU اپلای کرده.اینها یه فرم اکسل دارن که توش میخوان نمره های مستر و لیسانسمون رو وارد کنیم و تبدیل بشه به مقیاس اونا. حالا این فایل اکسل خیلی گیج تو گیجی هست.من میخوام ببینم کسی قبلن این فایل اکسل رو پر کرده تا کمی سوالات من رو جواب بده.؟
    ممنون
    دوست گرامی من هم دانشگاه های کوپنهاگ و اودنسه و مدرسه بازرگانی کوپنهاگ اپلای کردم خواستن که ریز نمرات را بصورت این فایل اکسل نیز بفرستم ولی من از تنبلی فقط ریز نمرات ترجمه شده را فرستادم و این فایل اکسل را تکمیل نکردم ! خودشون خبره هستند به من که ایراد نگرفتن! یک بار ذخیره و دفعه بعد هم پذیرش بورس شدم فقط پروپوزالم را اشکال گرفتند!
    ویرایش توسط Saaaaam : June 23rd, 2013 در ساعت 07:11 PM دلیل: اشتباه تایپی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    لطف کنید یک کپی از اصل فایل بصورت خام(در صورت امکان) رو با سوالاتون بذارید.بررسی میکنم نتیجشو بهتون خبر میدم و جواب سوالاتونو میگم خدمتتون
    موفق باشید
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_golden نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و اساتید
    دوستان مدرک دانشگاه علمی کاربردی (چه پودمانی و چه غیر پودمانی) مورد تایید دانشگاه های دانمارک هست یا نه؟!؟
    سپاسگذارم
    درود،تا امروز مشکلی با دانشگاه علمی کاربردی نداشتن.فقط باید حواستون به ترجمه ای که براتون انجام میدن باشه.دیده شده که بعضی جاها دانشگاه رو بصورت Jame-e-Elmi Karbordi ترجمه کردن که مشکل ساز بوده لطفا جهت ترجمش از عنوان University of Applied Science and Technology واحد XXX استفاده کنید
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

سلام به همه ی دوستای عزیز
    دوستان شرایط بنده اینجوری هست :
    لیسانس : ریاضی کاربردی علم وصنعت معدل 15
    ارشد :مهندسی صتایع دانشگاه تهران معدل 16.5
    یک مقاله ISI
    IBT :90
    موضوع پایان نامه در حوزه ی ریسک و بورس می باشد.(نزدیک مهندسی مالی)

می خواستم ببینم، پذیرش در دانمارک در این حوزه که من کار می کنم به چه نحوی هستش و شرایط بنده چجوریه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_shahrokh نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستای عزیز
    دوستان شرایط بنده اینجوری هست :
    لیسانس : ریاضی کاربردی علم وصنعت معدل 15
    ارشد :مهندسی صتایع دانشگاه تهران معدل 16.5
    یک مقاله ISI
    IBT :90
    موضوع پایان نامه در حوزه ی ریسک و بورس می باشد.(نزدیک مهندسی مالی)

می خواستم ببینم، پذیرش در دانمارک در این حوزه که من کار می کنم به چه نحوی هستش و شرایط بنده چجوریه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    والا دوست گرامی در دانمارک دکتری شغل محسوب می شود و اول شما باید اگهی جذب دانشجو در دانشگاه پیدا کنی بعد از شما یک پروژه 5 صفحه ای مثل پروپوزال در موضوعی که انها می خواهند باید تهریف کنی نهایتا از بین داوطلب ها یک تا سه نفر را بر می دارند
    نکته خوب اینکه نمره زبان و جی ار ای اجباری نیست و بنظرم شما رشته اقتصاد دانشگاه های دانمارک شانست خوبه من هم تا بحال دو بار این رشته رزرو شدم یکم پروپوزال قوی تر می خواستند

سلام به همه

من ارشد مکاترونیک از آزاد قزوین دارم
    معدل ارشدم 16.15 ولی معدل کارشناسیم 14 ،یه مقاله ISI و دو تا کنفرانس خارجی و یکی داخلی دارم و یه کتاب در حال ترجمه
    تدریس در دانشگاه از سال 87
    مدرک زبان ندارم و اما دارم کار میکنم

آیا شانسی برای گرفتن بورس یا هرچیزی که از لحاظ مالی تامین بشم دارم؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط matrixrayaneh نمایش پست ها
    سلام به همه

من ارشد مکاترونیک از آزاد قزوین دارم
    معدل ارشدم 16.15 ولی معدل کارشناسیم 14 ،یه مقاله ISI و دو تا کنفرانس خارجی و یکی داخلی دارم و یه کتاب در حال ترجمه
    تدریس در دانشگاه از سال 87
    مدرک زبان ندارم و اما دارم کار میکنم

آیا شانسی برای گرفتن بورس یا هرچیزی که از لحاظ مالی تامین بشم دارم؟
    دوست عزیز اولا در دانمارک بیشتر دانشگاه ها از شما معدل فوق را می پرسند ثانیا باید ثابت کنید که پزوهشگری از طریق مقاله کنفرانس و ..... که شما داری الحمدالله و رابعا متاسفانه پروپوزال در زمینه خاصی که می گویند باید تهیه کنی که خیلی هم سخته! اگر پروپوزالت اوکی باشه و بتونی از پس مصاحبه تلفنی بر بیای چرا که نه شانست بد نیست
    فقط همانطور که به دوست بالایی گفتم باید یک موقعیت خالی پیدا کنی بعد میتونی اپلای کنی لینک زیر را ببینید
    Danish PhD scholarships are fully funded, i.e. you receive a salary and there is no tuition fee. Some PhD
    programmes are developed as partnerships between universities and private companies

http://studyindenmark.dk/study-in-de...hd-positions-1

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)