صفحه 67 از 80 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

با سلام خدمت همگی.میخواستم بدونم شرایط استاد شدن در دانشگاه های دانمارک(هر دانشگاهی) برای خارجی ها چطوره؟ کسی که از دانشگاه های مطرح دنیا دکترا گرفته باشه. کسی رو میشناسید اینکار رو انجام داده باشه؟ ممنون

سلام دوستان
    یه راهنمایی از شما دوستان میخواستم.من لیسانس مترجمی زبان با معدل 16 و مدرک فوقم مهندسی فناوری اطلاعات با معدل 19.33 از دانشگاه غیر انتفاعی تهران هست.میخواستم برای دکترا ذر زمینه شبکه اقدام کنم
    سابقه کاری من 6 سال تو یک شرکت اینترنتی کار تخصصی شبکه انجام میدم و حدود یک سال دستیار استاد دانشگاه بودم
    خیلی گیج شدم .الان نمیدونم باید نمره زبانم بالا باشه یا مقاله یا یه .... .چی براشون مهمتره برای پذیرش؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چیزی که برام مهم فانده. و یه قسمت خوندم ممکن برای یه پوزیشن چند نفر و انتخاب کنن و بعدش باهاشون محاسبه میکنن.میخواستم بدونم محاسبه کجاست ؟

سلام دوستان شانس پذیرش من در مقطع دکترا به همراه فاند چقدر است و کجا و چگونه اقدام کنم.
    لیسانس دانشگاه دولتی پاکدشت رشته گل و گیاهان زینتی معدل 17.04
    ارشد دانشگاه آزاد کرج رشته گیاهان زینتی 16.84 و نمره تز 19.75
    آیلتس 6
    دو مقاله فارسی در کنفرانس ملی داخل و دو مقاله isi
    مدارک فنی حرفه ای کامپیوتر و طراحی فضای سبز با کامپیوتر
    ضمنا دارای سه نامه توصیه اساتید و کلیه مدارک ترجمه شده و مهر خورده بهمراه رزومه و نامه انگیزه
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

با سلام
    من لیسانس برق- الکترونیک دارم با معدل 17.5 از دانشگاه دولتی. ta خیلی از درسا هم بودم. با خیلی از نرم افزار های رشتمونم اشنایی دارم تو بعضی هاشونم قوی.
    برا سال بعد میخوام درخواست بدم.
    میخوام از همین الان شروع کنم رزومه ام و قوی کنم برا سال بعد./
    اگه میشه لطف کنید بگید چی کارایی باید بکنم . چی رو باید به رزومه ام اضافه کنم .. در کل چیکارا میتونم بکنم؟؟؟
    اگه بخوام دوباره برا لیسانس بخونم باید چیکار کنم .

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan44 نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس برق- الکترونیک دارم با معدل 17.5 از دانشگاه دولتی. ta خیلی از درسا هم بودم. با خیلی از نرم افزار های رشتمونم اشنایی دارم تو بعضی هاشونم قوی.
    برا سال بعد میخوام درخواست بدم.
    میخوام از همین الان شروع کنم رزومه ام و قوی کنم برا سال بعد./
    اگه میشه لطف کنید بگید چی کارایی باید بکنم . چی رو باید به رزومه ام اضافه کنم .. در کل چیکارا میتونم بکنم؟؟؟
    اگه بخوام دوباره برا لیسانس بخونم باید چیکار کنم .
    هزینه زندگی در این کشور بسیار بالاست و هزینه تحصیل هم داره اونم 15 هزار یورو سالانه و بورس هاشم سخت گرفتنشون البته شما هم معدل و رزومه خوبی داری درکل اینجا من کسی رو ندیدم برای مستر اقدام کنه بیشتر برای گرین کارت و دکترا اقدام کردن.
    به نظرم روی فنلاند و سوئد تمرکز کنی بهتر بتونی نتیجه بگیری البته همه دانشگاه های سوئد و برخی دانشگاه های فنلاند پولی هست ولی گرفتن بورسشون به نسبت راحت تر هست
    اما اگه هنوزم علاقه مند به این کشور هستی و می خوای بیشتر در مورد بورس بدونی متن زیر رو بخون(این متن برای دانشگاه کپنهاگ هست) :

