نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: پیشنهاد در مورد حذف پست از طریق مدیران

Cool پیشنهاد در مورد حذف پست از طریق مدیران

سلام
    وقت بخیر
    بنده یه پیشنهادی دارم امیدوارم که نادیده گرفته نشه
    به نظر من مدیران بهتره بجای پاک کردن پستهای نامربوط با عنوان تاپیک اونها را به بخش مورد نظر انتقال بدن
    چون کاربری مثل من وقتی یه سوالی تو یه تاپیک میپرسه قصد و غرضی نداره که ...فقط هدفش اینکه به سوالش پاسخ داده بشه و حتما حس کرده سوالش مربوط به اون بخش بوده که در اون قسمت سوال پرسیده
    مدیران هم دمشون گرم اصلا بدون توجه به اینکه واس طرف مهم بوده که این سوال پرسیده حذفش میکنن و یه نامه تذکر هم می فرستن که پاک کردیم
    که این هم به نوعی بی احترامی به کاربر و هم اینکه شما کاربر انجمن دست خالی می فرستی میره
    امیدوارم که به این موضوع رسیدگی بشه و این تاپیک حذف نشه

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد در مورد حذف پست از طریق مدیران

سلام٬ ممنون از پیشنهادتون٬

مدیران در بیشتر مواقع٬ بخصوص مواقعی که به پست کاربر پاسخ مفید داده شده باشد و کاربر جدید باشد٬ اگر به انجمن مرتبط دسترسی داشته باشند٬ اینکار را برای کمک به کاربر انجام می دهند. اما پیدا کردن تاپیک مرتبط بر عهده کاربر است و مدیران مسوول پیدا کردن تاپیک مرتبط و انتقال پست نیستند.

در انجمنهای پر ترافیکی مثل امریکا و کانادا که روزانه بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ گزارش پست خلاف و بیشتر از این تعداد٬ ارسال های خلاف مقرارت هست٬ خیلی مواقع مدیران واقعا امکان و فرصت کافی برای انتقال پست ندارند٬ چون حذف پست و اطلاع به کاربر٬ ۲ کار هست ولی پیدا کردن لینک موضوع مرتبط٬ انتقال پست و اطلاع به کاربر٬ ۳ کار هست. هچنین همان طور که گفته شد مدیران برای انتقال پست باید به انجمن مبدا و مقصد دسترسی داشته باشند٬‌ وگرنه امکان انتقال پست نیست.

به علاوه حذف پست باعث میشود که کاربران پیش از ارسال جستجو کنند و دراین جستجو خیلی مواقع پاسخ سوال را پیدا می کنند٬‌ ولی اگر همواره پست کاربران به تاپیک های مرتبط منتقل شود٬‌ کاربران با این تصور که وظیفه مدیر انتقال پست هست٬ سوال خود را در هر تاپیکی میپرسند و باعث بی نظم شدن و انحراف تاپیک ها و افزایش حجم کاری مدیران انجمن ها میشوند.

امیدوارم بتوانیم با رعایت قوانین فروم و ارسال پست در تاپیک و انجمن مرتبط به حفظ نظم و ارتقا کیفیت انجمن کمک کنیم. ممنون
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

مرسی از توجهتون
    بنده خودم وب مسترم و مشکلات مدیریت انجمن میدونم ولی به نظرمن این پاک کردن صورت مسئله است نه حل مسئله
    شما الان مدیر سایتی کل نقشه سایت تو دستتونه ولی کاربری که امروز عضو شده وقتی وارد یه همچین انجمن شلوغ پلوغی میشه جز سردرگمی چیزی عایدش نمیشه و شاید ساعتها تایم بزاره و سراخر به یه نتیجه ای نه چندان مطلوب هم برسه...کار انتقال واقعا کار سختی نیست مخصوصا اینکه مدیری که سابقه داره و تمام لینکهای انجمن ازبر..ولی اگه فک میکنید خیلی زمان بر هست یه تعداد مدیر هم برا اینکار انتخاب کنین دسترسی کار انتقال و حذف براش باز کنید
    به هرحال این یه پیشنهاد هست که انجمن ارتقا پیدا کنه..که کاربر راضی از انجمن باشه
    نمی دونم مدیر اصلی این سایت کی هست ولی دوستانه عرض میکنم سایت سایت خوب پرباری...و کسایی هم که باعث ایجاد این چنین انجمنی شدن همین کاربرای هستن که عضو شدن و این انجمن بخاطر کاربراش که سرپاست به نظر من بهتره قدردان این توجه بود
    موفق باشید.

