صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 85

موضوع: کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

در ضمن دوستان عزیز اسم این موسسه از توو سایت سازمان سنجش هم برداشته شده پس دیگه وضعیت کاملا روشن هست.

Junior Member

نه سایت سازمان سنجش و نه IDP و نه British council اسم این موسسه رو نیاورده، من امتحانمو کنسل کردم چون میخواستم برم یه موسسه دیگه ثبت نام کنم که خیالم راحت باشه، ولی پولمو ناقص برگردوندن (به ادعای اینکه قانونه British council هست که پولو کامل نمیدیم) ،یعنی اینا با قانونه موسسه ای که ازش مجوز ندارن پولو میخورن. لطفا اگر کسی راهی پیدا کرد که بشه بدون شکایت و اتلاف وقت پولو از اینا بگیریم اینجا اعلام کنه چون همه ی وعده هایی که اینا میدن باطله، به دلیل اینکه احیا کردن مجوزی که به تازگی کنسل شده بسیار زمانبر هست، و اینا فقط مارو دست به سر کردن که فعلا سوده اون همه پولو بخورن، و بعد اگر گیر افتادن پس بدن. اینطور که خودشون میگفتن برای شهریور و مهر و آبان هم پول گرفتن و ثبت نام کردن!!! پول زیادیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ely_chemsit نمایش پست ها
    يعني فقط امتحان ٥٠ نفر رو كنسل كردن؟ اونم بخاطر كمبود هدست؟؟؟؟؟ اخه اينا كه فعلا مجوز بركزاري امتحان ندارن جون تحت نظر هيج سازماني نيستن نه Idp نه بريتيش كانسيل؟!!! احتمالش هست تا تاريخ ١٢ جولاي برن زير نظر يه سازماني يا كلا بايد بول همه رو بس بدن؟

اون فقط یه گمانه زنی بود دوست من، به نظر من واسه اینکه به سرنوشت امثال من دچار نشید و دو روز مونده به امتحان شوک زده نشید، روزه ی شک دار نگیرید و برید ایرسافام ثبت نام کنید، من پنج شنبه قبل به طرز معجزه آسایی تونستم واسه شنبه (پس فرداش) تو این موسسه ثبت نام کنم، امتحان دادم خیلی خوب بود بنظرم.هدست هم داشت.

Junior Member

بچه ها اینها دارن پول مردمو میخورن.
    آزمونها رو برگزار نمیکنن، بچه هایی که ثبت نام کردن رو به شک میندازن. کسانی مثل من که امتحان براشون مهمه قبل از آزمون کنسل میکنن تا یجا دیگه ثبت نام کنن. اینها هزینه کنسلی رو از 700 تومن کم میکنن. الان برای من 490 بحساب ریختن. بهشون زنگ زدم گفتن ما که نگفتیم 12 جولای برگزار نمیشه!! همه کارهاش انجام شده و برگزار میشه!! بنظرتون این درسته؟بدون مجوز پول بچه ها رو میگیرن بعد به بهانه قوانین 210 تومنشو بخورن. خیلی از بچه های 21 جون هم 1 هفته قبل امتحان کنسل کردن بهشون فقط 490 تومن ریفاند دادن و گفتن چون کنسل کردین. درحالیکه بعدش هم آزمون برگزار نشد و 210 تومن اون بچه ها رفت توی جیب مبارکشون.
    بنظرم اگر اینطوری قراره از هرنفر 210 تومن بردارن باید ازشون شکایت کنیم با عنوان فریب دادن ما. درحالیکه از همون اول مجوز نداشتن پول گرفتن و ثبت نام کردن. فقط اینجوری کل پولو میدن.
    نظرتون چیه شما؟؟ چیکار کنیم باهاشون؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matildawkb نمایش پست ها
    بچه ها اینها دارن پول مردمو میخورن.
    آزمونها رو برگزار نمیکنن، بچه هایی که ثبت نام کردن رو به شک میندازن. کسانی مثل من که امتحان براشون مهمه قبل از آزمون کنسل میکنن تا یجا دیگه ثبت نام کنن. اینها هزینه کنسلی رو از 700 تومن کم میکنن. الان برای من 490 بحساب ریختن. بهشون زنگ زدم گفتن ما که نگفتیم 12 جولای برگزار نمیشه!! همه کارهاش انجام شده و برگزار میشه!! بنظرتون این درسته؟بدون مجوز پول بچه ها رو میگیرن بعد به بهانه قوانین 210 تومنشو بخورن. خیلی از بچه های 21 جون هم 1 هفته قبل امتحان کنسل کردن بهشون فقط 490 تومن ریفاند دادن و گفتن چون کنسل کردین. درحالیکه بعدش هم آزمون برگزار نشد و 210 تومن اون بچه ها رفت توی جیب مبارکشون.
    بنظرم اگر اینطوری قراره از هرنفر 210 تومن بردارن باید ازشون شکایت کنیم با عنوان فریب دادن ما. درحالیکه از همون اول مجوز نداشتن پول گرفتن و ثبت نام کردن. فقط اینجوری کل پولو میدن.
    نظرتون چیه شما؟؟ چیکار کنیم باهاشون؟؟
    چه عجب یکی پیدا شد مثل من نگران پولش باشه. لطفاً اگر چاره ای پیدا کردید به منم بگید.واقعا تو کار اینا موندم .وقتی بدون مجوز این همه آدمو میزارن سر کار و پول میگیرن قانونی در کار نیست ولی وقت پس دادن پول طبق قوانین IELTS!!!! از پول 35% میخورن!!!! و از نظر خودشون کارشون صحیحه، ما هم باید بشینیم غصه بخوریم که این همه وقت و انرژی گذاشتیم امتحانم ندادیم پولم ناقص برگردوندن!!! حق اعتراض هم نداریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy

سلام دوستان امروز ٧٠٠ تومان به حساب من واريز كردن اميدوارم هيچ وقت مجوز نگيرن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sshhiirriinn نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز ٧٠٠ تومان به حساب من واريز كردن اميدوارم هيچ وقت مجوز نگيرن
    سلام. شما تاریخ آزمونتون کی بوده؟ 21 جون یا 12 جولای؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط harry999 نمایش پست ها
    چه عجب یکی پیدا شد مثل من نگران پولش باشه. لطفاً اگر چاره ای پیدا کردید به منم بگید.واقعا تو کار اینا موندم .وقتی بدون مجوز این همه آدمو میزارن سر کار و پول میگیرن قانونی در کار نیست ولی وقت پس دادن پول طبق قوانین IELTS!!!! از پول 35% میخورن!!!! و از نظر خودشون کارشون صحیحه، ما هم باید بشینیم غصه بخوریم که این همه وقت و انرژی گذاشتیم امتحانم ندادیم پولم ناقص برگردوندن!!! حق اعتراض هم نداریم.
    دیروز به من میگن ما 12 جولای رو حتما برگزار میکنیم. اگر آزمون 12 جولای برگزار نشد شما بیا بقیه پولتو که کم کردیم هم پس بگیر!!
    با خودشون فکر نمیکنن که اگر عملکردشون درست باشه و به ما شک و شبهه و استرس وارد نکنن، چرا ما باید هول هولکی آزمون کنسل کنیم؟! امیدوارم هیچوقت مجوز نگیرن.
    حالا امروز-فردا بازم تماس میگیرم و صحبت میکنم بلکه توجیه بشن. هرچی بود میگم خدمتتون حتما

Junior Member

دوستان هر گونه شكايت و اعتراضي خواستيد انجام بديد مارو هم در جريان بذاريد
    منم دوتا ازمون اونجا ثبت نام كرده بودم و ٤٢٠ تومن ضرر دادم
    در صورتيكه اينها اصلا بدون مجوز داشتن ثبت نام ميكردن و كارشون غير قانوني بوده

Junior Member

اگر قوانين ايلتس رو رعايت ميكنيد چرا بدون مجوز ثبت نام ميكنيد
    اگر رعايت نميكنيد چرا ٣٥ درصد پولو ميخوريد؟ اين دقيقا يك كلاه برداريه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)