صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: ایجاد یک موضوع برای هر دانشگاه

ApplyAbroad Champion

پیش فرض ایجاد یک موضوع برای هر دانشگاه

برای تک تک دانشگاه هایی که معمولا بچه ها apply می کنن تو هر کشوری ، یک موضوع با اسم همون دانشگاه و در قسمت کشور اون دانشگاه ایجاد شه.

مثلا برای دانشگاه تورنتو( یه انجمن زیر گروه) در( انجمن زیر گروه تحصیل در کانادا) با نام( دانشگاه ها) ایجاد شه و در اون انجمن زیر گروه ،هر اسم دانشگاه کانادا( که تو این مثال دانشگاه تورنتو هست) اسم یک موضوع باشه که در اون موضوع اطلاعات درباره اون دانشگاه بخصوص نوشته بشه. یا مثلا درباره دانشگاه USC در داخله (انجمن زیر گروه تحصیل در آمریکا) ، باز (یه انجمن زیر گروه بانام دانشگاه های آمریکا) بازشه و در اون (انجمن زیر گروه)، موضوع هایی بازشه که اسم هر موضوع ، اسم اون دانشگاه (دانشگاه USC ) باشه و در اون موضوع اطلاعاتی درباره اون دانشگاه نوشته بشه. یا مثال دیگه در قسمت اروپا یه( انجمن زیر گروه) ایجاد شه به اسم دانشگاه های خوب اروپا و در اون( انجمن زیر گروه) موضوعاتی با اسم اون دانشگاه بخصوص مثلا دانشگاه هریوت-وات در اسکاتلند ایجاد شه و در اون اطلاعاتی درباره دانشگاه هریوت-وات نوشته بشه.

تا این مرحله کاروتوسط مدیران فروم انجام میشه ،یعنی ایجاد( انجمن زیر گروه ) که در بالا ذکر شد.

حالا موقع فعالیت بچه های دیگه ی فرومه که اطلاعات خوبی در باره یه دانشگاه بخصوص دارن و اطلاعات رو به اشترک بذارن تا یه منبع توپ تو فروم بوجود بیاد.

که تو قسمت هر دانشگاه ( موضوع با اسم اون دانشگاه ) اطلاعاتی درباره minimum requirement ها چه بحث زبان و چه بحث معدل وDeadline ها ...برای دانشکده و دپارتمان های مختلف اون دانشگاه و یا اینکه مثلا الان اون دانشگاه تو رشته به خصوصی به ایرانی هاخوب پذیرش میده و یا اینکه تو فلان دپارتمانش استادای ایرانی داره و...

در واقع اطلاعات رو به نحوی دسته بندی کنیم تا دسترسی خیلی آسون باشه و اطلاعات یه دانشگاه به صورت پراکنده تو فروم نباشه و بصورت یکجا دردسترس باشه.

امیدوارم پیشنهادم در صورت موافق بودن مدیران فروم سودمند واقع بشه.

در حال حاضر یه انجن زیر گروه به نام انتخاب دانشگاه هست ولی در کنار اون یه انجمن زیر گروه دیگه با نامه دانشگاه ها یا معرفی دانشگاه ها باشه.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : ایجاد یک موضوع برای هر دانشگاه

همون طور که خودتون هم اشاره کرده‌اید در حال حاضر یک زیرگروه به نام «انتخاب دانشگاه» وجود داره. ایجاد یک زیرگروه دیگه به اسم «دانشگاه‌ها» سردرگمی ایجاد می‌کنه و بچه‌ها نمی‌دونند که مثلا اگر یک سوال در مورد دانشگاه USC می‌خواهند بپرسند در کدوم زیر گروه باید بپرسند. به نظر من اگر از همون زیرگروه «انتخاب دانشگاه» برای این کار استفاده بشه، خیلی بهتره.

ApplyAbroad Champion

نه دیگه تو قسمت << معرفی دانشگاه ها>> سوال نکنند، تو قسمت معرفی دانشگاه ها فقط و فقط به معرفی اون دانشگاه بخصوص پرداخته بشه و در قسمت <<انتخاب دانشگاه>> اگه سوالی بود پرسیده بشه.

خوب اینم فقط نظر من بود همین ، دیگه مدیران فروم باید تصمیم بگیرن.

ApplyAbroad Champion

من به صورت آزمایشی دو زیرگروه «معرفی دانشگاه‌ها» رو برای آمریکا و کانادا درست می‌کنم، بعد اگر مورد استقبال قرار گرفت، برای بقیه کشورها هم ایجاد خواهم کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sask
    نه دیگه تو قسمت << معرفی دانشگاه ها>> سوال نکنند، تو قسمت معرفی دانشگاه ها فقط و فقط به معرفی اون دانشگاه بخصوص پرداخته بشه و در قسمت <<انتخاب دانشگاه>> اگه سوالی بود پرسیده بشه.

خوب اینم فقط نظر من بود همین ، دیگه مدیران فروم باید تصمیم بگیرن.
    بله من هم به عنوان مدیر گروه موافقم ! راستش خیلی از این ایده ها هست اما به علت مشغولیت بچه ها از کنارش میگذرند. فکر اینکه اینجا برای هر دانشگاه یک قسمت مشخص باشه واقعا سودمند هست. اساسا یکی از راه هایی که میشه سریع به اطلاعات دست پیدا کرد همین categorize هست و چه بهتر که آخرین رده ، دانشگاه باشه. اینطوری دوستانی که مثلا میخواهند به UT بروند میتوانند با دانشجویان اونجا سریعتر وارد بحث شوند و حتی پست-هایی مثل فرستادن APPLICATION بصورت گروهی ، مختص به اون رده ها میشه. فقط باید مدیران زحمت بکشند یک راهنما شامل همه رده ها و شاخه ها رو طراحی کنند تا دوستان سریع تر و صحیح تر سوالات را مطرح و یا پیگیری کنند.

موفق باشید.

Junior Member

تعداد دانشگاه هایی که ملت apply می کنند خیلی زیاده. شاید بهتر و عملی تر این باشه که مثلا برای آمریکا بر اساس ایالت ها تقسیم بندی کنید.

سلام
    خوب این نظری که Blue sky گفت، یه جور جمع بندی و نتیجه گیری هست دیگه، خوب خود شما هم که از فعالان قابل wiki هستید، به نظر من این مسائل تو wiki بیاد و بحث بشه خیلی بهتره، اونجوری هم منسجم تر میمونه و هم اینکه فروم حجیم نمیشه و مثل همیشه سوالات مقطعی و جزیی پاسخ داده میشه.
    همین سلسله مراتبی که گفته شد توی ویکی بیاد خیلی بهتره. برای جذب بچه ها به این بخش ویکی هم میشه که توی زیر مجموعه ویکی در فروم «دانشگاه» رو ایجاد کنیم و دعوت بشه از کسانی که آشنایی دارند که برن تو ویکی و اون بخش رو کامل کنند.

«مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member simrfb آواتار ها

این ایده من هم هست ، اگه فقط یه زیر گروه با عنوان دانشگاه های ایجاد بشه و توش هر موضوعی راجه به یه دانشگاه باشه خیلی عالی میشه...

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط simrfb نمایش پست ها
    این ایده من هم هست ، اگه فقط یه زیر گروه با عنوان دانشگاه های ایجاد بشه و توش هر موضوعی راجه به یه دانشگاه باشه خیلی عالی میشه...
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی اینکار عملی شده و مال سال 2008 هست ؟!!!!!!!!!

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member simrfb آواتار ها

واقعا؟؟؟؟؟!!!! خب من که پیداش نکردم ، میشه ادرسش رو بفرمایید؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)