صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 94

موضوع: معرفی دانشگاههای معتبر در اروپا

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاههای خوب تو اروپا

متوجه نشدم، سیاستش اینه که بیشتر خارجی وارد کشورش بشه یا چیز دیگه؟!؟!؟
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

نقل قول نوشته اصلی توسط pantea
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nice_Guy
    اگر قصد داريد بعد از اتمام تحصيلات در كشور آلمان بمونيد، دانشگاه هاي آلمان گزينه خوبي هستن(بخصوص اگه رشته مرتبط با كامپيوتر باشه) ولي اگه قصد داريد جاي ديگه اي بريد به نظرم آلمان رو فراموش كنيد. سيستم آموزشي آلمان طوريه كه بيشتر فارغ التحصيلاش به درد همون جا ميخورن. اينو من بعد از كلي تحقيق فهميدم. خود افرادي كه آلمان زندگي ميكنن خيلي مواقع بچه هاشون رو ميفرستن انگلستان براي درس خوندن!
    یعنی مثلا امریکا و کانادا واحدهای گذرونده توی المان رو قبول ندارن؟
    نه اينكه قبول ندارن. ولي شما مثلا ميدوني كه ليسانس 4 ساله، فوق دو سال و دكترا حدودا 4 سال. اولا آلمان يه سري مدارك داره كه هيچ كدوم از اينا نيست. تازگي ها اومدن فوق و دكترا به شكل بقيه دنيا هم گذاشتن ولي براي اونطرف رفتن ممكنه واحدهاي پيش زياد بهتون بدن. ثانيا ما داريم آلمان رو با بقيه اروپا مقايسه ميكنيم نه با دانشگاه آزاد واحد چناران.
    اگه فقط هدف ادامه تحصيل در آمريكا يا كانادا رو در نظر بگيريم، از نظر من آلمان رو بايد بعد از انگليس و فرانسه و سوئد و فنلاند قرار داد!

نقل قول نوشته اصلی توسط Soufi
    آره کشور مهاجر پذیریه. مثلا عراقی، ترک و ایرانیم توش زیاده.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

دوستان سلام...من می خواستم که غیر از کانادا یه کشور دیگه هم اقدام کنم...البته آمریکا رو به هیچ وجه در نظر ندارم...حالا می خوام تو اروپا کشوری رو بهم معرفی کنین که مثل کانادا دانشگاه هاش fund بدن ...چون متاسفانه اونقدر استطاعت مالی ندارم که کلیه هزینه هام رو خودم تقبل کنم...اگه چنین گزینه ای رو می شناسین...ممنون می شم بگین..
    نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soufi
    آره کشور مهاجر پذیریه. مثلا عراقی، ترک و ایرانیم توش زیاده.
    در این مورد هم می تونم این رو اضافه کنم که کشوری مثل سوئد دارای نرخ رشد منفی جمعیت است و در نتیجه راهکارهای مختلفی رو برای ازدیاد این جمعیت و رسوندنش به یه حد متعادل پیش می گیره که یکیش همین مهاجر پذیریه...
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

Junior Member

آقا حالا که بحث سوئد شد اجازه بدید من نگرانی این روزهام رو با شما در میون بذارم:
    همون جوری که احتمالاً شنیدید و می دونید زندگی برای یک ایرانی توی کانادا یا آمریکا از جهاتی راحت تر از اروپاست. یعنی جامعه کانادایی و آمریکایی خیلی راحت تر یک "خارجی" رو توی خودشون راه می دن و می پذیرن. اروپا و مخصوصا کشوری مثل سوئد درست نقطه ی مقابل هستند یعنی سوئدی ها خیلی هاشون "خارجی ستیز" هستن و یا حداقل اش اینه که از خارجی جماعت (بخونید خاور میانه ای) زیاد خوششون نمیاد. تا اینجاش شاید مشکل زیاد بزرگی نباشه ولی من وقتی خودم رو در نظر می گیرم و به اینهایی که گفتم آب و هوای ناجور سوئد رو اضافه می کنم (زمستان طولانی و ساعات روشنایی و روز خیلی کم) مدام یاد حرفهای دوستانی می افتم که از احتمال افسردگی تدریجی در سوئد می گفتن. اون هم برای کسی مثل من که آدم اجتماعی هستم و معمولاً از تنهایی خوشم نمیاد.
    نمی دونم. شاید دارم زیادی سخت می گیرم و فقط نیمه خالی لیوان رو می بینیم .... به هر حال دارم برای سوئد اقدام می کنم ولی شک هام در این زمینه ای که گفتم هنوز برطرف نشده.
    کسی از دوستان حرفی، نظری، تجربه ای در این باره داره؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

wow.oops
    Guest

من یه همچین افسردگی رو تو شریف تجربه کردم. به نظر من یه سه چهار ماه بیای شریف عادت میکنی.

Senior Member

منگول جان حرفاي شما تقريبا درسته. اروپا از اين نظر با آمريکاي شمالي فرق داره. ولي از اونجاي که تعداد ايرانيا در سوئد نسبتا خوبه، بخصوص بعضي از دانشگاهاش دانشجوهاي ايراني نسبتا خوب و زياد داره، مي شه راحت تر باهاش کنار اومد و اون چيزي که من شنيدم، زياد مشکل ندارن.

پیش فرض دانشگاه انگليسي زبان در اروپا

سلام
    چطور ميتونيم دانشگاههاي انگلسيي زبان را در اروپا براي دكترا پيدا كنيم ؟
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

پیش فرض پاسخ : دانشگاه انگليسي زبان در اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط so_asadi
    سلام
    چطور ميتونيم دانشگاههاي انگلسيي زبان را در اروپا براي دكترا پيدا كنيم ؟
    تعداد زيادي از دانشگاههاي اروپا مقطع ليسانس و دكترا را به زبان انگليسي تدريس مي كنند
    شما بايد ببينيد كدام كشور مي خواهيد برويد و سپس ببينيد كه ايا در آن كشور دانشگاهها در مقطع دكترا به زبان انگليسي تدريس مي كنند يا نه!
    اين سايت كمك خوبي هست:
    http://www.topuniversities.com/country_guides/

براي اطلاعات جامع تر بايد با جستجو به سايت دانشگاه مراجعه كنيد
    موفق باشيد

پیش فرض پاسخ : دانشگاه انگليسي زبان در اروپا

بچه ها من نمیتونم تو اسپانیا یه دانشگاه انگلیسی خوب زبان پیدا کنم..اگه کسی می شناسه ممنون میشم بگه
    رشته مکانیک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)