صفحه 74 از 80 نخستنخست ... 246465666768697071727374757677787980 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

سلام دوستان عزیز
    من مدرک لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم و معدلم متاسفانه 14.44 بوده. نمره ام تو درس های آمار و احتمال ولی بالای 19 هست. الان میخوام واسه رشته ی Marketing تو کشور دانمارک از یه business school پذیرش بگیرم و خیلی برام مهمه که فاند هم بدن ولی حتی اگه کم باشه حاضرم اونجا کار کنم که پول دربیارم. رزومه ی خوبی دارم، 3 سال از 4 سال کارشناسی رو TA چهار درس تخصصی بودم تو دانشگاه و میتونم از حداقل 4 تا استاد recommendation بگیرم. یه مقاله هم در زمینه ی رضایت مشتری دارم که ISI نیست ولی تو ژورنال انگلیسی چاپ شده و واقعا مقاله ی خودم هست. درضمن سابقه کار هم دارم در زمینه رشته خودم تو چندجا و سابقه کار خوبی دارم. تنها نگرانیم معدلم هست که پایین تر از 15 هست. میخواستم ببینم اگه برم دنبال زبان و نمره تافل و IELTS و GRE رو بالا بگیرم شانسی واسه فاند گرفتن واسه یکی از business school های دانمارک در مقطع Master تو رشته ی Marketing دارم یا نه؟
    ممنون میشم جواب بدید دوستان بزرگوار

نقل قول نوشته اصلی توسط dasmeh نمایش پست ها
    How much is it

If it is about 6000-8000 DKK , you can live in Denmark easily.

email me at if you need to know more about Denmark.
    سلام. لطفا هزینه سالیانه تحصیل و زندگی در دانمارک به دلار یا یورو رو میفرمایین؟
    ویرایش توسط artemis_743 : December 30th, 2016 در ساعت 02:54 PM دلیل: پینگلیش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Highway and Transportation Engineering- UPM

سلام دوستان
    اگر بخوایم در دانمارک دندانپزشکی بخونم چه مدارکی لازمه؟
    آیا ایران مدرکش رو قبول داره؟
    هزینه زندگی و تحصیل چقدره؟
    چه زبانی باید یاد داشته باشم؟
    اگر میشه جواب بدید
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانمارک

سلام من و همسرم برای انجام تز از ایتالیا به مدت 6 ماه میخوایم بریم کپنهاگ البته بعنوان دانشجوی ارسموس میخواستم ببینم آیا امکانش هست خوابگاه دانشجویی ارزون پیدا کنیم بردو پرداخت دپوزیت؟

سلام. دوستان دانشگاه dtu ریز نمرات دبیرستان و مدرک دیپلم رو هم واسه پوزیشن دکترا میخواد؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام. دوستان دانشگاه dtu ریز نمرات دبیرستان و مدرک دیپلم رو هم واسه پوزیشن دکترا میخواد؟
    تویه مدارک لازم پوزیشن گفته؟ اگه آره که میخاد
    بعلاوه، در حالت کلی، در مراحل اولیه بررسی پوزیشنها در تمام دنیا، لازم نیست تمام مدارک بطور اصلی و کامل باشه. کما اینکه استاد برای پوزیشن به فوق لیسانس و لیسانس و مقالاتتون توجه میکنه. ریز نمرات دبیرستان به چه کارش میاد آخه؟
    اگرم /شاید بخان مطمئنا اون استاد نیست، بلکه بخش ثبت نام یا همون واحد آموزش دانشگاه/دانشکده ست.
    شما با استاد در این مورد اگه لازمه مکاتبه کن!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    تویه مدارک لازم پوزیشن گفته؟ اگه آره که میخاد
    بعلاوه، در حالت کلی، در مراحل اولیه بررسی پوزیشنها در تمام دنیا، لازم نیست تمام مدارک بطور اصلی و کامل باشه. کما اینکه استاد برای پوزیشن به فوق لیسانس و لیسانس و مقالاتتون توجه میکنه. ریز نمرات دبیرستان به چه کارش میاد آخه؟
    اگرم /شاید بخان مطمئنا اون استاد نیست، بلکه بخش ثبت نام یا همون واحد آموزش دانشگاه/دانشکده ست.
    شما با استاد در این مورد اگه لازمه مکاتبه کن!
    ممنون از پاسختون. نه توی صفحه معرفی پوزیشن فقط M.S. و B.S. رو میخواد. آخه شنیدم بعضی دانشگاههای اروپا این مدارک رو میخوان. گفتم اگه احیانا بعدا نیاز بشه از الان به فکر باشم. البته من توی توضیحات پوریشن های دانمارک چنین چیزی ندیدم ولی مثلا توی پوزیشن های آلمان دیدم که دیپلم و نمرات دبیرستان رو بخوان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computational cognitive neurobiology

