صفحه 70 از 80 نخستنخست ... 206061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar49 نمایش پست ها
    اگه با گرین کارت بیاین دانمارک باید تو سال دوم بالای سیصد هزار کرون درآمد داشته باشین. با تحصیل تمام وقت میشه این مقدار درآمد داشت؟
    من فکر می کنم اگه به شرایط حفظ گرین کارتتون لطمه نمی خوره، اونها کاری ندارن که شما تو دانمارک ادامه تحصیل هم می‌دین یا نه. به هر حال برای اطمینان بیشتر باید ازاداره مهاجرت بپرسین.
    من تحصیلی پذیرش گرفتم (مستر) و الان میخوام بعد از آمدنم به دانمارک برای گرین کارت کاری اقدام کنم. وقتی با خانم مغروری (سفارت) صحبت کردم گفت باید یک بار بری ایران و از اونجا اقدام کنی. آیا شما هم همین کارو انجام دادید؟ بعد از اینکه گرین کارتتون اومد، از نظر تعداد ساعاتی که میتونستید کار کنید، کدوم قوانین اولویت داشت؟ میتونستید تمام وقت هم کار کنید؟ یا پیش از پایان درستون این قضیه امکان نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkazemi نمایش پست ها
    من تحصیلی پذیرش گرفتم (مستر) و الان میخوام بعد از آمدنم به دانمارک برای گرین کارت کاری اقدام کنم. وقتی با خانم مغروری (سفارت) صحبت کردم گفت باید یک بار بری ایران و از اونجا اقدام کنی. آیا شما هم همین کارو انجام دادید؟ بعد از اینکه گرین کارتتون اومد، از نظر تعداد ساعاتی که میتونستید کار کنید، کدوم قوانین اولویت داشت؟ میتونستید تمام وقت هم کار کنید؟ یا پیش از پایان درستون این قضیه امکان نداره؟
    من تو دانمارک در حین دانشجویی برای گرین کارت اقدام کردم و چون قبلا امتیازهای فنی و سابقه کاری رو داشتم، گرین کارتم حتی قبل از پایان تحصیل اومد. با توجه به اینکه گرین کارت داشتم، بعد از فارغ التحصیلی می تونستم تمام وقت هم کار کنم اما این کار با ویزای دانشجویی ممکن نیست. تا جایی که می دونم بعد از فارغ التحصیلی شش ماه فرصت دارین که کار پیدا کنین (در ادامه همون ویزای دانشجویی) و اگه کار پیدا کردین طبعا ویزای دانشجویی تغییر می کنه به ویزای کاری با امکان کار تمام وقت. البته در این مدت قاعدتا برای گرین کارت هم می تونین اقدام کنین و تا وقتی که جواب گرین کارت مشخص نشده می تونین تو دانمارک بمونین.

با تشکر از پاسختون. من الان هنوز منتظر دریافت ویزا هستم. یکی از بچه هایی که همزمان با من و همسرم انگشت نگاری شدند، یک هفته پیش ویزاش آماده شده. آیا هیچ راهی برای فهمیدن اینکه ویزا در چه مرحله ای هست وجود داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkazemi نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختون. من الان هنوز منتظر دریافت ویزا هستم. یکی از بچه هایی که همزمان با من و همسرم انگشت نگاری شدند، یک هفته پیش ویزاش آماده شده. آیا هیچ راهی برای فهمیدن اینکه ویزا در چه مرحله ای هست وجود داره؟
    راستش من فکر نکنم راهی باشه!

