صفحه 60 از 80 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Sasannaghieh نمایش پست ها
    سلام دوستان.لطفا راهنماییم کنید.
    ترم 6 دانشگاه غیر انتفاعی اشرفی/رشته عمران-عمران
    با معدل 18.18/شاگرد اول
    امتحان زبان قصدشو دارم
    سابقه کار 6 ماه
    مقاله دارم کار میکنم
    فاند کامل میخوام
    من 2 راه داشتم یا کنکور بدم یا اگه شانسی دارم برم.لطفا راهنمایی کنید که اگه فایده نداره بی خیالش بشم.
    ممنون
    در دانمارک مستر شهریه دارد و متاسفانه بورس هم نمی دهند به ایتالیا و اسپانیا و هلند و در صورت داشتن جی ار ای به کانادا و امریکا فکر کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

اساتید و دوستان مطلع لطف کنید راهنمایی بفرمایید 1) برای مستر دوم مدیریت دانمارک مثلا اودنسه با هزینه، با لیسانس عمران معدل دوازده، فو ق مدیریت بازرگانی معدل پانزده، سه مقاله،( آیلتس6-6.5میگیرم) سابقه مدیرعاملی 4 سال شانسی دارم؟گرایش ورشته خودمو میتونم برم یا مجبورم برای مستر دوم عوض کنم؟ 2) هزینه حدودا سالی چقدر است و مدت و روند کلی تحصیل مستر مدیریت در دانمارک؟ میدانم هزینه بالاست3)چقدر این مستر شانس اخذ پوزیشن دکتری دانمارک را در آینده بالا میبره؟ 4)تاثیر تحصیل مستر در گرفتن اقامت دایم؟ 5)متوسط هزینه زندگی دونفر و امکان کار خودم و همسر؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط royanroot نمایش پست ها
    اساتید و دوستان مطلع لطف کنید راهنمایی بفرمایید 1) برای مستر دوم مدیریت دانمارک مثلا اودنسه با هزینه، با لیسانس عمران معدل دوازده، فو ق مدیریت بازرگانی معدل پانزده، سه مقاله،( آیلتس6-6.5میگیرم) سابقه مدیرعاملی 4 سال شانسی دارم؟گرایش ورشته خودمو میتونم برم یا مجبورم برای مستر دوم عوض کنم؟ 2) هزینه حدودا سالی چقدر است و مدت و روند کلی تحصیل مستر مدیریت در دانمارک؟ میدانم هزینه بالاست3)چقدر این مستر شانس اخذ پوزیشن دکتری دانمارک را در آینده بالا میبره؟ 4)تاثیر تحصیل مستر در گرفتن اقامت دایم؟ 5)متوسط هزینه زندگی دونفر و امکان کار خودم و همسر؟
    دوست خوب
    اولا اگه دقیقا رشته فوق لیسانس بازرگانی بخوای بخونی ریجکت میشی بنظر من رشته ای انتخاب کنید که به لیسانستون نزدیکتر باشه تا فوق لیسانس
    ثانیا سوابق کار حرفه ای تاثیر کمی در گرفتن پذیرش برای مستر دارد ولی مقاله شما تاثیر مثبت دارد
    ثالثا در صورتی که برای مستر اقدام کنی ویزای تحصیلی می گیرید نه کاری و تاثیر خیلی زیادی برای اقامت ندارد مگر اینکه دانمارکی یاد بگیری و گرین کارت اقدام کنی که چون مستر در دانمارک خوندی بنظرم تاثیر می گذارد
    رابعا همه چی بستگی به معدل فوق دوم شما و ارتباطاتی که با اساتید می گیری دارد
    بقیه سوالات شما در فروم پاسخ داده شده است
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام، سال نو مبارک. من واسه مستر معماری از دانشگاه Aarhus پذیرش گرفتم ولی نمی دونم برم یا نه کسی از سطح معماری این دانشگاه خبر داره لطفا راهنماییم کنید.

Junior Member

سام عزیزسال نو مبارک، همیشه از راهنمایی شما بهر ه مند میشم ، من مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی خواندم،لیسانس عمران1)دقیقا بازرگانی به مفهوم بازرگانی نه به مفهوم آنچه در فوق ایران با گرایش خودم خواندم ،شاید اساسا منظورتان اینه که کلا برای رشته های مدیریت اقدام نکنم ،مقالاتم که مرتبط با فوقه!! سابقه کارم هم مارکتینگ و مشاوره و تبلیغاته 2) اگر اشتباه برداشت کردم چه گرایش مدیریتی را پیشنهاد میدید؟ مثلا نظرت در مورد مدیریت پروژه و مدیریت ساخت چیه ؟چون به لیسانس هم تا حدودی مرتبط میشه (اگر چه علاقه و قصد اصلی من مارکتینگ و رفتار سازمان و یا کارآفرینیه ) 3)با معدل و مقالات من ، چقدر برای فوق دوم مدیریت در دانمارک شانس دارم ؟ بیشتر دنبال کدام دانشگاه باشم؟ باید خودمو برسانم دانمارک،دانمارکی هم یاد میگیرم خیالی نیست حتی از راه فنلاند که قبلا گفتی ولی برام بهتره از اونجایی شروع کنم که میخام زندگی کنم باوجود اینکه هزینه فوق دانمارک بالاست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب
    اولا اگه دقیقا رشته فوق لیسانس بازرگانی بخوای بخونی ریجکت میشی بنظر من رشته ای انتخاب کنید که به لیسانستون نزدیکتر باشه تا فوق لیسانس
    ثانیا سوابق کار حرفه ای تاثیر کمی در گرفتن پذیرش برای مستر دارد ولی مقاله شما تاثیر مثبت دارد
    ثالثا در صورتی که برای مستر اقدام کنی ویزای تحصیلی می گیرید نه کاری و تاثیر خیلی زیادی برای اقامت ندارد مگر اینکه دانمارکی یاد بگیری و گرین کارت اقدام کنی که چون مستر در دانمارک خوندی بنظرم تاثیر می گذارد
    رابعا همه چی بستگی به معدل فوق دوم شما و ارتباطاتی که با اساتید می گیری دارد
    بقیه سوالات شما در فروم پاسخ داده شده است

