صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 85

موضوع: کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن آزمون آیلتس خوارزمی و مسائل مرتبط!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط arioubarzan نمایش پست ها
    من امتحان 21 جون خودم رو بعد از تماس خوارزمی به 12 جولای آکادمیک خوارزمی تغییر دادم. این که دوستان میگن نامه ای برای تجدید نظر در مجوز IDP تنظیم بشه به نظر من سازنده نیست. خیلی ها هستند برای جولای و بعد از اون اونجا اسم نوشتن. این سنتر تنها جایی بود که برای اولین بار هدست آورد و ممتحن هاش نیتیو بودن. تو همین فروم کسانی هستند که پولشون رو کامل پس گرفتن. به من گفتن که اگر جای دیگه ثبت نام کردی شماره کارت بده تا پولتو کامل پس بدیم. بالاخره اینا هم سرمایه گزاری کردن و بعیده نخوان مجوزشون تمدید بشه.البته اگر کسی هست که آزمون جون که لغو شده بعد از لغو امتحان گفته دیگه نمیخواد اونجا امتحان بده و اونا پولش روکامل پس ندادن، به نظر من هر شکایتی حق اونه.
    این حرفو کی زده، من واسه 2 ماهه دیگه خوارزمی ثبت نام کرده بودم ولی الان هر چقدر التماسشون کردم که پولو بدین من جای دیگه ثبت نام کنم راضی نشدن پولو کامل پس بدن!!!!

Junior Member

بچه هایی که میخوان درباره موسسه فرزانگان خوارزمی که در ابتدا قرار بوده اسمش فرهیختگان خوارزمی باشه اطلاعات داشته باشن این لینکو ببینن، فکر میکنم مفید باشه
    ویرایش توسط Simon : June 29th, 2014 در ساعت 01:14 PM دلیل: لینک به وبلاگ خلاف مقررات فروم می باشد.

Junior Member

بچه ها مید این موسسه اعلام کرده که قصد داره 210 هزار تومن همه رو بخوره و امکان نداره پول افرادی رو که تصمیم میگیرن تو موسسات دیگه ثبت نام کنن بدن، دیگه کاری از ما ساخته نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط harry999 نمایش پست ها
    بچه ها مید این موسسه اعلام کرده که قصد داره 210 هزار تومن همه رو بخوره و امکان نداره پول افرادی رو که تصمیم میگیرن تو موسسات دیگه ثبت نام کنن بدن، دیگه کاری از ما ساخته نیست
    من واسه 25 مردادثبت نام کردم تصمیم دارم آزمونو کنسل کنم وجای دیگه اسم بنویسم چه دلیلی آوردن که پولو پس نمی دن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharloote نمایش پست ها
    من واسه 25 مردادثبت نام کردم تصمیم دارم آزمونو کنسل کنم وجای دیگه اسم بنویسم چه دلیلی آوردن که پولو پس نمی دن؟
    ببینید لطفا این لینکو:
    http://www.ieltsessentials.com/test_...st_centre.aspx
    این لینک لیست مراکز مجاز برگزاری آزمون در سایت رسمی IDP هست، که به وضوح موسسه محترم خوارزمی جزو اونها نیست، یعنی هیچ وقت نبوده، حالا اینا به پشتوانه قوانین همین IDP از ما 210 تومن میگیرن و میخورن. حالا باز خودتون میدونید میخواین بلای ما به سرتون بیاد یا اینکه خیلی محترمانه برین موسسات دیگه ثیت نام کنید و در آرامش امتحان بدید، آیلتز به اندازه ی کافی امتحان سخت، پر هزینه و پر استرسی هست ، پس فکر کنم منطقی نباشه که تا روز آخر در استرس کنسل شدنش باشیم. همونطور که دیدید در مورد 21 june بعضی از بچه ها صبح امتحان که رفتن هتل استقلال فهمیدن امتحان کنسل شده!!! ممکنه اینا بعدا بتونن مجوز بگیرن یه زمانی ولی فعلا شرایطشون اینه که میبینید.

این حرفو کی زده، من واسه 2 ماهه دیگه خوارزمی ثبت نام کرده بودم ولی الان هر چقدر التماسشون کردم که پولو بدین من جای دیگه ثبت نام کنم راضی نشدن پولو کامل پس بدن!!!!
    کدوم حرفو جناب؟ تاریخ امتحان اولیه من 21 جون بود، زنگ زدن گفتن کنسله اگر میخوای همه پولت بگیر! یا بنداز جلوتر. منم از قبل دانشگاه آزاد امتحان دادم کیفیت صدا داغون بود و نمره رایتینگمو کم دادن، گفتم باشه بنداز 12 جولای. کیس شما فرق داره امتحان شما برای تاریخ جلوتره. هرچند اگر مجوز نداشته باشند که انگار ندارند باید پول شما رو درجا پس بدند. برای یک سال دیگه هم که امتحان شما باشه.

