صفحه 54 از 80 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط smam نمایش پست ها
    سلام من با این رزومه شانسی واسه اپلای کردن دارم.در ضمن می خوام تمام هزینه زندگیم از طریق پولی که بهم میدن فراهم شه.هر دانشگاهی باشه فقط پولش زندگیه دانشجوییمو تامین کنه
    معدل کارشناسی 14 از دانشگاه مازندران
    رتبه کنکور ارشدم 12
    معدل ارشد 16/10از دانشگاه تهران
    3 تا مقاله isi دارم
    نمره تافلمم 102
    برق می خونم
    سابقه تدریس در تیزهوشان
    برگزاری کلاس ها و کارگاهای آموزشی در دانشگاه
    دوست خوب بنظر من رزومه شما برای دانشگاه کپنهاگ خوبه بشرطی که معدل لیسانست را دکر نکنی خصوصا مقالات شما خیلی کمک می کند. یک پوزیشن خالی پیدا کردی حتما اپلای کن. یادت باشه یک پروپوزال 5 صفحه ای از شما می خواهند که باید عالی باشه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب بنظر من رزومه شما برای دانشگاه کپنهاگ خوبه بشرطی که معدل لیسانست را دکر نکنی خصوصا مقالات شما خیلی کمک می کند. یک پوزیشن خالی پیدا کردی حتما اپلای کن. یادت باشه یک پروپوزال 5 صفحه ای از شما می خواهند که باید عالی باشه
    اگه معدلمو نگم بد نمیشه.واقعاً ممنونم از جوابتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط smam نمایش پست ها
    اگه معدلمو نگم بد نمیشه.واقعاً ممنونم از جوابتون
    از بین دانشگاه های دانمارک فقط دانشگاه کوپنهاگ از شما نه معدل لیسانس را می پرسد نه مدرکی می خواهد پس مشکلی نیست.
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

دوستان من دانشگاه کوفان جک کردم برای لیسانس.. تا جایی که دیدم مدرک زبان نمیخوان.. درسته؟
    Don't Give up

Junior Member

Arrow پاسخ : تحصیل در دانمارک

سلام .من لیسانس عمران با معدل 12 و فوق لیسانس مدیریت ازاد اونم با معدل 14/97 دارم ولی پایان نامه را خوب کار کردم
    1)آیلتس و جی آر ای چقدر میتونه معدلم را جبران کنه؟ به چه نمره ای نیاز دارم برای افزایش شانس پذیرش؟
    2)چقدر خلاقیت انگیزه وسابقه کار و کارآفرین بودن در رزومه اثرگذاره؟
    3) به نظر شما با این معدل و سه تا مقاله بین رشته ای قوی اصلا شانسی برای پذیرش دکتری از دانشگاههایی که قبلا برای مدیریت گفتید یا هر دانشگاه دیگه ای در دانمارک را دارم؟سعی ام اینه یه پروپوزال قوی بدم.
    4) میشه اگر دانشگاه دیگه ای را میشناسید که معمولا پوزیشن خالی داره نام ببرید؟ رنک دانشگاه زیاد برام اهمیت نداره؟
    سپاسگزار میشم اگه اطلاعات دیگه میتونید بدید وراهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط royanroot نمایش پست ها
    سلام .من لیسانس عمران با معدل 12 و فوق لیسانس مدیریت ازاد اونم با معدل 14/97 دارم ولی پایان نامه را خوب کار کردم
    1)آیلتس و جی آر ای چقدر میتونه معدلم را جبران کنه؟ به چه نمره ای نیاز دارم برای افزایش شانس پذیرش؟
    2)چقدر خلاقیت انگیزه وسابقه کار و کارآفرین بودن در رزومه اثرگذاره؟
    3) به نظر شما با این معدل و سه تا مقاله بین رشته ای قوی اصلا شانسی برای پذیرش دکتری از دانشگاههایی که قبلا برای مدیریت گفتید یا هر دانشگاه دیگه ای در دانمارک را دارم؟سعی ام اینه یه پروپوزال قوی بدم.
    4) میشه اگر دانشگاه دیگه ای را میشناسید که معمولا پوزیشن خالی داره نام ببرید؟ رنک دانشگاه زیاد برام اهمیت نداره؟
    سپاسگزار میشم اگه اطلاعات دیگه میتونید بدید وراهنمایی کنید
    دوست گرامی
    1- معدل لیسانس و فوق لیسانس شما بسیار کم هست و واقعیت این هست که هر دانشگاهی در دانمارک برای دکتری یک تا دو نفر را بر می دارد
    2- نمره ایلتس برای دانمارک خیلی مهم نیست و اگر هم بخواهند صرفا به عنوان یک مدرک هست نه عاملی برای رتبه بندی
    3- نمره جی ار ای فقط برای برخی از دانشگاه های دانمارک فکر کنم فقط ارهوس بود لازم هست و برای برخی از رشته ها من فقط برای رشته های اقتصاد و مالی دیدم بنظر من خیلی تاثیر گذار نیست مگر برای امریکا مد نظر باشد
    4- مقاله تا 3 تا برای دانشگاه کافی هست و از شما می خواهند که انها را برایشان اپلود کنید با دقت هم می خونند.
    5- نامه اهداف بنظر من میتونی تا حد زیادی جای جی ار ای را بگیرد
    6- پروپوزال بنظر من+ معدل فوق لیسانس تا 60 درصد عامل پذیرفته شدن هست به هیچ عنوان سر هم بندی یا بی دقتی نکنید
    7-برای پیدا کردن پوزیشن خالی یکی یکی دانشگاه های دانمارک را باید چک کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    دوستان من دانشگاه کوفان جک کردم برای لیسانس.. تا جایی که دیدم مدرک زبان نمیخوان.. درسته؟
    دوره های لیسانس متاسفانه به زبان دانمارکی برگذار می شود بخاطر همین از شما مدرک ایلتس نمی خواهند برای اسودگی خیال یک ایمیل بزنید بپرسید

