صفحه 71 از 80 نخستنخست ... 216162636465666768697071727374757677787980 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

با سلام

من دانشجوی کارشناسی مهندسی عمران با معدل 13 دانشگاه علم و صنعت هستم که شهریور سال دیگه فارغ التحصیل میشم و زبان انگلیسی نسبتا خوبی دارم که برای گرفتن مدرک زبان چند ماه لازم دارم ، لطفا راهنمایی کنید براای پذیرش در گرایش خاک و گرایش حمل و نقل در مقطع ارشد چه دانشگاه هایی رو بررسی کنم؟

ضمنا تا حدود 6000 دلار در سال (تقریبا رایگان) می تونم داشته باشم که هزینه هام جمع شه.

Junior Member

با سلام
    این که یه دانشگاهی در دانمارک گفته باید ریز نمرات را با سیستم اون ها در فرمت اکسل در بیاریم چه جوریه؟؟ راهنمایی بفرمایید ممنون می شم. ددلاینم نزدیکه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SA33D نمایش پست ها
    تبدیل نمرات به سیستم نمره دهی دانمارکی :

1. فایل اکسل رو دانلود کنید. لینک

2. در فایل اکسل، بعد از ورود نام و تاریخ تولد، مقطع تحصیلی رو مشخص کنید. برای لیسانس و فوق لیسانس باید دو فایل اکسل جداگانه فرستاد.

3. حداقل و حداکثر نمره قبولی در سیستم نمره دهی پیشین رو وارد کنید. برای لیسانس ایران 10 الی 20 و فوق 12 الی 20 هست.

4. در بحش بعد نام تک تک واحد هارو زیر بخش Name of courses - with grades given as digits اضافه کنید، به همراه نمره و ضریب

5. نام تک تک واحدها رو زیر بخش Name of courses - with 'Passed' or 'Not passed' اضافه کنید و جلوش مشخص کنید که پاس کردید یا افتادید !

6. نمره و ضریب تز رو هم در بخش Grade for Bsc or Msc thesis وارد کنید.

7. فایل اکسل میانگین نمرات رو حساب می کنه و تمام

با سلام
    چند سوال در مورد این فایل اکسل؟
    1-این فایل اکسل درسته؟
    2-دروسی که افتاده ایم رو باید وارد کنیم؟
    3- نمره تز در مستر رو نباید توی معدل بیاریم؟ اینجوری معدلم خیلی میکشه پایین!@!!

Junior Member

با سلام،من لیسانس و فوقم هردو مهندسی مواد گرایش سرامیک هست ولی هیچ دانشگاهی در دانمارک پیدا نکردم که در این زمینه پوزيشن ارائه بده میشه لطفا منو راهنمایی کنید??یه سوال دیگه هم دارم آیا میشه پیشنهاد یه پروژه از خودمون رو بدیم به یه استاد که تمایل داریم در اون زمینه کار کنیم یا حتما باید پوزيشن موجود در دانشگاه باشه??ممنون میشم پاسخ بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

من ۲ تا سوال دارم دربازه تحصیل در مقطع فوق در دانمارک.

۱. من لیسانسم از فنلاند هست به زبان انگلیسی. آیا بازم باید مدرک زبان بگیرم؟
    ۲. من ویزای Family member of EU citizen دارم که از طریق دانمارک اقدام کردم. آیا باید شهریه ‍پرداخت کنم؟

مرسی.

سلام،
    من یه سوال مهم دارم لطفا جواب بدین.
    من دکتری اینجا گرفتم و میخوام دوباره برا دکتری تو دانمارک اقدام کنم، به نظر شما ذکر کنم دکتری دارم یا نه؟

سلام

من واسه فرصت مطالعاتی میخاستم برم دانمارک چند تا سوال دارم ممنون میشم اگه جوابم را بدید.
    1) من چیزی که توی ویزای AR1 دیدم انگار واسه محققین میهمان باید 3250 کرون پرداخت کرد که البته این خیلی مبلغش زیاد هست میخام ببینم این درسته؟

2) من میخاستم از بورس وزارت علوم استفاده کنم . نمیدونم بهتره که تو فرم ویزا نامه حمایت مالی را قید کنم یا اصلا با حساب بانکی برم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

3) در آخر هم میخام بدونم که میانگین زمان برای گرفتن ویزا تقریبا چقدر هستش؟

ممنون از لطفتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sugarecane نمایش پست ها
    با سلام
    چند سوال در مورد این فایل اکسل؟
    1-این فایل اکسل درسته؟
    2-دروسی که افتاده ایم رو باید وارد کنیم؟
    3- نمره تز در مستر رو نباید توی معدل بیاریم؟ اینجوری معدلم خیلی میکشه پایین!@!!
    در مورد Pass , Not pass شامل دروسی میشه که با همین معیار می سنجن و تو بعضی از کشورها رایج هست. تو ایران ما سیستم آموزشی نمره میده پس کسایی که از ایران مدرک می گیرن نیازی به پر کردن این بخش ندارن.
    در مورد نمره تز هم جای جداگانه داره، اصلاً به همین خاطر جداش کردن که نمره تز تاثیری تو معدل نداشته باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. in electronics in Tabriz University

سلام دوستان. من پست های قبل رو خوندم ولی جواب قطعی نگرفتم برای سوالم.
    برای تبدیل نمرات لیسانس و فوق لیسانس به سیستم نمره دانمارکی با استفاده از فایل اکسلی که تو سایت دانشگاه است , آیا نمره درس های افتادمون رو هم باید وارد کنیم یا نمره ی پاس شده اون درس کافیه ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سال دیگه لیسانس دبیری زبان انگلیسی میگیرم، از دانشگاه فرهنگیان (تربیت معلم). معدلم تا الان پائینتر از 17 نیومده. دارم فرانسوی هم یاد میگیرم و تا فارغ التحصیلی احتمالا سطح B2 باشم. خیلی دوست داشتم برای ارشد تو رشته خودم (آموزش زبان انگلیسی) یا رشته زبان شناسی اقدام کنم. اولا میخواستم بدونم چه مقدار شانس پذیرش دارم؟ و همچنین آیا در مقطع فوق لیسانس امکان گرفتن بورس هست؟ مخصوصا تو رشته من.
    در ضمن میخواستم نظرتونو بدونم راجع به این که از بین کشور های دانمارک، هلند،بلژیک، آلمان و سوئد، برای کدوم کشور راحت تر میتونم اقدام کنم؟
    لازمه اشاره کنم که از نظر نظام وظیفه هیچ مشکلی ندارم.
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط Mehrdadiv : January 23rd, 2016 در ساعت 07:43 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)