ببینید لطفا این لینکو:
    http://www.ieltsessentials.com/test_...st_centre.aspx
    این لینک لیست مراکز مجاز برگزاری آزمون در سایت رسمی IDP هست، که به وضوح موسسه محترم خوارزمی جزو اونها نیست، یعنی هیچ وقت نبوده، حالا اینا به پشتوانه قوانین همین IDP از ما 210 تومن میگیرن و میخورن. حالا باز خودتون میدونید میخواین بلای ما به سرتون بیاد یا اینکه خیلی محترمانه برین موسسات دیگه ثیت نام کنید و در آرامش امتحان بدید، آیلتز به اندازه ی کافی امتحان سخت، پر هزینه و پر استرسی هست ، پس فکر کنم منطقی نباشه که تا روز آخر در استرس کنسل شدنش باشیم. همونطور که دیدید در مورد 21 june بعضی از بچه ها صبح امتحان که رفتن هتل استقلال فهمیدن امتحان کنسل شده!!! ممکنه اینا بعدا بتونن مجوز بگیرن یه زمانی ولی فعلا شرایطشون اینه که میبینید.
    این لینکی که گذاشتیو دیدم، مثل گزارشای تلویزیون بود، چه جیزایی هم نوشته بود: اسم مستعار و نهادهای ذیربط و روابط و کلاهبرداری و ... اتهام زدن در فضای مجازی خیلی راحته. اگر طرف راست میگه خوب باسند و مدرک حرف میزد.

Junior Member

کدوم حرفو جناب؟ تاریخ امتحان اولیه من 21 جون بود، زنگ زدن گفتن کنسله اگر میخوای همه پولت بگیر! یا بنداز جلوتر. منم از قبل دانشگاه آزاد امتحان دادم کیفیت صدا داغون بود و نمره رایتینگمو کم دادن، گفتم باشه بنداز 12 جولای. کیس شما فرق داره امتحان شما برای تاریخ جلوتره. هرچند اگر مجوز نداشته باشند که انگار ندارند باید پول شما رو درجا پس بدند. برای یک سال دیگه هم که امتحان شما باشه.
    متوجه شدم، ممنون از توضیحت، من دوتا امتحان ثبت نام کرده بودم، به راحتی 420000 تومن کم کردند و باقی پول رو پس دادن. تا تاریخ امتحان ثبت نامی من هنوز 2 ماه مونده و اینا وقتی از من پول گرفتن مجوز نداشتن و من نمیدونستم، هنوزم ندارن ولی زیر بار نمیرن.

Junior Member

این لینکی که گذاشتیو دیدم، مثل گزارشای تلویزیون بود، چه جیزایی هم نوشته بود: اسم مستعار و نهادهای ذیربط و روابط و کلاهبرداری و ... اتهام زدن در فضای مجازی خیلی راحته. اگر طرف راست میگه خوب باسند و مدرک حرف میزد.
    البته این لینک http://www.ieltsessentials.com/test_...st_centre.aspx مربوط به لیست مراکز مجاز برگزاری هست.
    منظور شما لینک قبلیه که در پست های قبلی گذاشتم، من اونو در نتیجه جستجوی اسم موسسه در اینترنت اتفاقی پیدا کردم و اینجا گذاشتم که نظر دیگران رو هم بدونم. البته الان با اتفاقاتی که افتاده و پولایی که خوارزمی خورده دیگه خیلی دور از ذهن نیست! درسته؟

البته این لینک http://www.ieltsessentials.com/test_...st_centre.aspx مربوط به لیست مراکز مجاز برگزاری هست.
    منظور شما لینک قبلیه که در پست های قبلی گذاشتم، من اونو در نتیجه جستجوی اسم موسسه در اینترنت اتفاقی پیدا کردم و اینجا گذاشتم که نظر دیگران رو هم بدونم. البته الان با اتفاقاتی که افتاده و پولایی که خوارزمی خورده دیگه خیلی دور از ذهن نیست! درسته؟
    این درست نیست که موسسه ای بدون داشتن مجوز ثبت نام کنه. و درست نیست که پول شما رو ندن یا ازش کم کنن. درست نیست که باعث استرس ماها بشن و ایجاد هزینه کنن، مخصوصا برای کسانی که تهران نیستن و روز قبل امتحان بگن کنسله. اما این روش اسپم کردن و اتهام زنی به سبک لینکی که ذکر کردی رو نمی پسندم. هر چی خواسته نوشته مثل شبنامه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)