صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 94

موضوع: معرفی دانشگاههای معتبر در اروپا

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاههای خوب تو اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaskandary نمایش پست ها
    سلام
    از وضعیت دانشگاه پورتو کسی خبر داره؟
    خیلی دانشگاه خوبی هست. کسایی بودن از ایران که رفتن اونجا. اتفاقا فول فاند هم شدن. به لینک پرتغال یه سری بزنید. دانشگاه پورتو و دانشگاه لیسبون خوبن. اما بدیشون اینه که سایت عجیب غریبی دارن. نمیشه به راحتی همه چی رو پیدا کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabi University, Mechanical Engineering

اگه کسی از پورتو فاند کامل بگیره و از یه دانشگاه رنک 80 آمریکا هم همین طور، کدوم رو پیشنهاد میکنین؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

اگه کسی از پورتو فاند کامل بگیره و از یه دانشگاه رنک 80 آمریکا هم همین طور، کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
    تا موقعی که وضعیت کلیرنس آمریکا و ویزام مشخص نشده باشه پورتو رو از دست نمیدم. اما اگه آمریکا قطعی شد میرم آمریکا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabi University, Mechanical Engineering

خوب الان پورتو جواب می خاد که مای یا نه اما وضعیت ویزا و کلیرانس شاید تا 2 ماه دیگه معلوم شه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

خوب الان پورتو جواب می خاد که مای یا نه اما وضعیت ویزا و کلیرانس شاید تا 2 ماه دیگه معلوم شه.
    هر دانشگاهی یه ددلاین میذاره به هر حال. تا اخرین روزش صبر کن. شاید فرجی شد. در ضمن این موضوع هم خیلی مهم هست که بعدش میخوای بمونی یا برگردی. اگه میخوای برگردی قطعا برو پورتو.

Junior Member

دانشگاه پلي تكنيك كاتالونيا براي تحصيل در مقطع دكترا چه جور دانشگاهيه؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

پیشنهاد میکنم قبل ازینکه وقت بذارید براش روال ویزای اسپانیا رو دنبال کنید چون خیلی ها سر این مساله ضرر کردن بخصوص از نظر زمانی
    نقل قول نوشته اصلی توسط hdashti نمایش پست ها
    دانشگاه پلي تكنيك كاتالونيا براي تحصيل در مقطع دكترا چه جور دانشگاهيه؟

Junior Member saman0131 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

سلام
    با عرض خسته نباشید به همه دوستان عزیز .من سامان حدودا 19 سالمه . معدل دیپلمم 14 هست.من قسط تحصیل در یک کشور خارجی رو دارم . که هم از نظر هزینه و هم انظر محیطی مکانی مناسب برای تحصیل داشته با شه. همچنیین من به هیچ زبانی مسلط نیستم. توانایی مالی من سالانه 7 ملیون تومان است و بیش از این نمیتونم هزینه کنم. منظورم از این 7 تومن تمامه هزینه هاست . مثل خوراک پوشاک خابگاه و شهریه دانشگاه و............... . من خودم کشور بلاروس مد نظرم هست به چند دلیل:
    1. هزینش به توان مالیم میخوره
    2. دوره اموزش زبان روسی رو داره چون که من به هیچ زبانی مسلط نیستم.
    3.اشناهایی تو اون کسور دارم که کارشون اعزام دانشجو هست.

راستی من دوره پیش دانشگاهی رو کذروندم و سراسرس هم شرکت کردم ( چشم اب نمی خوره که قبول شم) و ازاد هم هنوز زمان امتحانش نرسیده
    به شرطی که قبول نشم به نظر شما کدوم دانشگاه وکدو کشور برای من خوبه . من می خواهم که حتما اموزش زبان داشته باشه . اگه هم نداشته باشه که من نرم بهتره . چون باید بفهمم تا بتونم قبول شم تو امتحانات دانشگاه.

با تشکر فراوان از همه و همه و همه (با اعتراف این سایت بهترین سایت در زمینه تحصیل در خارج از کشوره) لطفا رانماییم کنید

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    به نظر منم با این وضعیت مالی بلاروس گزینه ی خوبیه.اما روسیه به نظرم بهتره.البته مسکو و پتربورگ نه.مثلا اکاترینبورگ یا کازان که راحت با هفت میلیون میشه سر کرد.
    فنلاند هم ارزش فکر کردن داره.البته احیانا باید یه سال اموزش زبان فنلاندی داشته باشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member saman0131 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

سلام
    با عرض خسته نباشید به همه دوستان عزیز .من سامان حدودا 19 سالمه . معدل دیپلمم 14 هست.من قسط تحصیل در یک کشور خارجی رو دارم . که هم از نظر هزینه و هم انظر محیطی مکانی مناسب برای تحصیل داشته با شه. همچنیین من به هیچ زبانی مسلط نیستم. توانایی مالی من سالانه 7 ملیون تومان است و بیش از این نمیتونم هزینه کنم. منظورم از این 7 تومن تمامه هزینه هاست . مثل خوراک پوشاک خابگاه و شهریه دانشگاه و............... . من علاقه شدید به رشته پزشکی دارم و قسط دارم در همبن رشه تحصیل کنم. من خودم کشور بلاروس مد نظرم هست به چند دلیل:
    1. هزینش به توان مالیم میخوره
    2. دوره اموزش زبان روسی رو داره چون که من به هیچ زبانی مسلط نیستم.
    3.اشناهایی تو اون کسور دارم که کارشون اعزام دانشجو هست.
    4 . پذیرش اسان.

یک امتیاز منفی که دانشگاه بلاروس داره اینه که رتبش 5600 هست و از دانشگاه های ایران خیلی پایین تره. و مطلب بعد که بلاروس زیر فشار تحریم بعضی کشور هخای اروپایی و امریکایی هست . من هم که قسط دارم دوره تخصصم را در دانشگاه های مطرح دنیا بگذرونم.ایا این مذکور ممکنه در پذیرشم در دانشگاه های بزرگ مشکلی ایجاد کنه؟

زمان شروع دوره پادفک کی هست و حداگثر تا چه زمانی باید اقدام کرد؟

این توان مالیم برای بلاروس خوبه؟
    اگه نه پس برای کدوم کشور؟
    اگه کشوری رو پیشنهاد میکنید چرا؟

لطفا با اطلاعات کامل در مورد اون کشور باشه . چو دیگه وقتم برای اون کشور طلف نشه

مورد بعدی مورد سربازیمه. اینو چکارش کنم؟

راستی من دوره پیش دانشگاهی رو گذروندم و سراسری هم شرکت کردم ( چشمم اب نمی خوره که قبول شم) و ازاد هم هنوز زمان امتحانش نرسیده
    به شرطی که قبول نشم به نظر شما کدوم دانشگاه و کدوم کشور برای من خوبه . من می خواهم که حتما اموزش زبان داشته باشه . اگه هم نداشته باشه که من نرم بهتره . چون باید بفهمم تا بتونم تو امتحانات دانشگاه قبول شم.

با تشکر فراوان از همه و همه و همه (با اعتراف این سایت بهترین سایت در زمینه تحصیل در خارج از کشوره) لطفا رانماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)