Junior Member

دوست عزیز سپاس بسیار از پاسخ شما
    1)به نظر شما با این شرایط من و تاثیر معدل فوق لیسانس روی پذیرش و از طرفی محدودیت پذیرش ،آیا روی دانشگاه های دانمارک وقت گذاشتن را صلاح میدانید؟
    2)فکر نمیکنید اگر برای هلند و سوئد اپلای کنم بهتر جواب بگیرم؟
    3)شما صلاح میدانید توجه به اینکه الان از نظر شغلی شرایطم آزاد تره در همین دانشگاه آزادیا دانشگاه پردیس یه فوق با معدل خوب دوباره بگیرم؟ مثلا فوق دوم روانشناسی باشه یا مقالات بیشتر در حوزه تخصصی خودم ارائه دهم؟ (تحقیقات من کارهای بین رشته ای روانشناسی و مدیریت با تمرکز بیشتر روی منابع انسانی و مارکتینگه )
    حقیقت اینه که من کار خوبی در ایران ایجاد کردم ولی با توجه به شرایط خانوادگی باید ضمن حفظ کار ایران ،مهاجرت کنم و دکتری دانمارک و البته کار تحقیقاتی یه شروع شغلی خوبه برام و مانع این میشه که کارهایی که به آن علاقه ندارم را در آنجا انجام بدم ، دوستانی هم اونجا دارم اما اگر شرایطم به کشورهای دیگه که بعد از تحصیل اقامت راحت تر میدن بخوره ،مجبورم اونها را انتخاب کنم.....

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط royanroot نمایش پست ها
    دوست عزیز سپاس بسیار از پاسخ شما
    1)به نظر شما با این شرایط من و تاثیر معدل فوق لیسانس روی پذیرش و از طرفی محدودیت پذیرش ،آیا روی دانشگاه های دانمارک وقت گذاشتن را صلاح میدانید؟
    2)فکر نمیکنید اگر برای هلند و سوئد اپلای کنم بهتر جواب بگیرم؟
    3)شما صلاح میدانید توجه به اینکه الان از نظر شغلی شرایطم آزاد تره در همین دانشگاه آزادیا دانشگاه پردیس یه فوق با معدل خوب دوباره بگیرم؟ مثلا فوق دوم روانشناسی باشه یا مقالات بیشتر در حوزه تخصصی خودم ارائه دهم؟ (تحقیقات من کارهای بین رشته ای روانشناسی و مدیریت با تمرکز بیشتر روی منابع انسانی و مارکتینگه )
    حقیقت اینه که من کار خوبی در ایران ایجاد کردم ولی با توجه به شرایط خانوادگی باید ضمن حفظ کار ایران ،مهاجرت کنم و دکتری دانمارک و البته کار تحقیقاتی یه شروع شغلی خوبه برام و مانع این میشه که کارهایی که به آن علاقه ندارم را در آنجا انجام بدم ، دوستانی هم اونجا دارم اما اگر شرایطم به کشورهای دیگه که بعد از تحصیل اقامت راحت تر میدن بخوره ،مجبورم اونها را انتخاب کنم.....
    دوست خوب
    من فکر می کنم با شرایط شما بهتره برای کشورهایی که نمره جی ار ای میتونه به شما کمک زیادی بکنه که شانستون بالا برود تمرکز کنید من از سوئد و هلند هم با توجه به تجربه اپلایی که داشتم میتونم بگم خیلی بعید بتونی بورس بگیری بهتره بفکر جی ار ای باشی و امریکا و کانادا که 2000 تا دانشگاه داره را هدف قرار بدی!
    در مورد گرفتن مستر دوم در ایران والا میتونم بگم اگه قراره با معدل 14 یا 15 بگیری که فرقی در رزومت ایجاد نمیکنه! در ضمن امادگی برای ازمون جی ار ای و تافل حداقل 6 ماه تا 1 سال وقت می خواد باید حسابی بخونی. البته اگه شرایط مالی شما اجازه میده مستر دوم بری مالزی یا یک کشور ارزان بنظرم میتونه تاثیر بسیار بهتری در رزومه شما داشته باشه تا مستر دوم از ایران!

Junior Member

باز هم سپاس از راهنمایی تون بازم سئوال دارم مجبورم همه راهها را بررسی کنم .
    1) من ویزای کار دانمارک را تقریبا راحت میتونم بگیرم ،به نظر شما اگه یک کورس با شهریه کوتاه مدت مدیریت 6 ماهه یا یکساله را در یکی از دانشگاههای دانمارک مثل سی بی اس یا بیزنس اسکول دانمارک بگذرانم و به رزومه من اضافه بشه تاثیری در شانس پذیرشم داره؟
    2) آیا اپلای کردن برای این گونه دوره های آموزشی دانشگاهها هم شرایط سختی داره و اساسا خبری از اینگونه دوره ها (یا دور هایی مثل ام بی ای ماهان خودمان) دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)