Scholarships
    All official state scholarships/fellowships are awarded through the Ministry of Foreign Affairs or the Ministry of Education in your home country.
    Information on scholarships for non-EU/EEA citizens enrolled for Master degree programmes in English at the University of Copenhagen : http://studies.ku.dk/studies/degree_students/ma/stipends/
    Please note that the International Office cannot give any further information on scholarships opportunities in Denmark .
    Tuition fees and residence permit
    Students from non- EU and non-EEA countries are required to pay tuition fees.
    Information on tuition fees for full degree programmes in English is available on this web sitehttp://studies.ku.dk/admission/degree_students/

The question of residence permits lies outside the jurisdiction of the university. Please contact the Danish Immigration Service for further information: http://www.nyidanmark.dk/en-us/frontpage.htm
    موفق باشی
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    هزینه زندگی در این کشور بسیار بالاست و هزینه تحصیل هم داره اونم 15 هزار یورو سالانه و بورس هاشم سخت گرفتنشون البته شما هم معدل و رزومه خوبی داری درکل اینجا من کسی رو ندیدم برای مستر اقدام کنه بیشتر برای گرین کارت و دکترا اقدام کردن.
    به نظرم روی فنلاند و سوئد تمرکز کنی بهتر بتونی نتیجه بگیری البته همه دانشگاه های سوئد و برخی دانشگاه های فنلاند پولی هست ولی گرفتن بورسشون به نسبت راحت تر هست
    اما اگه هنوزم علاقه مند به این کشور هستی و می خوای بیشتر در مورد بورس بدونی متن زیر رو بخون(این متن برای دانشگاه کپنهاگ هست) :

Scholarships
    All official state scholarships/fellowships are awarded through the Ministry of Foreign Affairs or the Ministry of Education in your home country.
    Information on scholarships for non-EU/EEA citizens enrolled for Master degree programmes in English at the University of Copenhagen : http://studies.ku.dk/studies/degree_students/ma/stipends/
    Please note that the International Office cannot give any further information on scholarships opportunities in Denmark .
    Tuition fees and residence permit
    Students from non- EU and non-EEA countries are required to pay tuition fees.
    Information on tuition fees for full degree programmes in English is available on this web sitehttp://studies.ku.dk/admission/degree_students/

The question of residence permits lies outside the jurisdiction of the university. Please contact the Danish Immigration Service for further information: http://www.nyidanmark.dk/en-us/frontpage.htm
    موفق باشی
    یعنی الان تمام دانشگاههای دانمارک و سوئد پولی شدن؟؟ ... اگه اونجا بتونم کار پیدا کنم میتونم خرج خودمو در بیارم./
    تو متن نوشته برا ارشد و دکتری در مورد لیسانسش چیزی ننوشته بود .
    کلا اگه بخوایین یه هدف مشخص برام تعیین کنید کجا رو پیشنهاد میدین؟/؟ .( برا کارشناسی)

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

یعنی الان تمام دانشگاههای دانمارک و سوئد پولی شدن؟؟ ... اگه اونجا بتونم کار پیدا کنم میتونم خرج خودمو در بیارم./
    تو متن نوشته برا ارشد و دکتری در مورد لیسانسش چیزی ننوشته بود .
    کلا اگه بخوایین یه هدف مشخص برام تعیین کنید کجا رو پیشنهاد میدین؟/؟ .( برا کارشناسی)
    شما با این معدل خوب و دانشگاه دولتی نیاز به خوندن مجدد نداری من پیشنهاد نمی کنم وقت تلف کردن هست مگر بخواید تغییر رشته بدید. چون معدلتون خوب هست اگه GRE بگیرید با این که اسکلارشیپ ها در دوره مستر بسیار محدود هستن اما شما شانس داری. به طور کلی بهترین کشور از نظر هزینه آلمان هست بقیه هزینه بالایی دارن در آلمان شما تنها هزینه زندگی داری و اونم با کمی کار جبران میشه.
    بله همه دانشگاه های سوئد و دانمارک برای غیر اروپایی ها پولی هست
    به اعتقاد خودم و خیلی از دوستان شما در دوره مستر به دلیل سختی دروس وقتی برای کار کردن ندارید اگه کار هم بتونید انجام بدید به دلیل شرایط درسی محدود خواهد بود. جواب این سوال رو باید دوستان با تجربه که در این کشور حضور دارن بگن
    منم در مورد لیسانس اطلاعی ندارم تمام اطلاعات من در مورد مستر هست! اما می دونم لیسانس به دانمارکی ارائه میشه
    پیروز باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

