صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 85

موضوع: کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

دوستان پس این هفته باهاشون تماس بگیریم و همین حرفو بهشون بزنیم که نیما گفتن. اگر توجیه شدن که فبها... اگر نشدن میگیم که با همین استدلال تنظیم شکایت میکنیم که قطعا" حق با ما خواهد بود.

Junior Member

دوستان با توجه به رفتار بدی که مسئولان خوارزمی با داوطلبان دارند و عمده دوستان معترض هستند نظرتون چیه یه شکوایه تنظیم کنیم و به IDP بفرستیم تا در مجوز دادن تجدید نظر کنند.
    اینطوری اونها هم مجبور میشن پول رو کامل پس بدهند و البته درس عبرتی بشه تا از مردم اینطوری کلاهبرداری نکنند!!

من امتحان 21 جون خودم رو بعد از تماس خوارزمی به 12 جولای آکادمیک خوارزمی تغییر دادم. این که دوستان میگن نامه ای برای تجدید نظر در مجوز IDP تنظیم بشه به نظر من سازنده نیست. خیلی ها هستند برای جولای و بعد از اون اونجا اسم نوشتن. این سنتر تنها جایی بود که برای اولین بار هدست آورد و ممتحن هاش نیتیو بودن. تو همین فروم کسانی هستند که پولشون رو کامل پس گرفتن. به من گفتن که اگر جای دیگه ثبت نام کردی شماره کارت بده تا پولتو کامل پس بدیم. بالاخره اینا هم سرمایه گزاری کردن و بعیده نخوان مجوزشون تمدید بشه.البته اگر کسی هست که آزمون جون که لغو شده بعد از لغو امتحان گفته دیگه نمیخواد اونجا امتحان بده و اونا پولش روکامل پس ندادن، به نظر من هر شکایتی حق اونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arioubarzan نمایش پست ها
    من امتحان 21 جون خودم رو بعد از تماس خوارزمی به 12 جولای آکادمیک خوارزمی تغییر دادم. این که دوستان میگن نامه ای برای تجدید نظر در مجوز IDP تنظیم بشه به نظر من سازنده نیست. خیلی ها هستند برای جولای و بعد از اون اونجا اسم نوشتن. این سنتر تنها جایی بود که برای اولین بار هدست آورد و ممتحن هاش نیتیو بودن. تو همین فروم کسانی هستند که پولشون رو کامل پس گرفتن. به من گفتن که اگر جای دیگه ثبت نام کردی شماره کارت بده تا پولتو کامل پس بدیم. بالاخره اینا هم سرمایه گزاری کردن و بعیده نخوان مجوزشون تمدید بشه.البته اگر کسی هست که آزمون جون که لغو شده بعد از لغو امتحان گفته دیگه نمیخواد اونجا امتحان بده و اونا پولش روکامل پس ندادن، به نظر من هر شکایتی حق اونه.
    ببینید آخه مساله اینجاست که اینها از همون اولش بدون مجوز ثبت نام کردند و عده زیادی از بچه ها رو دچار استرس و چالش کردن. من قبل از ثبت نام و حتی بعدش بارها باهاشون تماس گرفتم و گفتن خیالم راحت... درحالیکه از چند رو قبل از 21 جون عملا" منم که امتحانم 12 جولای بود نتونستم تمرکز کافی داشته باشم چه برسه به بقیه بچه ها.
    بعلاوه وقتی هنوز کاری انجام ندادن و پولها توی حساب خودشونه چرا از مقدارش کم میکنن؟! اینها قانونا و شرعا" و ... باید از بعد از لحظه اخذ مجوز و شروع فعالیت برای برگزاری و تدارکات مربوط به امتحان به بعد پول کنسلی رو کم کنن. نه اینکه هیچ کاری نکرده همینجوری پول تو حسابشون خوابیده هیچی هم نکردن 210 تومن هم بره تو جیبیشون. اینکه دیگه تقصیر بچه ها نیست!! اینها فقط خواستن زرنگی کنن زودتر ثبت نام کنن تا مجوز برسه. خبر نداشتن اینجوری گیر میکنن توش. حالام که خودشون و بچه ها رو گرفتار کردن حق ندارن پولشونو کم کنن. بهرحال اونها اشتباه کردن نه ما!
    الانم اگر نمیخوان کنار بیان و درست رفتار کنن، ما بهشون نشون میدیم عملکرد درست کدومه و غلط کدومه که باید تبعیت کنن ولی نمیکنن. همین...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mono87 نمایش پست ها
    دوستان با توجه به رفتار بدی که مسئولان خوارزمی با داوطلبان دارند و عمده دوستان معترض هستند نظرتون چیه یه شکوایه تنظیم کنیم و به IDP بفرستیم تا در مجوز دادن تجدید نظر کنند.
    اینطوری اونها هم مجبور میشن پول رو کامل پس بدهند و البته درس عبرتی بشه تا از مردم اینطوری کلاهبرداری نکنند!!

