صفحه 75 از 80 نخستنخست ... 2565666768697071727374757677787980 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

سلام از دوستان كه دانمارك هستم يه سوال دارم دانشگاه southern denmark دانشگاه خوبي هست از نظر رتبه و اعتبار چون رشته منو داره

سلام

دوستان من در مورد کمپس Risø از دانشگاه دی تی یو سوال دارم... اصن چجور جایی؟ کجا باید خونه بگیریم اگه بخوایم بریم اونجا؟ چقدر هزینشه؟ کلا چرا این کمپس جدا از لینگبی قرار داره؟
    من قراره از سپتامبر بیام اونجا و کاملا هنگ کردم... چون فک میکردم میام لینگبی.

با تشکر

Junior Member

دوستان سلام
    میخوام برای mba از پذیرش بگیرم
    شرایطم هم اینجوریه
    نمره پیش دانشگاهی 16.4
    رتبه کنکور 3000
    مکانیک روزانه فردوسی مشهد اما بعد 9 ترم انتقالی گرفتم به غیر انتفاعی
    معدل لیسانس 15
    سوالم اینه که با نمره ایلتس و امتحان جی مت میشه تاثیر مورد قبول نبودن مدرک کارشناسی رو کم کرد یا نه
    اصن با این شرایط میتونم واسه مستر پذیرش بگیرم؟
    ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

سلام، میخواستم بدونم بعد از گرفتن مدرک تا چه مدت اجازه پیدا کردن یه کار توی دانمارک وجود داره و بعد از اون باید دانمارک رو ترک کنی؟

پیش فرض پاسخ : دانمارک

سلام !
    دانشگاه هاي دانمارك و اكثر كشور هاي حوزه اسكانديناوي براي دانشجويان عضو اتحاديه ي اروپا هزينه ي تحصيل رايگان ولي براي كشورهاي غير عضو هزينه ي كمي (البته به نرخ انها) ميگيرند ،صد البته داراي كيفيت اموزش و زندگي در سطح بالايي هستند و به طور دقيق ميتونيد رتبه ي دانشگاهها رو در سايت موسسه ي QS بررسي كنيد

سلام به شما دوست عزيز ! شما ميتونيد در سايت موسسه ي QS اطلاعات جامعي به دست بياريد كه شامل رتبه بندي دانشگاهها هم هست

دوستان در قسمت دانشگاه های دانمارک فقط باید قسمت اپن کال رو برای پذیرش در مقطع دکترا چک کنیم و منتظر باز شدن پوزیشن باشیم؟، ینی عین امریکا و کانادا نمیتونیم فیلد کاری استاد رو ببینیم و اگر اشتراکاتی داشتیم میل بزنیم؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_genetic نمایش پست ها
    رامین عزیز من هم دقیقا منظورم اینا بود و خوشحالم که شما خیلی‌ زود مطلب رو گرفتین. منم در پست‌های قبلی‌ گفتم که کلی‌ عوامل در پذیرش گرفتن دخیل هست و صرف مقاله نیست. بازم میگم مقاله هم اهمیت خودشو داره ولی‌ بحث اصلی‌ از اونجا شروع شد که ایشون مورد خودشونو عمومیت میبخشن و منم گوشزد کردم نمی‌شه نسخهٔ مشترک پیچید.
    به هر حال آرزوی موفقیت دارم واسه همهٔ انسانهای شریف و جویای علم

در ضمن بنده هر از گاهی‌ به این سایت سر میزنم اگر دوستان سؤالی در مورد دانشگاههای دانمارک یا شرایط زندگی‌ در اینجا رو داشته باشن خوشحال میشم بتونم کمک کنم.

سلام
    وقت بخیر
    ممنون میشم اگر از اخبار جدید پذیرش دکترا در هنر ( ترجبحا هنر های تجسمی ) اطلاعاتی دارید بهم بگید.
    مراحل اپلای کردن برای دکترای هنر در اروپا مد نظرم هست.
    من کارشناس ارشد تصویرسازی هستم، با معدل ۱۸ از دانشگاه هنر تهران و سال ۹۲ مدرکم را گرفتم. جایزه هایی هم در ایران در رشته تصویرسازی تونستم بگیرم و در خارج از ایران هم برگزیده شدم.
    در حال حاضر هم در رشته تصویرسازی در دانشگاه تدریس می کنم.
    به زودی هم ۱ تا ۲ مقاله isi را ارائه میدم و اینکه آیلتس هم تا عید حتما با نمره بالای 6.5
    برای بورس دکترا در رشته هنر در حوزه اسکاندیناوی به خصوص دانمارک میتونم درخواست کنم؟

ممنون

Junior Member

سلام به دوستان می خواستم ببینم با این وضعیت امکان پذیرش دارم (فول فاند) برای دکترا؟
    کارشناسی IT از دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا با معدل 16.20
    ارشد IT از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 19
    1 مقاله ISI و 1کنفرانس داخلی
    ielts:7

كسي از رشته بازيگري تو دانمارك اطلاعي داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)