صفحه 51 از 80 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی من هم دانشگاه های کوپنهاگ و اودنسه و مدرسه بازرگانی کوپنهاگ اپلای کردم خواستن که ریز نمرات را بصورت این فایل اکسل نیز بفرستم ولی من از تنبلی فقط ریز نمرات ترجمه شده را فرستادم و این فایل اکسل را تکمیل نکردم ! خودشون خبره هستند به من که ایراد نگرفتن! یک بار ذخیره و دفعه بعد هم پذیرش بورس شدم فقط پروپوزالم را اشکال گرفتند!
    ممنون از پاسختون. البته اینها علاوه بر فایل اکسل که می خواستند فرستاده شه، در اپلیکیشین فرمشون هم لازم بود این تبدیل شده معدلها وارد شه .بهرحال من دیرزو یکم دقیقتر خوندمش و بالاخره فرستادم.حالا یه سوال از شما که تجربه دارید.چقدر بعد از ددلاین اینها جواب قبولی یا ردی میدن و ایا مصاحبه نمی کنن؟

ApplyAbroad Superstar

[QUOTE=azin_b;1239499]ممنون از پاسختون. البته اینها علاوه بر فایل اکسل که می خواستند فرستاده شه، در اپلیکیشین فرمشون هم لازم بود این تبدیل شده معدلها وارد شه .بهرحال من دیرزو یکم دقیقتر خوندمش و بالاخره فرستادم.حالا یه سوال از شما که تجربه دارید.چقدر بعد از ددلاین اینها جواب قبولی یا ردی میدن و ایا مصاحبه نمی کنن؟[/QUOTE

والا اگر رد شی بین 1 تا 2 ماهه خبر می دهند و در غیر اینصورت بین 3 تا 5 ماه بعد از تاریخ ددلاین نتیجه نهایی می اید و مصاحبه هم اگر در شرت لیست باشی داری
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام..خوبید؟
    کدوم دانشگاه های دانمارک معماری داره؟و کدومش بهتره؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط hanijoon نمایش پست ها
    سلام..خوبید؟
    کدوم دانشگاه های دانمارک معماری داره؟و کدومش بهتره؟
    دوست گرامی در مورد رشته شما بهتر هست از لینک http://studyindenmark.dk/study-in-denmark شخصا سرچ کنید زیرا در دانمارک شما باید پوزیشنی پیدا کنید که اولا برای آن دانشجو بگیرند ثانیا موضوع مورد نظر آنها در معاماری با موضوع مورد علاقه شما یکی باشد تا بتوانید اپلای کنید
    در مورد سوال دوم شما اساسا 5 دانشگاه برتر دانمارک به ترتیب رتبه بین المللی و داخلی عبارتند از:

UNIVERSITIES IN DENMARK

by 2013 University Web Ranking

فقط دوست گرامی قبل از اپلای لطفا لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در دانمارک را چک کنید اگر اشتباه نکنم از شماره 1 تا 9 تا مقطع دکتری مورد تایید و از 9 به پایین تا کارشناسی ارشد تایید می شود (چون مثل دانشگاه های علمی کاربردی و ... ما هستند)
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان! من دانشجوی ترم شش کارشناسی عمران دانشگاه آزاذ شهرستان هستم. با معدل کل 17.5 تا اینجا. معدل کل دبیرستان هم بالای 19 و پیش دانشگاهی بالای 18 ( اصلا معدل دبیرستان تاثیری داره؟ آخه می گن اونا رو هم باید براشون فرستاد )
    احتمالا بتونم آیلتس 7.5 تا 8 بیارم.و مقاله ای هم ندارم. به نظرتون امیدی هست برای مستر بتونم tuition waiver بگیرم؟
    دانشگاه مد نظرم دانشگاه DTU تو دانمارکه.
    یا فکر می کنید دانشگاه هایی با رنکینگ پایین تر تو باشه که بتونم scholarship دریافت کنم؟
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام ، از دوستانی که در کشور دانمارک در حال تحصیل هستند تقاضای راهنمایی در زمینه ی پذیرش در رشته ی سینما یا تئاتر مقطع لیسانس رو دارم ، ممنون . اصلن کسی در دانمارک در حال خوندن رشته های هنری هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط opanishad نمایش پست ها
    سلام دوستان! من دانشجوی ترم شش کارشناسی عمران دانشگاه آزاذ شهرستان هستم. با معدل کل 17.5 تا اینجا. معدل کل دبیرستان هم بالای 19 و پیش دانشگاهی بالای 18 ( اصلا معدل دبیرستان تاثیری داره؟ آخه می گن اونا رو هم باید براشون فرستاد )
    احتمالا بتونم آیلتس 7.5 تا 8 بیارم.و مقاله ای هم ندارم. به نظرتون امیدی هست برای مستر بتونم tuition waiver بگیرم؟
    دانشگاه مد نظرم دانشگاه DTU تو دانمارکه.
    یا فکر می کنید دانشگاه هایی با رنکینگ پایین تر تو باشه که بتونم scholarship دریافت کنم؟
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    سلام،
    پیشنهاد میکنیم حتما سوئد هم اپلای کنی، اگه نتونستی دانمارک پذیرش بگیری.
    در مورد کمک هزینه گرفتن از دانمارک برای مستر، چیز نادریه. اما کشورهای فنلاند و سوئد راحتتر هستند.
    ولی بنظر من بهترین گزینه برای تو دانشگاه های آلمانه که معدل دبیرستان هم براشون مهمه.
    کلا دانمارک کشور خیلی خوبیه و دانشگاهاش واقعا عالین و صنعتی ولی زیاد امید به کمک هزینه گرفتن از اونجا رو نداشته باش. دانمارک شبیه سوئیسه تقریبا.
    پس اگر کمک هزینه گرفتن برات مهمه اول به آلمان که راحتتر پذیرش میده و معدل دبیرستان هم براشون مهمه نظر داشته باش.

Junior Member

سلام به همه...نمره ایلتس واسه دکتری تو دانمارک چنده؟یکی از بچه ها تو همین فروم گفته بود نمیخواد؟؟؟درست فهمیدم؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط denmark2 نمایش پست ها
    سلام به همه...نمره ایلتس واسه دکتری تو دانمارک چنده؟یکی از بچه ها تو همین فروم گفته بود نمیخواد؟؟؟درست فهمیدم؟؟
    دوست گرامی خوشبختانه در دانمارک روی نمره زبان دکتری گیر نمی دهند و جزو مدارکی که میخواهند برای اپلای نیست! زیرا اگر شما در شورت لیست نهایی باشی مصاحبه می کنند و همانجا متوجه میشوند! ولی برای مستر نمره ایلتس 6.5 را گفته اند. بسیاری از دوستانم بدون ارائه نمره زبان رفتند.

Junior Member

اینجا چه عالیی چه زود جواب گرفتم ممنونم.....یه توضیح راجع به شورت لیست میدین؟واینکه من 2 تا مقاله isi دارم..1 سال تدریس کردم...4 تا مقام مسابقه تو رشتم دارم ...5 سال سابقه کار دارم ...به همه نرم افزارهای رشتم مسلطم ....شانسم واسه بورس چقدره؟خیلییی ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)