صفحه 69 از 80 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

با سلام من کارشناسی مهندسی برق ار دانشگاه مازندران گرفتم. رتبه ارشدم شد 9 دانشگاه تهران (مهندسی برق) قبول شدم .
    4 تا مقاله دارم و معدل کارشناسیم 14.23 و ارشدم 15.2 و نمره تافل بنده 89 شده .میخوام دوباره Master بگیرم.آیا شانسی برای گرفتن Fund دارم.
    بسیار متشکر

Junior Member

با عرض سلام و تبریک سال نو خورشیدی ه

حقیقتا یک سوالی که خیلی ذهنم رو مشغول کرده رو میپرسم امید وارم اساتیدی که تجربه دارن خیلی زود بتونن به من کمک کنن

آیا فرد اصلی تقاضا دهنده گرین کارت (با قوانین 2014)میتونه اونجا مستر بخونه بدون اینکه ویزای گرین کارتش و روند اقامتش دچار مشکل بشه ؟نگران هزینه هاش نیستم فقط چون رشتشو خیلی با اهمیت میدونم میخوام این کارو بکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aaamirr نمایش پست ها
    با عرض سلام و تبریک سال نو خورشیدی ه

حقیقتا یک سوالی که خیلی ذهنم رو مشغول کرده رو میپرسم امید وارم اساتیدی که تجربه دارن خیلی زود بتونن به من کمک کنن

آیا فرد اصلی تقاضا دهنده گرین کارت (با قوانین 2014)میتونه اونجا مستر بخونه بدون اینکه ویزای گرین کارتش و روند اقامتش دچار مشکل بشه ؟نگران هزینه هاش نیستم فقط چون رشتشو خیلی با اهمیت میدونم میخوام این کارو بکنم.
    سلام،
    من نمی دونم این چیزی که می گم چقدر به وضعیت مورد نظرتون می خوره اما من در حالی که مستر می خوندم درخواست گرین کارت هم کردم و قبل از فارغ التخصیلی ام گرین کارتم اومد و مشکلی نبود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar49 نمایش پست ها
    سلام،
    من نمی دونم این چیزی که می گم چقدر به وضعیت مورد نظرتون می خوره اما من در حالی که مستر می خوندم درخواست گرین کارت هم کردم و قبل از فارغ التخصیلی ام گرین کارتم اومد و مشکلی نبود.

متشکر از پیامتون یعنی ویزای دانشجویی داشتین و قبل از اتمام درس ویزای کاریتونو گرفتین .حالا بنظرتون از کجا سوال بپرسم به قطعیت بیشتری میرسم .از دانشگاه یا از اداره مهاجرت ؟چون دلم نمی خواد با تحصیل ویزای کاریم خراب بشه.متشکر میشم اگه راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aaamirr نمایش پست ها
    متشکر از پیامتون یعنی ویزای دانشجویی داشتین و قبل از اتمام درس ویزای کاریتونو گرفتین .حالا بنظرتون از کجا سوال بپرسم به قطعیت بیشتری میرسم .از دانشگاه یا از اداره مهاجرت ؟چون دلم نمی خواد با تحصیل ویزای کاریم خراب بشه.متشکر میشم اگه راهنماییم کنید
    اگه با گرین کارت بیاین دانمارک باید تو سال دوم بالای سیصد هزار کرون درآمد داشته باشین. با تحصیل تمام وقت میشه این مقدار درآمد داشت؟
    من فکر می کنم اگه به شرایط حفظ گرین کارتتون لطمه نمی خوره، اونها کاری ندارن که شما تو دانمارک ادامه تحصیل هم می‌دین یا نه. به هر حال برای اطمینان بیشتر باید ازاداره مهاجرت بپرسین.

Junior Member

با سلام و تبریک سال نو

من می خوام برای یه دانشگاه توی دانمارک در مقطع دکترا اقدام کنم، برای ریزنمرات همچین متنی رو گذاشته:

Certified official transcripts of exams in English or Danish translation and certified copy of bachelor diploma and master’s diploma - All documentation must be officially translated into English and certified. Certified means that your home university or a public notary verifies that the copy is a true copy of the original document. The copy must be stamped with the original stamp of the verifying institution and added the text: “True copy of the original document” and signed with a blue pen.

از اونجایی که دانشگاه بعد از ترجمه مدرکی رو امضا نمی کنه، نیاز هست که مدارک از طریق دارالترجمه برای تایید به وزارت خارجه دادگستری فرستاده بشه؟
    یا فقط کافیه تائیدیه وزارت علوم رو بگیرم و مدارک رو ببرم برا ترجمه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nonokh نمایش پست ها
    با سلام و تبریک سال نو

من می خوام برای یه دانشگاه توی دانمارک در مقطع دکترا اقدام کنم، برای ریزنمرات همچین متنی رو گذاشته:

Certified official transcripts of exams in English or Danish translation and certified copy of bachelor diploma and master’s diploma - All documentation must be officially translated into English and certified. Certified means that your home university or a public notary verifies that the copy is a true copy of the original document. The copy must be stamped with the original stamp of the verifying institution and added the text: “True copy of the original document” and signed with a blue pen.

از اونجایی که دانشگاه بعد از ترجمه مدرکی رو امضا نمی کنه، نیاز هست که مدارک از طریق دارالترجمه برای تایید به وزارت خارجه دادگستری فرستاده بشه؟
    یا فقط کافیه تائیدیه وزارت علوم رو بگیرم و مدارک رو ببرم برا ترجمه؟
    سلام،
    تا جایی که من یادمه خودِ دارالترجمه کارهای تایید توسط وزارت خارجه و دادگستری رو هم انجام می‌داد و این جزء روال عادی‌شون بود (بعد از گرفتن تایید وزارت علوم روی مدرک توسط شما).

Junior Member

سلام یه سوال، دانشگاه های دانمارک برای مقظع فوق تو سیمستر دوم دانشجو میگیره یا فقط یه بار تو سال این کار انجام میشه و اینکه دانشگاه هاش شرط معدل دارن؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

دوستان راجب دانشگاه دانمارک جنوبی (University of Southern Denmark) کسی اطلاعاتی داره؟ شهر Odense چطوریه؟ شرایط زندگی، هزینه ها و ...
    تعدد دانشجوهای ایرانی تو این دانشگاه چطوره؟!

سلام دوستان
    آیا کسی اطلاعاتی در زمینه ادامه تحصیل دندانپزشکی در دانمارک داره؟
    من دندانپزشک عمومی هستم و برای تخصص میخوام اقدام کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)