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط rooot نمایش پست ها
    سام عزیز سال نو مبارک، همیشه از راهنمایی شما بهر ه مند میشم مدیریت بازرگانی گرایش بازاریادم،لیسانس عمران1)دقیقا بازرگانی به مفهوم بازرگانی نه به مفهوم آنچه در فوق ایران با گرایش خودم خواندم ،شاید اساسا منظورتان اینه که کلا برای رشته های مدیریت اقدام نکنم ،مقالاتم که مرتبط با فوقه!! سابقه کارم هم مارکتینگ و مشاوره و تبلیغاته 2) اگر اشتباه برداشت کردم چه گرایش مدیریتی را پیشنهاد میدید؟ مثلا نظرت در مورد مدیریت پروژه و مدیریت ساخت چیه ؟چون به لیسانس هم تا حدودی مرتبط میشه (اگر چه علاقه و قصد اصلی من مارکتینگ و رفتار سازمان و یا کارآفرینیه ) 3)با معدل و مقالات من ، چقدر برای فوق دوم مدیریت در دانمارک شانس دارم ؟ بیشتر دنبال کدام دانشگاه باشم؟ باید خودمو برسانم دانمارک،دانمارکی هم یاد میگیرم خیالی نیست حتی از راه فنلاند که قبلا گفتی ولی برام بهتره از اونجایی شروع کنم که میخام زندگی کنم باوجود اینکه هزینه فوق دانمارک بالاست.
    دوست خوب
    والا تخمین زدن در مورد شانس پذیرش شما با توحه به اینکه از سال ۲۰۱۰ مستر در دانمارک پولی شد و امار دیگری از پذیرفته شدگان در دانمارک نیست سخت هست فقط من بر اساس رشته پسر عموم نظر می دهم تا میتوانی گرایشی انتخاب کن که یا به ساختمان و یا مالی ا تبا داشته باشد که بازار کار خوبی دارد

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام دوستان ... امیدوارم سال نوتون مبارک باشه ... من چند وقته با یه استاد تو Aarhus University در ارتباط هستم و تقریبا اوکی رو برای پذیرش دکتری بهم داده ... رشته م ligistics and operations management هست که زیر مجموعه بیزینس اسکولش میشه ... مقدار دقیق فاند رو نمیدونم اما گفته میدن ... کسی راجع به این دانشگاه و اعتبارش چیزی میدونه؟ فاندی که میدن برای دونفر کفایت میکنه و آیا امکان پس انداز هست؟ همچنین در مورد شهری که دانشگاه توشه اطلاعاتی دارین ممنون میشم بهم بگین ... در مورد خودم هم بگم که فوق لیسانس مدیریت صنعتی دارم از دانشگاه دولتی، 4 سال سابقه کار مرتبط دارم و تافل 85 و جی آرای 310 دارم ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Computer Engineer

سلام دوستان عزیز
    من به تازگی ویزای گرین کارت برای دانمارک رو گرفتم و اشنایی کمی با شرایط کار و دانشگاه و زندگی در انجا را دارم
    می خواستم بدونم برای گرفتن پذیرش دکترا در دانمارک شانس دارم :
    لیسانس نرم افزار معدل 15
    فوق لیسانس MBA معدل 16.5
    6 سال سابقه کاری مرتبط به لیسانس (برنامه نویسی )
    ایلتس 5.5
    و اینکه دانشگاه دکترا در دانمارک با ویزای گرین کارت به صورت رایگان هست ؟
    و زبان در مقطع دکترا انگلیس می باشد ؟
    و اینکه گرفتن بورسیه هزینه های زندگی در دانمارک را هم پوشش می دهد ؟

ی سوال :
    میشه برای یک رشته کاملا نامرتبط به لیسانس برای فوق پذیرش گرفت ؟ فرضا لیسانس عمران ، ارشد الکترونیک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... امیدوارم سال نوتون مبارک باشه ... من چند وقته با یه استاد تو Aarhus University در ارتباط هستم و تقریبا اوکی رو برای پذیرش دکتری بهم داده ... رشته م ligistics and operations management هست که زیر مجموعه بیزینس اسکولش میشه ... مقدار دقیق فاند رو نمیدونم اما گفته میدن ... کسی راجع به این دانشگاه و اعتبارش چیزی میدونه؟ فاندی که میدن برای دونفر کفایت میکنه و آیا امکان پس انداز هست؟ همچنین در مورد شهری که دانشگاه توشه اطلاعاتی دارین ممنون میشم بهم بگین ... در مورد خودم هم بگم که فوق لیسانس مدیریت صنعتی دارم از دانشگاه دولتی، 4 سال سابقه کار مرتبط دارم و تافل 85 و جی آرای 310 دارم ...
    سلام
    دانشگاه ارهوس رنک 95 دنیا را داره و تو مهندسی خیلی دانشگاه خوبی هستش.فاند هم اگه رتبه 4 کاری واسطون در نظر بکیره حدود 16000کرون میمونه که زندگی 2 نفر حدود 10000 کرون هزینه داره ولی بستگی به شیوه زندگی داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)