شما با این معدل خوب و دانشگاه دولتی نیاز به خوندن مجدد نداری من پیشنهاد نمی کنم وقت تلف کردن هست مگر بخواید تغییر رشته بدید. چون معدلتون خوب هست اگه GRE بگیرید با این که اسکلارشیپ ها در دوره مستر بسیار محدود هستن اما شما شانس داری. به طور کلی بهترین کشور از نظر هزینه آلمان هست بقیه هزینه بالایی دارن در آلمان شما تنها هزینه زندگی داری و اونم با کمی کار جبران میشه.
    بله همه دانشگاه های سوئد و دانمارک برای غیر اروپایی ها پولی هست
    به اعتقاد خودم و خیلی از دوستان شما در دوره مستر به دلیل سختی دروس وقتی برای کار کردن ندارید اگه کار هم بتونید انجام بدید به دلیل شرایط درسی محدود خواهد بود. جواب این سوال رو باید دوستان با تجربه که در این کشور حضور دارن بگن
    منم در مورد لیسانس اطلاعی ندارم تمام اطلاعات من در مورد مستر هست! اما می دونم لیسانس به دانمارکی ارائه میشه
    پیروز باشی
    ممنون.
    راستش میخوام اگه شد نرم افزار یا it و یا عمران بخونم.
    تو همین کشور دانمارک شانس دارم یا کشورهای سوئد و المان و ...؟؟
    با این شرایط یعنی کشور المان برا مقطع لیسانس گزینه خوبیه؟؟
    گفتم شاید بتونم کارهای پژوهشی و پروژه ای انجام بدم.میشه؟؟؟
    اگه دانمارکی درس بدن دیگه شهریه نداره درسته؟؟

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون.
    راستش میخوام اگه شد نرم افزار یا it و یا عمران بخونم.
    تو همین کشور دانمارک شانس دارم یا کشورهای سوئد و المان و ...؟؟
    با این شرایط یعنی کشور المان برا مقطع لیسانس گزینه خوبیه؟؟
    گفتم شاید بتونم کارهای پژوهشی و پروژه ای انجام بدم.میشه؟؟؟
    اگه دانمارکی درس بدن دیگه شهریه نداره درسته؟؟
    من رشتم نرم افزاره سرعت تغییر در این رشته بسیار بالاست و شما در سن های بالا به شدت دچار مشکل میشی چون توانایی یادگیری در سن بالا کم میشه و توان امروز رو نداری
    برای لیسانس در دانمارک یا سوئد شما هم باید شهریه بالا بدی و هم به زبان این کشور ها درس بخونی.
    بله گزینه بسیار خوبی هست اما شما باید آلمانی بلد باشید. اتریش هم خوبه اما اصلا پیشنهاد نمی کنم چون از نظر هزینه از آلمان بیشتر در میاد و کیفیت آلمان رو هم نداره و هم آینده کاریش اصلا خوب نیست(خود کشورش بیکار زیاد داره).
    بله در آلمان امکانش بالاست دوستم می گفت از زمانی که رفته تا الان تقریبا بیکار نبوده
    همون طور که بالا گفتم شهریه داره تازه کم هم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

من رشتم نرم افزاره سرعت تغییر در این رشته بسیار بالاست و شما در سن های بالا به شدت دچار مشکل میشی چون توانایی یادگیری در سن بالا کم میشه و توان امروز رو نداری
    برای لیسانس در دانمارک یا سوئد شما هم باید شهریه بالا بدی و هم به زبان این کشور ها درس بخونی.
    بله گزینه بسیار خوبی هست اما شما باید آلمانی بلد باشید. اتریش هم خوبه اما اصلا پیشنهاد نمی کنم چون از نظر هزینه از آلمان بیشتر در میاد و کیفیت آلمان رو هم نداره و هم آینده کاریش اصلا خوب نیست(خود کشورش بیکار زیاد داره).
    بله در آلمان امکانش بالاست دوستم می گفت از زمانی که رفته تا الان تقریبا بیکار نبوده
    همون طور که بالا گفتم شهریه داره تازه کم هم نیست
    درسته ولی تغییراتش تا اون حد نباید باشه که به مشکل جدی بخوریم.نمی دونم.
    اخه المان نامرد میگه باید اول مدرک زبان المانی بیاری بعد برا پذیرش درخواست بدی...خیلی بده این شکلی.
    میشه هم از اون زمان محدود برا کار که خودشون میگن استفاده کرد و هم تو کارهای پژوهشی و غیر رسمی دانشگاه بود ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)