اجازه بدین اول هفته بهشون زنگ بزنیم صحبت کنیم و شرح حال رو توصیف کنیم بگیم اگر پول رو نمیدین ما میخوایم اینکارو بکنیم. حالا خودتون میدونید. ببینیم چی میگن. اگر قبول نکردن هم میشه یه نامه به idp تنظیم کرد و با اسم و مشخصات شاکیان بهشون ایمیل کنیم. هم میشه توی یکی از شعبه های کلانتری محلشون تنظیم شکایت کرد. من با یکی دوتا وکیل آشنام گفتم، گفتن نباید لاپوشونی میکردن و از اول کارشون خطا بوده و مقصرن بدون مجوز ثبت نام کردن و بعدش بچه ها رو سردرگم کردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط matildawkb نمایش پست ها
    ببینید آخه مساله اینجاست که اینها از همون اولش بدون مجوز ثبت نام کردند و عده زیادی از بچه ها رو دچار استرس و چالش کردن. من قبل از ثبت نام و حتی بعدش بارها باهاشون تماس گرفتم و گفتن خیالم راحت... درحالیکه از چند رو قبل از 21 جون عملا" منم که امتحانم 12 جولای بود نتونستم تمرکز کافی داشته باشم چه برسه به بقیه بچه ها.
    بعلاوه وقتی هنوز کاری انجام ندادن و پولها توی حساب خودشونه چرا از مقدارش کم میکنن؟! اینها قانونا و شرعا" و ... باید از بعد از لحظه اخذ مجوز و شروع فعالیت برای برگزاری و تدارکات مربوط به امتحان به بعد پول کنسلی رو کم کنن. نه اینکه هیچ کاری نکرده همینجوری پول تو حسابشون خوابیده هیچی هم نکردن 210 تومن هم بره تو جیبیشون. اینکه دیگه تقصیر بچه ها نیست!! اینها فقط خواستن زرنگی کنن زودتر ثبت نام کنن تا مجوز برسه. خبر نداشتن اینجوری گیر میکنن توش. حالام که خودشون و بچه ها رو گرفتار کردن حق ندارن پولشونو کم کنن. بهرحال اونها اشتباه کردن نه ما!
    الانم اگر نمیخوان کنار بیان و درست رفتار کنن، ما بهشون نشون میدیم عملکرد درست کدومه و غلط کدومه که باید تبعیت کنن ولی نمیکنن. همین...
    درسته. وقتی مجوز به هر دلیل تمدید نشده یا وجود نداره نباید ثبت نام انجام بشه و اخلاقا باید کل پول کسی که به پروسه شک پیدا کرده برگردونده بشه.

Junior Member

Exclamation پاسخ : کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط arioubarzan نمایش پست ها
    درسته. وقتی مجوز به هر دلیل تمدید نشده یا وجود نداره نباید ثبت نام انجام بشه و اخلاقا باید کل پول کسی که به پروسه شک پیدا کرده برگردونده بشه.
    دوستان من واسه21 م بودم که امروز پول کامل رو به حسابم واریز کردن. در ضمن اسم موسسه دوباره اومده رو سایت سنجش....الان اینا بهانه دارن اونایی که بخوان کنسل کنن ازشون پول کسر کنن .خوب چه ضمانتی دارن که بخوان امتحان رو برگزار کنن ؟

Junior Member

من به ای دی پی ایمل زدم چند وقت پیش که این جواب رو دادن :
    Hi dear,
    There is a centre in Iran which had been supported by britishcouncil but now british does not support it .so the authortities of this centre say in coming days IDP will support us for taking exam in the 21st of june .is it true? Is there any negotiation between you?

The name of centre: Kharazmi

Country: Iran

Best regard and wishes
    جواب :

Sorry for the delay.

Please be advised that the Kharazmi centre will contact you soon with more information. We are unable to comment any further on this issue. We appreciate your patience in this matter. The test centre will let you know as soon as they have an update.

Regards,
    IELTS Further Assist

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hazharr نمایش پست ها
    دوستان من واسه21 م بودم که امروز پول کامل رو به حسابم واریز کردن. در ضمن اسم موسسه دوباره اومده رو سایت سنجش....الان اینا بهانه دارن اونایی که بخوان کنسل کنن ازشون پول کسر کنن .خوب چه ضمانتی دارن که بخوان امتحان رو برگزار کنن ؟
    سلام.من دیروز زنگ زدم به خوارزمی ازشون پرسیدم سنترتون حذف شده یکی با عصبانیت گفت نخیر سایتمون تا دوشنبه باز میشه.ولی فکر کنم دروغ میگفت چون هفته قبلشم پرسیدم همینو گفت.اسم خوارزمی تو سابت سنجش دوباره اومده ولی تو سایت خود ایلس نیست اسمش.

Junior Member

بچه ها کسی شرایط منو داره که واسه 2 یا 3 ماهه بعد ثبت نام کرده باشه و الان پولشو کامل پس ندن؟ آخه من اصلا واسه 12 July نیستم. نمیدونم اینا چرا پول منو پس نمیدن. از الان که به حساب آیلتز نرفته!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)