صفحه 9 از 80 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 797

موضوع: تحصیل در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانمارک

دانمارک مهندسی نفت داره؟

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط mj.jafari نمایش پست ها
    من پذیرش دانشگاه آرهوس رو گرفتم. شهریه برای دکترا نداره و در ضمن ماهیانه 10000 کرون هم میده که میشه حدود 1300 یورو و اگر پروژه مورد تایید دولت قرار بگیره این مبلغ 25000 کرون میشه.
    اما تحصیل مستر رو باید شهریه بدید مگر اینکه پروژه مستر مورد حمایت دولت دانمارک باشه

سلام
    من ارشد هنر دارم و برای دکترای هنر می خواستم آرهوس را انتخاب کنم توی سایت دانشگاه یه طوری نوشته انگار باید دانشجو از اول بگه قراره رو چه پروژه ای کار کنه و در 2400 لغت توضیح بده شما هم چنین متنی نوشتید و اگه نوشتید دقیقا چه ساختاری باید داشته باشه. خودتون که ایران بودید و می دونید واقعا ما تو دانشگاهامون یاد نمی گیریم چطور باید درست تحقیق کرد و پروپوزال اریه داد. من ایده هایی دارم که چه می خوام انجام بدم ولی در مورد ساختار این متن اهمیتش و تاثیرش می خواستم بدونم؟
    خیلی ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط kamrann نمایش پست ها
    دانمارک مهندسی نفت داره؟
    سلام

بله دانشگاه DTU داره. یکی از گزینه های انتخابی من این دانشگاه هست برای مقطع ارشد.

موفق باشید

سلام
    میشه بگید برای ارشد برق دانشگاه dtu شرایطش چطور هست معدل و غیره
    سفارت دانمارک چطور راحت ویزا میدهد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دانشگاه dtu مهندسي پليمر داره برا ارشد؟! هزينش چقده؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Advanced Materials- University of Ulm

من دانشگاه Univesity of Copenhagen اپلای کردم، برای nanotechnology، راستش tuition fee دانشگاه EUR 15,300 هستش که البته خیلی زیاده ولی گفته که به همه پذیرش شده ها به طور اتومات scholarship تعلق می گیره. البته به هرکس مبنی بر شایستگیش. این جاها هم معمولا آدم هیچ وقت scholarship درست حسابی نمیگیره. مثلا من از یکی از دانشگاهای ایرلند که هم قیمت همین Univesity of Copenhagen هستش، scholarship گرفتم که اسمش بود Scholarship 50%. یعنی نصف tuition fee رو نمیخواست بدم. کلا به نظرم این جور کشورا آدم باید مایه دار باشه و خیلی با این کشورای خاص حال کنه! مثلا عاشق دانمارک باشه!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگید برای ارشد برق دانشگاه dtu شرایطش چطور هست معدل و غیره
    سفارت دانمارک چطور راحت ویزا میدهد
    سلام دوست عزیز
    برای اطلاعات بهتر و بیشتر راجع به رشته بهتره به مسئولینش ایمیل بزنی، ولی راجع به ویزا در بیشتر مواقع اگر پذیرش داشته باشی ویزارو میدن فقط باید سعی کنی هر چه سریعتر اقدام کنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyamoghimian نمایش پست ها
    من دانشگاه Univesity of Copenhagen اپلای کردم، برای nanotechnology، راستش tuition fee دانشگاه EUR 15,300 هستش که البته خیلی زیاده ولی گفته که به همه پذیرش شده ها به طور اتومات scholarship تعلق می گیره. البته به هرکس مبنی بر شایستگیش. این جاها هم معمولا آدم هیچ وقت scholarship درست حسابی نمیگیره. مثلا من از یکی از دانشگاهای ایرلند که هم قیمت همین Univesity of Copenhagen هستش، scholarship گرفتم که اسمش بود Scholarship 50%. یعنی نصف tuition fee رو نمیخواست بدم. کلا به نظرم این جور کشورا آدم باید مایه دار باشه و خیلی با این کشورای خاص حال کنه! مثلا عاشق دانمارک باشه!!!!
    در بعضی مواقع اگر معدل خیلی بالایی داشته باشی ونمره ی آیلتس هم خوب باشه میتونی بورس بگیری هستن اینجا کسایی که با بورس آمدن

سلام به همه
    من تازه وارد این فروم شدم.می خوام هم کمک بگیرم هم اگه بتونم به بقیه کمک کنم.
    من از دانشگاه Aalborg پذیرش گرفتم. اما می خواستم بدونم از نظر شرایط ویزا برای همسرم چطور هست.ایا من باید اول برم اونجا و بعد همسرم بیاد یا اینکه می تونیم باهم بریم؟
    در مجموع چقدر باید پول داشته باشیم و ایا باید این پول رو منتقل کنیم دانمارک یا همین جا نو حساب باشه کافیه؟

سلام رفقا
    برای برنامه ریزی شهری در مقطع دکترا کدوم دانشگاه رو تو دانمارک پیشنهاد میدید
    اگه مدیریت شهری نظر دادید ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)