سلام دوستان
    راستش من امسال براي مقطع كارشناسي براي امريكا اپلاي ميكنم و دنبال يه كشور براي plan B ميگردم كه اگه نشد جايي باشه ادامه بدم درسم رو.
    اين رزومم هست؛
    TOEFL ibt 104
    SAT subject:
    chemistry 750
    math level2 740
    ACT: 26
    معدل: ١٩.٤٠ از مدرسه نمونه دولتي رشته ي رياضي فيزيك
    يه پورتفوليو هنري مجسمه سازي و منبت هم دارم
    سه تا توصيه نامه خوب
    نقطه ضعف رزومه فقط شرايط مالي هست كه متاسفانه بيشتر از ٥٠٠ يورو در ماه نميتونن منو ساپورت كنن.
    ميخواستم بدونم دانشگاهي توي دانمارك يا كشور ديگه اي توي اروپا (من رو ببخشيد اطلاع زيادي درباره ي دانشگاه ها توي اروپا ندارم) هست كه بتونم حداقل شهريه رو بورس بگيرم و با اين مقدار ماهانه زندگي دانشجويي داشته باشم؟ رشته ي به خصوصي رو هم مد نظر ندارم، از مهندسي ها تا روانشناسي و فشن علاقه دارم.
    ممنون كه وقت ميذاريد

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sirsinaghobadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش من امسال براي مقطع كارشناسي براي امريكا اپلاي ميكنم و دنبال يه كشور براي plan B ميگردم كه اگه نشد جايي باشه ادامه بدم درسم رو.
    اين رزومم هست؛
    TOEFL ibt 104
    SAT subject:
    chemistry 750
    math level2 740
    ACT: 26
    معدل: ١٩.٤٠ از مدرسه نمونه دولتي رشته ي رياضي فيزيك
    يه پورتفوليو هنري مجسمه سازي و منبت هم دارم
    سه تا توصيه نامه خوب
    نقطه ضعف رزومه فقط شرايط مالي هست كه متاسفانه بيشتر از ٥٠٠ يورو در ماه نميتونن منو ساپورت كنن.
    ميخواستم بدونم دانشگاهي توي دانمارك يا كشور ديگه اي توي اروپا (من رو ببخشيد اطلاع زيادي درباره ي دانشگاه ها توي اروپا ندارم) هست كه بتونم حداقل شهريه رو بورس بگيرم و با اين مقدار ماهانه زندگي دانشجويي داشته باشم؟ رشته ي به خصوصي رو هم مد نظر ندارم، از مهندسي ها تا روانشناسي و فشن علاقه دارم.
    ممنون كه وقت ميذاريد
    بنظرم رویه کشورهایی که هزینه ی صفر دارن برای تحصیل مثل آلمان و فنلاند و ... روم کنید. بورسهای بین المللی برای کشورهای در حال توسعه رو هم در نظر بگیرید. دانمارک برای شما جای خوبی نیست. به نظرم.
    آلمان در مجموع بخاطر هزینه ی بسیار پایین زندگی و شهریه تقریبا صفر گزینه یبسیار خوبی برای شماست به نظرم!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

منم با نظر دوستمان MAHAN7
    موافقم، به نظر من هم به عنوان Plan B کشورهایی را در نظر بگیرید که هزینه کمتری دارند و یک خارجی را بهتر پذیرا می شوند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)