صفحه 62 از 80 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    سلام بچه ها . میشه منو راهنمایی کنید . من و شوهرم می خوایم برای فوق دانمارک اپلای کنیم .من برق الکترونیک از آزاد هستم و شوهرم مهدس متالورزی از دانشگاه علمی کابردی به صورت کاردانی کارشناسی هست . ما 9 سال سابقه نفت و گاز داریم و شوهرم هم برای کنفرانس بین المللی گاز 2014 در شهر کپنهاگ دانمارک پذیرفته شده و برای سپتامبر 2014 می خواهیم بریم .سوالم اینه که برای ویزای دانشجویی برای ترم بعد از ترم سپتامبر چقدر شانس داریم .فقط اینکه من و شوهرم برای ویزای دانشجویی آمریکا ریجکت شدیم ؟ آیا تاثیر می زاره یه نه؟ IELTS 6.5 هم داریم . ممنون میشم راهنماییم کنید ؟؟؟؟
    دوست عزیز
    یک نکته را نفرمودید ایا شما و همسرتان برای مستر در یکی از دانشگاه های دانمارک پذیرش گرفته اید؟ اطلاع دارید دوره مستر در دانمارک دیگر رایگان نیست؟ شما به شرط گرفتن پذیزش و اثبات تمکن مالی میتوانید ویزا بگیرید ویزای شینگن ارتباطی به ویزای امریکا هم ندارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز
    یک نکته را نفرمودید ایا شما و همسرتان برای مستر در یکی از دانشگاه های دانمارک پذیرش گرفته اید؟ اطلاع دارید دوره مستر در دانمارک دیگر رایگان نیست؟ شما به شرط گرفتن پذیزش و اثبات تمکن مالی میتوانید ویزا بگیرید ویزای شینگن ارتباطی به ویزای امریکا هم ندارد
    خیلی ممنون برای جوابتون . درسته .اطلاع دارم . تمکن مالی به چه صورت است ؟ راستش ما بین دانشگاه های انگلیس و دانمارک موندیم ؟؟؟؟ یعنی حتی در مصاحبه ما بگیم ما نفت و گاریم مشکای نیست ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط asgs نمایش پست ها
    خیلی ممنون برای جوابتون . درسته .اطلاع دارهماهنگین مالی به چه صورت است ؟ راستش ما بین دانشگاه های انگلیس و دانمارک موندیم ؟؟؟؟ یعنی حتی در مصاحبه ما بگیم ما نفت و گاریم مشکای نیست ؟
    دوست عزیز
    شما اول اپلای کنید پذیرش بگیرید بعد ویزا نگران نباشید دانشگاه هماهنگی لازم را به عمل می اورد
    تمکن مالی یعنی شما پرینت موجودی حسابی ببری سفارت که نشاندهنده مبلغی باشد که هزینه یکسال تحصیل و زندگی شما ا باشد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

در حال حاضر از دوستان کسی مشغول به تحصیل دکتری برق قدرت تو دانشگاه کپنهاگن هست؟ ممنون میشم از شرایط کار و پوزیشی که داره اطلاعاتی بذارن

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

سلام دوستان
    یه دانشگاهی تو دانمارک این مدرکو ازم میخواد اگه کسی نمونشو داره میشه اینجا برام بذاره.
    ممنون.

Excel sheet with translation of grades to the Danish grading system

Junior Member

سلام،
    فکر کنم این فایل به دردتون بخوره (یه فایل اکسل هست با دو صفحه، یکی نمونه برای سیستم نمره‌دهی معمول تو ایران و یکی دیگه هم برای سیستم ECTS).
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member Gclub آواتار ها

سلام دوستان
    لیست پوزیشن های خالی توی دانمارک- رشته فاینانس/ اقتصاد رو از کجا می تونم بگیرم؟ آیا سایتی هست که معرفی کنه و آپدیت باشه یا باید دونه دونه دانشگاه ها رو خودم بگردم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mojimech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه دانشگاهی تو دانمارک این مدرکو ازم میخواد اگه کسی نمونشو داره میشه اینجا برام بذاره.
    ممنون.

Excel sheet with translation of grades to the Danish grading system
    دانشگاه DTU رو حتما میگید. توی آگهی هایی که برای پوزیشن اعلام میکنه، لینک و فایل اکسل رو هم گذاشته.

سیستم ایران و سیستم قدیمی فرانسه یکی هست. میتونی اون رو تو نت سرچ کنی براشون بفرستی

Junior Member

سلام . برای رشته مدیریت کدوم دانشگاه مدرکش معتبر تر و احتمال بورس دان راحت تر هستش.من خودم لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه ازاد تهران مرکز هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)