صفحه 53 از 80 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo123 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی لیسانس برق دانشگاه آزادم و معدلم 16 حدودآو برای ارشدمیخوام پذیرش بگیرم مقاله هم دارم ولی 2ترم از درسم مونده هنوز بنظرتون کدوم دانشگاه و کی اقدام کنم بهم فاند بده ؟مرسی
    دوست عزیز روی دانمارک برای گرفتن بورس ارشد حساب نکنید چون سیاست دانمارک گرفتن شهریه از دانشجویان خارجی مقاطع لیسانس و فوق لیسانس می باشد. کانادا و امریکا برای شما بیشتر فرصت وجود دارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط denmark2 نمایش پست ها
    سلام به همه...نمره ایلتس واسه دکتری تو دانمارک چنده؟یکی از بچه ها تو همین فروم گفته بود نمیخواد؟؟؟درست فهمیدم؟؟
    از فوریه 2013، دانشگاه آرهوس برای بعضی رشته ها در مقطع دکتری هم شرط زبان گذاشته. ممکنه دانشگاههای دیگه هم بذارن. برای همین بهتره که موقع اپلای کردن، شرایط رو بخونین. مثلا کل پوزیشن های science and technology، نمره آیلتس 6.5 و یا تافل 83 می خواهد.
    http://talent.au.dk/phd/scienceandte...ication-guide/

سلام. این رو ببین.
    http://www.sdu.dk/en/Uddannelse/kandidat/mekatronik
    اگر به موقع اقدام کنید، tuition waver می گیرید. در ضمن می توانید برای اسکالرشیپ هم اقدام کنید که تعدادش زیاد نیست.
    موفق باشید.

سلام

من برای یه پوزیشن اپلای کردم که فاصله ی بین ددلاین اپلای تا شروع پروژه فقط 2 ماهه. در صورتی که تو پست های فروم نوشته شده که 4-5 ماه پروسه ی بررسی مدارک طول میکشه. تا حالا کسی موردی رو دیده که فرصت اپلای و شروع پروژه اینقدر کوتاه باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

من برای یه پوزیشن اپلای کردم که فاصله ی بین ددلاین اپلای تا شروع پروژه فقط 2 ماهه. در صورتی که تو پست های فروم نوشته شده که 4-5 ماه پروسه ی بررسی مدارک طول میکشه. تا حالا کسی موردی رو دیده که فرصت اپلای و شروع پروژه اینقدر کوتاه باشه؟
    والا مگر یک پروژه خیلی خاص باشد و استاد هم لنگ دانشجو باشه من دانمارک هر جا زدم دقیقا 3 ماه حداقل طول کشید تا جواب بدهند و از شانس خوبم یک بار رزو و یکبار هم پروپوزالم را ایراد گرفتن!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام

من خودم هم قبلا اپلای کرده بودم و همین طور بود که شما میگید. اما این دفعه علاوه بر فاصله ی خیلی کوتاه بین اپلای و شروع پروژه, حتی پروپوزال هم لازم نبود

سلام به شما دوستان و کارشناسان عزیز و ممنون که همه رو راهنمایی می کنید.
    من کارشناسی ارشد در رشته تاریخ ایران بعد از اسلام دارم. میخواستم واسه اقامت برم دانمارک که اول اقامت بگیرم چون میگن اونموقع دکتری مجانیه.

- میشه بپرسم آیا چنین چیزی واقعیت داره؟
    - میشه بگید تو کدوم دانشگاه دانمارک تاریخ جهان و یا تاریخ ادیان تدریس میشه؟
    - ترجمه مدارک چه مقدار زمان میبره؟ یعنی سریع انجام میشه؟
    - آیا مدرک موقت که ترجمه بشه برای دانشگاههای دانمارک قابل قبوله؟
    سپاسگذارم.
    ویرایش توسط maad_empire : August 7th, 2013 در ساعت 04:04 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

نقل قول نوشته اصلی توسط opanishad نمایش پست ها
    سلام دوستان! من دانشجوی ترم شش کارشناسی عمران دانشگاه آزاذ شهرستان هستم. با معدل کل 17.5 تا اینجا. معدل کل دبیرستان هم بالای 19 و پیش دانشگاهی بالای 18 ( اصلا معدل دبیرستان تاثیری داره؟ آخه می گن اونا رو هم باید براشون فرستاد )
    احتمالا بتونم آیلتس 7.5 تا 8 بیارم.و مقاله ای هم ندارم. به نظرتون امیدی هست برای مستر بتونم tuition waiver بگیرم؟
    دانشگاه مد نظرم دانشگاه DTU تو دانمارکه.
    یا فکر می کنید دانشگاه هایی با رنکینگ پایین تر تو باشه که بتونم scholarship دریافت کنم؟
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    شما با این شرایط اگه 1 مقاله هم بتونید بدید توی dtu که سهله توی بهترین دانشگاه های امریکا و کانادا و استرالیا و .... هم میتونید پذیرش بگیرید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maad_empire نمایش پست ها
    سلام به شما دوستان و کارشناسان عزیز و ممنون که همه رو راهنمایی می کنید.
    من کارشناسی ارشد در رشته تاریخ ایران بعد از اسلام دارم. میخواستم واسه اقامت برم دانمارک که اول اقامت بگیرم چون میگن اونموقع دکتری مجانیه.

- میشه بپرسم آیا چنین چیزی واقعیت داره؟
    - میشه بگید تو کدوم دانشگاه دانمارک تاریخ جهان و یا تاریخ ادیان تدریس میشه؟
    - ترجمه مدارک چه مقدار زمان میبره؟ یعنی سریع انجام میشه؟
    - آیا مدرک موقت که ترجمه بشه برای دانشگاههای دانمارک قابل قبوله؟
    سپاسگذارم.
    دوست گرامی
    دکتری در دانمارک شغل حساب می شود و باید پوریشن خالی پیدا کنید و برای ان اپلای کنید اینجوری نیست که هر وقت خواستی اپلای کنی مگر دانشگاه ارهوس که پولی میگیره ولی راستش من تا الان رشته شما را ندیدم مگر گرایش های فلسفه را چک کنید

Junior Member

سلام من با این رزومه شانسی واسه اپلای کردن دارم.در ضمن می خوام تمام هزینه زندگیم از طریق پولی که بهم میدن فراهم شه.هر دانشگاهی باشه فقط پولش زندگیه دانشجوییمو تامین کنه
    معدل کارشناسی 14 از دانشگاه مازندران
    رتبه کنکور ارشدم 12
    معدل ارشد 16/10از دانشگاه تهران
    3 تا مقاله isi دارم
    نمره تافلمم 102
    برق می خونم
    سابقه تدریس در تیزهوشان
    برگزاری کلاس ها و کارگاهای آموزشی در دانشگاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)