Member Firefox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام. ممکنه یک کاربری سوالی بپرسه که به عنوان تاپیک مربوط نباشه ولی به جهت اضطرار، عده ای از کاربران به اون سوال پاسخ های خوبی بدهند. اون موقع حذف کردنش شاید این افراد رو در آینده نسبت به پاسخگویی به سوالات بی انگیزه کنه. بعلاوه ممکنه اون کاربر سوال کننده (هرچند نا آشنا به قوانین فروم) کارش خیلی فوری باشه و بدون راهنمایی دوستان متضرر بشه و خاطره ی بدی از این فروم پیدا کنه.

من یه پیشنهاد دارم. شاید یک کم عجیب و نهایتا در نقش مسکّن هست ولی فکر میکنم میشه به جای دور ریختن این پست ها و جوابهاشون، همه رو انتقال داد به یک تاپیک ثابت جداگانه و یکی دو هفته اونجا بمونه و بعد حذف بشه. تو اون تاپیک خاص هم امکان پست گذاشتن نباشه. اینکه میگم ظرف مدت کوتاهی حذف بشه به خاطر اینه که این جور کارها عادت نشه (همونطور که studentz عزیز اشاره فرمودند). تو این مدت قبل از حذف هم اگه خود کاربر یا سایر کاربران تونستند تاپیک مربوطه رو گزارش کنند که چه بهتر، میشه انتقال داد به جای درستش. نهایتش اینه که خود بخود حذف میشه.
    مطالبی که می نویسم، صرفا بر مبنای نظر شخصی ام یا تجربیات دوستانم است. لطفا تعبیر عام نفرمایید.

Junior Member

یه مورد دیگه هم هست اینه که برخی از مدیران تا می بینند کوچکترین بحثی میان اعضا شکل گرفته ، میان تمام پستها رو پاک می کنند، بهتر نیست که مدیران محترم جلوی بحثهای مودبانه رو نگیرند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    kansas state university

نقل قول نوشته اصلی توسط Firefox نمایش پست ها
    سلام. ممکنه یک کاربری سوالی بپرسه که به عنوان تاپیک مربوط نباشه ولی به جهت اضطرار، عده ای از کاربران به اون سوال پاسخ های خوبی بدهند. اون موقع حذف کردنش شاید این افراد رو در آینده نسبت به پاسخگویی به سوالات بی انگیزه کنه. بعلاوه ممکنه اون کاربر سوال کننده (هرچند نا آشنا به قوانین فروم) کارش خیلی فوری باشه و بدون راهنمایی دوستان متضرر بشه و خاطره ی بدی از این فروم پیدا کنه.

من یه پیشنهاد دارم. شاید یک کم عجیب و نهایتا در نقش مسکّن هست ولی فکر میکنم میشه به جای دور ریختن این پست ها و جوابهاشون، همه رو انتقال داد به یک تاپیک ثابت جداگانه و یکی دو هفته اونجا بمونه و بعد حذف بشه. تو اون تاپیک خاص هم امکان پست گذاشتن نباشه. اینکه میگم ظرف مدت کوتاهی حذف بشه به خاطر اینه که این جور کارها عادت نشه (همونطور که studentz عزیز اشاره فرمودند). تو این مدت قبل از حذف هم اگه خود کاربر یا سایر کاربران تونستند تاپیک مربوطه رو گزارش کنند که چه بهتر، میشه انتقال داد به جای درستش. نهایتش اینه که خود بخود حذف میشه.
    خدایی به خاطر اینکه این فروم خیلی حق به گردن ما داره میاییم جواب بعضی از دوستان رو میدیم. اونهم واقعا چه جوابایی. خودم تجربه کردم و قبل از اون هم تو فروم نبوده.
    فقط به خاطر اینکه اون بنده خدا تو پستش نوشته بود " شرمنده اگر جای درستی سوالمو مطرح نکردم"( در صورتی که جاش درست بود) کلا اومدن پست و جواب و ...رو پاک کردن
    حداقل کاش سوال و جواب رو میخوندن
    خوب منی که از تافل....ویزا..بلیط ...از اینجا استفاده کردم ، فقط به خاطر دینی که دارم سر میزنم .
    واقعا کلی بم برخورد، که همینطوری پست ها رو پاک میکنن..
    خوب اینطور میشه که هر کس کارش با فروم تموم شد، بذاره بره
    در ضمن ممنون از این تاپیک.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)