Junior Member

سلام کسی میدونه برای رشته ی ادبیات انگلیسی یا زبانشناسی کدوم دانشگاه دانمارک بهتره؟ و اینکه شرایطشون برای بورس چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام. من لیسانس مدیریت دولتی با معدل 14.6 و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی با معدل 18.48 از دانشگاه آزاد دارم. یک مقاله داخلی دارم و یک مقاله isi در حال انجام . در ضمن متاهل هستم و یک فرزند پسر دارم. سوالی که داشتم اینه که با فرض نمره خوب آیلتس شانسی برای بورس شدن در مقطع دکترا برای دانمارک دارم؟ یا اینکه برای مستر اقدام کنم و دوباره فوق بخونم؟ با یک فرزند میشه به راحتی ویزا گرفت؟؟ قبلا از راهنمایی دوستان ممنونم.

Junior Member

1- کارشناسی: کشاورزی/ خاکشناسی/ دانشگاه رازی کرمانشاه/ 14.73
    2- کارشناسی ارشد: کشاورزی/ فیزیک و حفاظت خاک/ دانشگاه صنعتی اصفهان/ 16.05
    3- فاقد مدرک زبان هستم. اما در حال خواندن برای امتحان ایلتس هستم (بالای 6).
    4- یک مقاله ISI آماده ارسال به مجله (Elsevier یا Springer) با ایمپکت بالای 3.
    5- 3 مقاله علمی پژوهشی از دانشگاه فردوسی مشهد و صنعتی اصفهان، یک مقاله کنفرانسی بین المللی از دانشگاه صنعتی اصفهان، یک مقاله همایشی از دانشگاه یزد و در نهایت دو مقاله کنگره ای علوم خاک ایران از دانشگاه تبریز و اهواز.
    6- برای رشته کشاورزی، گرایش خاکشناسی در مقطع دکتری میخوام اپلای کنم.
    7- اولویت من در انتخاب کشورها به ترتیب: سوئیس، استرالیا، آمریکا، کانادا، آلمان و برخی کشورهای اروپایی است
    8- کسب رتبه 105 کشوری در مقطع کارشناسی ارشد/ نمره دفاعیه عالی از دانشگاه صنعتی اصفهان با نمره 19.8/ و دارای 4 توصیه نامه از اساتید
    9- فاند و فول فاند برام خیلی مهمه؟
    تشکر میکنم اگه کمکم کنید در مورد اینکه آیا با همچین رزومه ای در کدوم یک از کشورهای فوق و یا چه دانشگاه های شانس بیشتری رو برای اپلای و پذیرش در سال 2016 و 2017 دارم و اینکه آیا شانس پذیرش در دانشگاه های با رنک بالا رو دارم؟

آیا از بچه ها کسی در Randers (قاناس) زندگی میکنه؟ من برای آگوست میخوام بیام اونجا و سایت cepheus میگه باید برای رزرو خونه باید یک نفر خونه رو ببینه. بنابراین اگه فردی باشرایط مذکور وجود داره لطفا اعلام کنید.

Junior Member ipot آواتار ها

سلام دوستان
    من فارق التحصیل دکترای دامپزشکی هستم و میخواستم واسه دانمارک اقدام کنم. چن تا سوال داشتم
    1. مقطع MSc دیگه شغل حساب نمیشه که؟چون fee زده تو دانشگاه کپنهاگ! شانس گرفتن فاند چطوری تو این مقطع؟ ایا باید با استادا مکاتبه کرد؟ یا خود کمیته تشخیص میده به کی فاند بده
    2. ایا بورس دولتی خاصی واسه ما ایرانیا هست؟
    3. Phd با استادام میشه مکاتبه کرد یا فقط دنبال vacancy باشم؟
    سپاس

Junior Member

Red face پاسخ : تحصیل در دانمارک

سلام
    وقت همگی بخیر
    شاید جای مناسبی برا مطرح کردن سوالم نباشه پیشاپیش عذر خواهی میکنم
    میخواستم بدوم میشه در آموزشگاه های زبان در دانمارک ثبت نام کرد ؟
    منظورم اینه از یه آموزشگاه میشه فرم دریاقت کرد و و با توجه ب اون فرم مدارک کامل کرد برای رفتن ب کشور دانمارک و یادگیری زبان انگلیسی ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)