صفحه 61 از 80 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط kkkkssss نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه ارهوس رنک 95 دنیا را داره و تو مهندسی خیلی دانشگاه خوبی هستش.فاند هم اگه رتبه 4 کاری واسطون در نظر بکیره حدود 16000کرون میمونه که زندگی 2 نفر حدود 10000 کرون هزینه داره ولی بستگی به شیوه زندگی داره
    مرسی بابت جوابت دوست عزیز ... من مهندسی اپلای نکردم و زیر مجموعه بیزینس اسکول یا همون دانشکده مدیریت هستم ... رتبه 4 کاری رو در چه صورتی در نظر میگیرن؟ شرایط بازار کار دکتری مدیریت بعد فارغالتحصیلی تو دانمارک چطوره؟
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    مرسی بابت جوابت دوست عزیز ... من مهندسی اپلای نکردم و زیر مجموعه بیزینس اسکول یا همون دانشکده مدیریت هستم ... رتبه 4 کاری رو در چه صورتی در نظر میگیرن؟ شرایط بازار کار دکتری مدیریت بعد فارغالتحصیلی تو دانمارک چطوره؟
    سلام
    رتبه 4 کاری از روی سابقه کاری بعد از فوق لیسانس محاسبه میشه. بین لیسانس و فوق هرچند سال هم باشه حساب نمیشه. رتبه 4 وقتی که سابقه کارت کمتر از 1 سال.اگه سابقت زیادتر باشه تا 8 هم بالا مبرتش استادت.بازار کار رو هم بستگی به زرنگی خودت داره نمی دونم مثال خوبی میزنم یا نه ولی من تو ایران کارگر افغانی که اصلا فارسی نمی تونست صحبت کنه داشتم که خیلی خوب کار می کرد و کارگر افغانی داشتم که فارسی خوب صحبت میکرد ولی اصلا کار بلد نبود و اخراجش کردم.
    ما هم (خودم رو میگم) در دانمارک همین وضع رو داریم

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط kkkkssss نمایش پست ها
    سلام
    رتبه 4 کاری از روی سابقه کاری بعد از فوق لیسانس محاسبه میشه. بین لیسانس و فوق هرچند سال هم باشه حساب نمیشه. رتبه 4 وقتی که سابقه کارت کمتر از 1 سال.اگه سابقت زیادتر باشه تا 8 هم بالا مبرتش استادت.بازار کار رو هم بستگی به زرنگی خودت داره نمی دونم مثال خوبی میزنم یا نه ولی من تو ایران کارگر افغانی که اصلا فارسی نمی تونست صحبت کنه داشتم که خیلی خوب کار می کرد و کارگر افغانی داشتم که فارسی خوب صحبت میکرد ولی اصلا کار بلد نبود و اخراجش کردم.
    ما هم (خودم رو میگم) در دانمارک همین وضع رو داریم
    ممنون دوست خوبم بابت توضیحاتت خیلی لطف کردی... من بعد ارشدم حدود 3 سال سابقه کار فول تایم تو سازمانهای بزرگ دولتی و کاملا تخصصی (تو حوزه مدیریت دانش و برنامه ریزی استراتژیک) انجام دادم ... چه رتبه ای بهم تعلق میگیره و حدودا چه مقداری ماهانه دستم رو میگیره (بعد کسر مالیات)؟ همچنین اگه اطلاعاتی در مورد شهرش هم بدین ممنون میشم و هزینه تخمینی پرواز از تهران برای دونفر ... ببخشید طولانی شد
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

با سلام.
    من فوق رياضي از دانشگاه خواجه نصير با معدل ١٩ هستم.
    ٢ مقاله isi دارم.شاگرد اول دانشگاه بودم.پذيرش دكترا از دانشگاه خودمان داشتم.به نظرتان ميتونم فاند بگيرم در دكتري در دانمارك؟

سلام
    من با موسسه مهاجرتی ملک پور تو تهران تماس گرفتم کفت دانمارک ویزای تحصیل به ایرانی ها نمیده ؟؟؟ آیا این درسته ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام
    من با موسسه مهاجرتی ملک پور تو تهران تماس گرفتم کفت دانمارک ویزای تحصیل به ایرانی ها نمیده ؟؟؟ آیا این درسته ؟
    سلام
    دوست خوبم از بچه های فروم به تازگی دکتری دانمارک پذیرش گرفتن و راحت هم ویزا گرفتن و رفتن به شایعات توجه نکنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dan_phd نمایش پست ها
    با سلام.
    من فوق رياضي از دانشگاه خواجه نصير با معدل ١٩ هستم.
    ٢ مقاله isi دارم.شاگرد اول دانشگاه بودم.پذيرش دكترا از دانشگاه خودمان داشتم.به نظرتان ميتونم فاند بگيرم در دكتري در دانمارك؟
    دوست عزیز
    همه چیز به پیدا کردن پوزیشن و داشتن پروپوزال مرتبط بستگی دارد بطور کلی بنظر من شما کشورهای اسکاندیناوی و استرالیا و نیوزلند به شرط داشتن ایلتس ۶.۵ شانس خیلی خوبی داری
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام
    امان از این موسسه ها. ویزا که میدان هیچی تازه کلی هم تحویل میگیرن . مثلن من که رفتم سفارت دیدم همه ساعت ها صف وایسادن من رو چون دانشجو بودم بدون نوبت فرستادن واسه مصاحبه. قرار بود ویزام حداقل ۲ ماه بعد بیاد ولی سر ۲ هفته اومد.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    میخواستم بدونم از دوستان کسی در Roskilde campuse دانشگاه DTU تحصیل میکنه؟؟ یا اگه اطلاعاتی در مورد نحوه زندگی در این شهر و دانشگاه داره ممنون میشم بهم کمک کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط aerospc نمایش پست ها
    امان از این موسسه ها. ویزا که میدان هیچی تازه کلی هم تحویل میگیرن . مثلن من که رفتم سفارت دیدم همه ساعت ها صف وایسادن من رو چون دانشجو بودم بدون نوبت فرستادن واسه مصاحبه. قرار بود ویزام حداقل ۲ ماه بعد بیاد ولی سر ۲ هفته اومد.
    سلام بچه ها . میشه منو راهنمایی کنید . من و شوهرم می خوایم برای فوق دانمارک اپلای کنیم .من برق الکترونیک از آزاد هستم و شوهرم مهدس متالورزی از دانشگاه علمی کابردی به صورت کاردانی کارشناسی هست . ما 9 سال سابقه نفت و گاز داریم و شوهرم هم برای کنفرانس بین المللی گاز 2014 در شهر کپنهاگ دانمارک پذیرفته شده و برای سپتامبر 2014 می خواهیم بریم .سوالم اینه که برای ویزای دانشجویی برای ترم بعد از ترم سپتامبر چقدر شانس داریم .فقط اینکه من و شوهرم برای ویزای دانشجویی آمریکا ریجکت شدیم ؟ آیا تاثیر می زاره یه نه؟ IELTS 6.5 هم داریم . ممنون میشم راهنماییم کنید ؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)