صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 85

موضوع: کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط matildawkb نمایش پست ها
    مرسی. شما جزو کنسلی های 21 جون بودین که از طرف خودشون آزمون کنسل شده که پولتون رو کامل دادن؟ یا اینکه خودتون کنسل کردین ولی بازم کامل پس دادن؟ من 12 جولای نوشتم ولی میخام شنبه (فردا) زنگ بزنم کنسل کنم یجا دیگه بنویسم؟
    دوست عزیز من جزو کنسلی های 21 جون بودم.

بچه ها من شمارم هست مصطفی ..اکه احیانا پول پس ندادن هماهنگ بشیم برای پس گیری پولمون
    ویرایش توسط Simon : June 20th, 2014 در ساعت 01:08 PM دلیل: شماره خلاف قوانین فروم است

سلام دوست کرامی به شما دلیل کنسلیرو چی گفتن؟پولتونو پس دادن؟

يعني فقط امتحان ٥٠ نفر رو كنسل كردن؟ اونم بخاطر كمبود هدست؟؟؟؟؟ اخه اينا كه فعلا مجوز بركزاري امتحان ندارن جون تحت نظر هيج سازماني نيستن نه Idp نه بريتيش كانسيل؟!!! احتمالش هست تا تاريخ ١٢ جولاي برن زير نظر يه سازماني يا كلا بايد بول همه رو بس بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alism64 نمایش پست ها
    میگم نکنه نامردا یه عده رو کنسل کردن یه عده رو نه؟؟؟؟!!!! چون من دو هفته پیش نماس که گرفتم رییس دغل بازها گفت: تعداد ثبت نامی ها بیشتر از تعداد هدست هاست و ما حدود 50 تا هدست کم داریم که تا اون موقع میخریم!!!

Junior Member

دوستان وجه امتحان 21 جون به حساب واریز شد امروز . من کنسل نکرده بودم خودشون زنگ زدن گفتن کنسل شده و شماره حساب بده و من هم شماره حساب رو واسشون ایمیل کردم . بعد از 1 روز واریز کردن

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

من در آزمون 31 خرداد 93 ثبت نام کرده بودم که ساعت 10 دقیقه به دوازده شب 28 خرداد پیامک دادن که کنسله و این دومین بار متوالیه که کنسل می کنن (آزمون قبلی هم قرار بود دوهفته پیش برگزار بشه). به هیچ وجه تا اطلاع ثانوی در این موسسه که در سایت هیچکدام از آی دی پی و بریتیش کانسیل نامش نیامده است ثبت نام نکنید. این موسسه تنها نماینده بریتیش کانسیل در این بوده ولی الان از سایت آنها حذف شده و من نمی دونم چرا ثبت نام می کنه. با کدام مجوز؟

Junior Member

زمانی که من با مسئولی که زنگ زد صحبت کردم گفت ما قراردادمون با British council لغو شده و نتونستیم فعلاً با idp هم تمدید کنیم. من درخواست انصراف را چهارشنبه شب براشون فرستادم و امروز وجه به صورت کامل به حساب من واریز شد.

من برای 10 ژولای ثبت نام کردم. تماس گرفتم خودشون میگن برگزار میشه. تکلیف چیه واقعا ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oliverianman نمایش پست ها
    من برای 10 ژولای ثبت نام کردم. تماس گرفتم خودشون میگن برگزار میشه. تکلیف چیه واقعا ؟؟؟

من تماس گرفتم. 12 جولای ثبت نام کرده بودم. گفتن هرجور مایلید. اگر مطمین نیستید یجا دیگه ثبت نام کنید و شماره حساب بدید پولو بهتون پس میدیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

دوستان تا موقعی که چیزی رسمی نشده و فقط حرف و حدیث از اینو اوون باشه ثبت نام در این موسسه ریسک بسیار بزرگیه. منطقیترین کار ثبت نام در بقیه ی مراکز هستش چون لااقل وضعیتشون ثابتو واضحه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)