صفحه 52 از 80 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط denmark2 نمایش پست ها
    اینجا چه عالیی چه زود جواب گرفتم ممنونم.....یه توضیح راجع به شورت لیست میدین؟واینکه من 2 تا مقاله isi دارم..1 سال تدریس کردم...4 تا مقام مسابقه تو رشتم دارم ...5 سال سابقه کار دارم ...به همه نرم افزارهای رشتم مسلطم ....شانسم واسه بورس چقدره؟خیلییی ممنونم
    دوست عزیز در دانمارک علاوه بر رزومه عامل اصلی بورس شدن پروپوزال تحقیقاتی هست که شما برای دانشگاه می نویسید به نظر من تا 80% مربوط به پروپوزال هست متن زیر را بخوانید

Dear Saaaaam
    The assessment committee has compleeted the assessment of your academic qualifications to the position as PhD Scholarship in Marketing. The assessment is shown below in this e-mail
    The assessment committee consist of the following members
    Tore Kristensen/chair, Professor mso, AØ
    Thyra Uth Thomsen, Lektor, AØ
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Conclusion:
    Not Qualified
    Assessment
    Saaaam is born in Iran has a master education in financial economy and a large production of articles behind him
    He has submitted 29 papers. The research proposal on Marketing Events in Financial Services Evidence from Nordic Insurance Company is not within the subject scope defined by the position announcement
    Conclusion
    The evaluation committee finds Saaaaam qualified for the position as PhD fellow. However, his research proposal is not within the scope of the announced position.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Venlig hilsen | Kind Regards
    Charlotte Unold
    Copenhagen Business School
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

یه ی سوال واسه من پیش اومد زمانی که مصاحبه میکنن که تسلط طرف رو زبان باید 100 باشه که....این از نمره ایلتس که سختر شد؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانمارک

یه ی سوال واسه من پیش اومد زمانی که مصاحبه میکنن که تسلط طرف رو زبان باید 100 باشه که....این از نمره ایلتس که سختر شد؟؟؟
    والا دوست گرامی عموما در سه بخش از شما سوال می کنند :
    1- بخش اول: خود را معرفی کنید - چی خوندی - چه کارایی کردی - چرا دانشگاه ما را انتخاب کردی؟ و..
    2- بخش دوم: پروپوزال خود را توضیح دهید - دنبال چی هستی - داده از کجا می اوری - روش تحلیل آماری خود را یک مختصری توضیح دهید
    3- بخش سوم: عموما در مورد برنامه اینده بعد از درس چیکار می خوای بکنی می پرسن
    پس اگر تسلط به اسپیکینگ و لسنینگ نداشته باشی تابلو میشه که مدرک نداری! مشک آن است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

واقعا ممنونم از اطلاعات...این مصاحبه حضوری؟تلفنی؟با چیه؟ببخشید اگه سوالای پرت میپرسم چون نمیدونم....

ApplyAbroad Superstar

واقعا ممنونم از اطلاعات...این مصاحبه حضوری؟تلفنی؟با چیه؟ببخشید اگه سوالای پرت میپرسم چون نمیدونم....
    دوست گرامی در درجه اول از شما می خواهند ای دی اسکایپ خود را بدهید تا با شما مصاحبه کنند در درجه دوم اگه بگی من ای دی اسکایپ ندارم یا دسترسی ندارم تلفنی مصاحبه می کنند! مصاحبه عامل نهایی برای تعیین افرادی هست که پذیرش می شوند

Junior Member

سلام
    یک سوال مهم
    در مجموع برای بذیرش گرفتن از دانمارک چه تو مقطع فوق چه تو مقطع دکتری باید با استاد در تماس باشیم یا ادمیشن سنتر داره یا ....
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال مهم
    در مجموع برای بذیرش گرفتن از دانمارک چه تو مقطع فوق چه تو مقطع دکتری باید با استاد در تماس باشیم یا ادمیشن سنتر داره یا ....
    ممنون
    دوست عزیز دانمارک برای مستر شما باید اپلای کنی بعد دانشگاه بهتون میگه پذیرش شدی یا نه استاد نمی خواد! بای ریسرچ که نیست ! در مورد دکتری باید یک پروپوزال بنویسی در مورد جابی که در دانشگاه ادورتایز شده بعد مدارک را بفرستی شورا اپلیکنت ها را یکی یکی رتبه بندی و شورت لیست تهیه بعد به شورت لیست مصاحبه و نهایتا می پذیرد اساتید یا اصلا جواب ایمیل نمی دهند یا میگن اپلای کن ببینیم چی میشه!

Junior Member

سلام دوستان. وقتتون بخیر. من رزومه ام یکم تغییر کرده.ممنون میشم اگه بگید کجا شانس پذیرش با فاند کامل دارم. خیلی رنک و کشور برام مهم نیست. فاند برام اولویته. لیسانس دانشگاه آزاد13.61 وارشددانشگاه صنعتی شاهرود 15.56. 1 سال سابقه تدریس در دانشگاههای غیرانتفاعی (تا زمان اپلای بیشتر هم میشه). 2تا مقاله علمی پژوهشی خارجی و یک کنفرانسی داخلی. 1 مقالهISI . وIELTS هنوز ندادم اما روی 7 حساب کنید. منتظر راهنمایی تون هستم و رشته ام فیزیک حالت جامد. ممنون

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی لیسانس برق دانشگاه آزادم و معدلم 16 حدودآو برای ارشدمیخوام پذیرش بگیرم مقاله هم دارم ولی 2ترم از درسم مونده هنوز بنظرتون کدوم دانشگاه و کی اقدام کنم بهم فاند بده ؟مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط 8803374 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر. من رزومه ام یکم تغییر کرده.ممنون میشم اگه بگید کجا شانس پذیرش با فاند کامل دارم. خیلی رنک و کشور برام مهم نیست. فاند برام اولویته. لیسانس دانشگاه آزاد13.61 وارشددانشگاه صنعتی شاهرود 15.56. 1 سال سابقه تدریس در دانشگاههای غیرانتفاعی (تا زمان اپلای بیشتر هم میشه). 2تا مقاله علمی پژوهشی خارجی و یک کنفرانسی داخلی. 1 مقالهISI . وIELTS هنوز ندادم اما روی 7 حساب کنید. منتظر راهنمایی تون هستم و رشته ام فیزیک حالت جامد. ممنون
    دوست عزیز از انجایکه این بخش مربوط به دانمارک هست عرض شود دانشگاه کوپنهاگ و دانشگاه تکنولوژی دانمارک امسال من چند پوزیشن در رشته شما دیدم در رشته شما باید یک پروپوزال 5 صفحه ای در موضوع مورد نظر دانشگاه تهیه و اپلای کنید بنظر من با توجه به رزومه شما شانسی حدود 50 درصد دارید چون معدل کمتر از 16 دارید و رزومه تعقیقاتی شما هم نسبتا خوب هست. من جای شما بودم دانمارک اپلای می کردم ولی روش زیاد حساب نمی کردم چون برای هر پوزیشن عموما یکنفر بر می دارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)