صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 94 , از مجموع 94

موضوع: معرفی دانشگاههای معتبر در اروپا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاههای معتبر در اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط aryan74 نمایش پست ها
    نه ترجیح میدم اسیا نباشم
    ولی من دانشگاه های قابل قبولی تو کانادا پیدا کردم که هزینه کلی با زندگی مثلا 19000 تا بود و از دوستام هم پرسیدم گفتن مورد تایید ایران هست که اینطوری تقریبا 27 تایی در سال میشه بعد تو جایی مثل اروپا که دانشگاه ها معمولا هزینه زیادی نمیگیرن و عملا فقط هزینه زندگی مطرحه نمیتونم جایی پیدا کنم؟
    البته این که گفتم 20-25 خیلی ایده ال گفتم! و در واقع تا 35 هم میتونم ساپورت کنم میخواستم اول ببینم میتونم به ایده الم نزدیک باشه وضعیتم ...که مثل اینکه نیست!!
    این نرخ تبدیل با فرض اینکه ارز دانشجویی دولتی بتونید بگیرید هست؟ خیلی روی این موضوع حساب نکنید همین الان هم دانشجویان مقاطع بالاتر برای گرفتن ارز دولتی هزار مشکل دارند. برنامه ریزی خودتون رو بر اساس دلار 2200 تومان انجام بدید و فرض کنید که هر سال هم نرخ تبدیل بدتر میشه و هم شهریه ها بالاتر هم میره.

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

نه ترجیح میدم اسیا نباشم
    ولی من دانشگاه های قابل قبولی تو کانادا پیدا کردم که هزینه کلی با زندگی مثلا 19000 تا بود و از دوستام هم پرسیدم گفتن مورد تایید ایران هست که اینطوری تقریبا 27 تایی در سال میشه بعد تو جایی مثل اروپا که دانشگاه ها معمولا هزینه زیادی نمیگیرن و عملا فقط هزینه زندگی مطرحه نمیتونم جایی پیدا کنم؟
    البته این که گفتم 20-25 خیلی ایده ال گفتم! و در واقع تا 35 هم میتونم ساپورت کنم میخواستم اول ببینم میتونم به ایده الم نزدیک باشه وضعیتم ...که مثل اینکه نیست!!
    در مورد خواهرتون هم که گفتید فکر کنم به خاطر اینکه دندونپزشکی ورداشته اینقدر هزینه هاش بالا رفته... چون فکر کنم دندونپزشکی جز گرونترین رشته ها باشه اگه اشتباه نکنم...
    راستی تو کدوم سایت میشه فهمید دانشگاه های مورد تایید ایران کدومان...؟
    درسته هزینه رشته های پزشکی گرونه اما من بعید می دونم بشه با این هزینه اروپا درس خوند!
    این چیزی که توی سایتا می بینی با چیزی که در واقعیت پیش میاد کاملا فرق داره
    ارز دولتی به سختی میدن اگه هم بدن 700 دلار در ماه است(فکر می کنم)
    در حدود 35 میلیون اگه می تونین هزینه کنین . بله . به نظرم معقول تر است
    برای ابجیم فقط 15 میلیون هزینه اولیه کردیم و برای دو ماه اول 7 میلیون فرستادیم! با اینکه ابجیم خیلی اقتصادی است و اهل ولخرجی نیست ( ما فکر نمی کردیم اینهمه هزینه داشته باشه اونم برای قیلیپین اما در عمل این حدود خرج شد!)
    چون اوایل ادم دخل و خرج و نمی دونه و باید خونه بگیره جا بیوفته . و سخته!
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Member aryan74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Fontys university of applied science

هممم....
    متوجه شدم...
    خواب حالا اگه در حدود 35 تا در سال بخوام هزینه کنم... چه دانشگاه هایی رو یا چه کشور ایی رو معرفی میکنید بهم
    قبلا که در مورد المان صحبت کردید... یگه بخوام اونجا برم حدودا چقدر هزینه هام در میاد؟
    با تشکر

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

هممم....
    متوجه شدم...
    خواب حالا اگه در حدود 35 تا در سال بخوام هزینه کنم... چه دانشگاه هایی رو یا چه کشور ایی رو معرفی میکنید بهم
    قبلا که در مورد المان صحبت کردید... یگه بخوام اونجا برم حدودا چقدر هزینه هام در میاد؟
    با تشکر
    برای آلمان . باید مدرک زبان آلمانی داشته باشین (اکثر دانشگاه ها دوره ی لیسانس را به زبان آلمانی است)
    راستش من هزینه های دقیق هر کشور رو نمی دونم اما المان در حدود 600-700 یورو به صورت دانشجویی است!
    در هلند حدودی ماهیانه 900 یورو هست

توی انجمن هزینه های هر کشور و رو زدن. می تونین پیدا کنید
    موفق باشین.
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)