صفحه 60 از 76 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member Gclub آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

سلام دوستان
    لیست پوزیشن های خالی توی دانمارک- رشته فاینانس/ اقتصاد رو از کجا می تونم بگیرم؟ آیا سایتی هست که معرفی کنه و آپدیت باشه یا باید دونه دونه دانشگاه ها رو خودم بگردم؟

Junior Member

سلام . برای رشته مدیریت کدوم دانشگاه مدرکش معتبر تر و احتمال بورس دان راحت تر هستش.من خودم لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه ازاد تهران مرکز هستم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط katy62 نمایش پست ها
    سلام . برای رشته مدیریت کدوم دانشگاه مدرکش معتبر تر و احتمال بورس دان راحت تر هستش.من خودم لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه ازاد تهران مرکز هستم
    دوست عزیز
    اگر منظور شما برای ارشد هست که دانمارک بورس ارشد ۹۹ درصد فقط به اروپایی ها می دهد
    ولی اگه منظور دکتری هست تا این لحظه از بچه های دانشگاه ازاد کسی در دانمارک بورس نشده
    بنظر من مستر را در دانشگاه های رایگان فنلاند تحصیل کنید احتمال بورس دکتری شدن شما در همه دانشگاه های اروپا منجمله دانمارک زیاد می شود
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

شما بخش (نمره هر درس + ضریبش) و (پاس شده یا پاس نشده) رو پر کن و به بقیش کاری نداشته باش
    ضمناً اکثر وقت ها آدم احساس می کنه معدلش به دانمارکی اشتباه حساب شده و خیلی کم شده !
    ولی درسته ! الکی وقت خودتونو تلف نکنید سر این داستان !
    تو سایتشون هم نوشته اگه دیدین نمرتون خیلی کم شد ضربه روحی نخورید !

Junior Member

سلام من اخیرا برای فرصت مطالعاتی دکتری تو دانمارک پذیرش گرفتمم. ممنون میشم کسی در مورد مراحل کاری گرفتن ویزای دانمارک و مدارک لازم راهنماییم کن. سوال مهمم اینه که ایا سفارت واسه فرصت مطالعاتی هم مدرک IETLS می خواهد و اینکه چه قدر طول میکشه تا ویزا آماده شه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Soodi_j نمایش پست ها
    سلام من اخیرا برای فرصت مطالعاتی دکتری تو دانمارک پذیرش گرفتمم. ممنون میشم کسی در مورد مراحل کاری گرفتن ویزای دانمارک و مدارک لازم راهنماییم کن. سوال مهمم اینه که ایا سفارت واسه فرصت مطالعاتی هم مدرک IETLS می خواهد و اینکه چه قدر طول میکشه تا ویزا آماده شه؟
    دوست عزیز
    پاسخ سوال شما در فروم موجود هست لطفا قبل از پرسیدن سرچ کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D8%B1%D8%AA)
    اگر لطف کنید در قسمت نتایج پذیرش رزومه خود را بگذارید ممنون میشیم که با چه شرایطی توانستید فرصت مطالعاتی بگیرید
    هر نکته ای که بنظر مفید هست برای ما به اشتراک بگذارید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

همسر من برای IT university of Copenhagen اپلای کرده بود که در قسمت assessment توی پروفایلش نوشته شده.
    The assessment committee finds the candidate’s project proposal well prepared.
    Overall evaluation

Conclusive Assessment
    This conclusion is based on the assessment of the qualifications of the candidate with particular regard to the candidate’s interests, grades and publications.
    Based on the assessment above, we conclude that the candidate is qualified for a PhD scholarship.

‫می خواستم بدونم این یعنی چی؟ آیا منظور پذیرش قطعیه؟ همچنین آیا درسته که این دانشگاه ضعیفه؟ آیا این دکتری ارزشی در داخل و خارج داره؟
    ممنون میشم جواب بدید. خیلی این مسئله ذهنمون رو درگیر کرده.‬

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Studentphd نمایش پست ها
    همسر من برای IT university of Copenhagen اپلای کرده بود که در قسمت assessment توی پروفایلش نوشته شده.
    The assessment committee finds the candidate’s project proposal well prepared.
    Overall evaluation

Conclusive Assessment
    This conclusion is based on the assessment of the qualifications of the candidate with particular regard to the candidate’s interests, grades and publications.
    Based on the assessment above, we conclude that the candidate is qualified for a PhD scholarship.

‫می خواستم بدونم این یعنی چی؟ آیا منظور پذیرش قطعیه؟ همچنین آیا درسته که این دانشگاه ضعیفه؟ آیا این دکتری ارزشی در داخل و خارج داره؟
    ممنون میشم جواب بدید. خیلی این مسئله ذهنمون رو درگیر کرده.‬
    سلام. من برای همین دانشگاه همچین جوابی رو گرفته بودم ولی بعد از چند روز توسط ایمیل اسم نفر اصلی رو که انتخاب کردند اعلام کردند. یعنی حتی دعوت به مصاحبه هم نشدم. امیدوارم که برای شما اینطور نباشه. موفق باشید

Junior Member

سلام وقت بخیر
    امیدوارم سوالم تکراری نباشه.. گشتم پیدا نکردم !
    اگه یه زوج برای گرفتن گرین کارت اقدام کرده باشن، شخص غیر متقاضی آیا میتونه برا ارشد اقدام کنه؟و شرایط کاملا مشابه اینه که خارج از دانمارک اقدام کنیم؟
    می خوام ببینم تاثیر مثبتی هم دارن به هم... ؟؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal4s نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    امیدوارم سوالم تکراری نباشه.. گشتم پیدا نکردم !
    اگه یه زوج برای گرفتن گرین کارت اقدام کرده باشن، شخص غیر متقاضی آیا میتونه برا ارشد اقدام کنه؟و شرایط کاملا مشابه اینه که خارج از دانمارک اقدام کنیم؟
    می خوام ببینم تاثیر مثبتی هم دارن به هم... ؟؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    هیچ فرقی نداره.
    در هر صورت باید پول بدین برای ارشد خوندن.

اما تاثیر مثبت اینکه باید پول بدین اینه که بی خیال درس خوندن میشین و از اونجایی که فرد همراه میتونه بیزینس خودش رو راه بندازه، به جای تلف کردن دو سال وقت تو دانشگاه و خرج 200 هزار کرون، میره یه بیزینس میزنه و سالی 400 هزار کرون در میاره و که تا همین جا میشه یک میلیون کرون اثر مثبت. دیگه استرس و پروژه و .... ها هم نداره. هیچ کشور دیگه ای هم به این راحتی نمیتونه ویزایی بگیره که بره بیزینس خودشو راه بندازه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)