صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 85

موضوع: کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

واقعاً جای تاسف داره، این بخاطر نظارت ضعیف سازمان سنجش هستش. الان زنگ زدن و میگن آزمون شنبه لغو شده ... کسی پول اش رو پس گرفته؟ چه جوری میشه انصراف داد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

منم هفته پيش در حاليكه اون اقا پشت تلفن اصرار داشت كه كنسل نكنم ، كنسل كردم و ٢١٠ تومن از پولم رو ندادن
    ميگفت حتي يك درصد هم احتمال نيست كنسل شه و با تمام قدرت بخونم ولي من اطمينان نكردم
    ولي وقتي كنسل كردم رفتارش عوض شد و داد بيداد ميكرد وقتي گفتم شما اصلا مجوز پول گرفتن و ثبت نام نداشتيد گفت : من نبايد به تو جواب پس بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy

بهترين راه اين است كه همه به idp و british ايميل بزنيم تا انشالاه هيچ وقت مجوز نگيرن به من هنوز زنگ هم نزدن و من از شهرستان برا امتحان اومدم يعني واقعاً متاسفم براي مسعولين ؛(((((

Junior Member

متاسفانه ظاهرا امتحان کنسل شده. کاری که اینا می کنن مصداق یک نوع کلاهبرداریه. تو روز روشن اینهمه دروغ تحویل مردم بدن؟ فکر کنم باید یک شکایتی بر علیه اینا تنظیم بشه

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

با سلام خدمت دوستان،
    من همون موقع که زنگ زدن ، گفتم که نمیخوام دیگه با شما امتحان بدم. گفت شماره کارت برامون ایمیل کنید که پول رو برگردونیم. منم زود ایمیل کردم و خدایش تا 1 ساعت بعد پول تو حسابم بود.

Junior Member

دوستان واقعا بیایید یک حرکت دسته جمعی (تنظیم شکواییه یا هر چیز دیگری که پیشنهاد می دید) انجام بدیم، واقعا باعث تاسفه که به این راحتی و با کلی دروغ با سرنوشت این همه متقاضی بازی می کنن. آخه مملکت این همه بی در و پیکر نمیتونه باشه که!!!
    دیروز صبح با من تماس گرفتن وقت آزمون و اسپیکینگ هماهنگ کردن، عصرش میگن کنسله. کاش من همون دو هفته پیش کنسل می کردم. وقتی یادم میاد با چه شدت و اطمینانی (آقای بخشی) میگفت نگران نباشید امتحان برگزار میشه کفری میشم
    بیایید برای بکبار هم که شده یه کاری بکنیم .

Junior Member

پریروز به من زنگ زد و ساعت امتحان شفاهی رو گفت ، امروز زنگ زد گفت کنسله
    واقعا که مرکز تعطیلیه این خوارزمی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

واقعا چطور تجربه ی بد عصر دین و دانش اینجا دوباره تکرار شد دوستان ما اینهمه گفتیم از چند هفته پیش که توو موسسه ای که نه اسمش توو بریتیش کنسول ثبته نه توو سایت ایلتس ثبت نام نکنید هی وسط کار دوستان دیگه ای می اومدن امیدواری بیخود میدادند که نه مشکلی نیست و اینا راست میگن . اخه ما ملت چرا از تجربه های پیشین استفاده نمیکنیم که دوباره درگیرش بشیم!

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

واقعا واقعا. من این نمره رو برای مهاجرت کانادا می خواستم. چه تضمینی هست الان که تا 24-5 جولای پر نشه ظرفیت. هی الکی صبر کردیم... من که ایرسافام ثبت نام کردم

دوستان خواهشا هر كاري خواستيد بكنيد در اعتراض به ما هم بكيد كه دسته جمعي باشه ما رو هم در جريان بذاريد؟ همه بول هاتون رو بس كرفتيد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)